Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologiii

dr Agnieszka Gręda

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pracę z pacjentami dermatologicznymi rozpoczęła w Szpitalu Dermatologicznym przy ul.Leszno 15 w Warszawie.

Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Centrum Dermatologii w Warszawie przy ul. Bursztynowej 2. Wieloletni pracownik Oddziału Dermatologii Dorosłych, obecnie jedynego w woj. mazowieckim Oddziału Dermatologii Dziecięcej.

Zajmuje się leczeniem chorób skóry, chorób przenoszonych drogą płciową i dermatologią estetyczną. Posiada duże doświadczenie w leczeniu zabiegowym i zachowawczym zmian skórnych, w tym również zmian umiejscowionych na narządach płciowych. Wykonuje zabiegi usuwania kłykcin kończystych, mięczaków zakaźnych, brodawek zwykłych, włókniaków, brodawek łojotokowych. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych.

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Revival Clinic, przy ul. Branickiego 10) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!