Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Ginekologia estetyczna

Ginekologia Estetyczna

Realizujemy wiele zabiegów z obszaru ginekologii estetycznej, między innymi: rewitalizację pochwy, ujędrnianie warg sromowych, obkurczanie warg sromowych, leczenie nietrzymania moczu, labioplastyka, powiększenie punktu G, czy wybielanie warg sromowych i okolic intymnych.

Lista przykładowych zabiegów:

  • Rewitalizacja pochwy
  • Ujędrnianie warg sromowych
  • Obkurczanie warg sromowych
  • Leczenie nietrzymania moczu
  • Powiększenie punktu G
  • Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych

Więcej informacji

Olśnij wszystkich swoją urodą

Karboksyterapia

Działanie CO2 stymuluje poprawę mikrokrążenia oraz odnowę komórek. Dzięki temu mechanizmowi dochodzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych, a tym samym do wymodelowania sylwetki.

Więcej informacji
Derma Pen

Derma Pen® to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Niezwykły komfort, precyzję i efektywność wykonywania zabiegu docenili lekarze i pacjenci na całym świecie.

Więcej informacji
Laserowe usuwanie blizn – Fotona

Długie impulsy Er:YAG VSP usuwają górne warstwy skóry i pośredniczą w kontrolowanym ogrzewaniu głębokich warstw. Głębokie ogrzanie wpływa na odmłodzenie poprzez stymulowanie wzrostu kolagenu.

Więcej informacji
Osocze bogatopłytkowe – REGENERIS

Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma na celu silne pobudzenie skóry do regeneracji i odbudowy. Pierwsze efekty zabiegowe widoczne są po około 2 tygodniach, jednak przebudowa komórek skóry rozpoczyna się już po 48 godzinach od wykonania pierwszego zabiegu.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Revival Clinic, przy ul. Branickiego 10) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!