Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Modelowanie sylwetki

Olśnij wszystkich swoją urodą

Laserowa ewaporyzacja krypt migdałkowych

Jest to zabieg, którego zadaniem jest zmniejszenie i spłycenie krypt migdałkowych przy użyciu lasera. Pod wpływem działania światła lasera w kryptach tworzą się blizny, które doprowadzają do zmniejszenia krypt oraz wygładzenia i ujednolicenia powierzchni migdałka.

Więcej informacji
Kryptoliza migdałków podniebiennych

Zabieg polega na zmniejszaniu i spłycaniu krypt migdałkowych przy użyciu lasera. Pod wpływem lasera w kryptach tworzą się blizny, które doprowadzają do ich zmniejszania a cała powierzchnia migdałka staje się gładsza i bardziej jednorodna.

Więcej informacji
Koagulacja naczyń przy krwawieniach z nosa

W przypadku nawracających krwawień z nosa warto rozważyć leczenie metodą laserową. Zabieg polega na zamykaniu laserem pękniętych, poszerzonych naczyń krwionośnych. Zabieg jest niebolesny, precyzyjny i skuteczny.

Więcej informacji
Leczenie chrapania

Proponowany zabieg leczniczy polega na skierowaniu wiązki lasera na tkanki gardła, aby w mechanizmie tworzenia podśluzówkowych mikroblizn doprowadzić do ich ustabilizowania. Zabieg jest niebolesny, mało inwazyjny i bezpieczny.

Więcej informacji
Zaburzenia drożności nosa, katar sienny, polekowy nieżyt nosa

Zabieg laserowy polega na zmniejszeniu obrzęku śluzówek nosa, głównie pokrywających małżowiny nosowe dolne. W wyniku zabiegu zwiększa się przestrzeń w dolnej części nosa i zmniejsza się uczucie blokady. Zabieg jest mało bolesny, bezpieczny i nie ogranicza codziennej aktywności.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Revival Clinic, przy ul. Branickiego 10) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!