Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Chirurgia ogólna i chirurgia onkologiczna

Dr nauk medycznych Marek Rodzeń

Dr nauk medycznych Marek Rodzeń jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 1989. W roku 1990 został zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Tarnobrzegu, gdzie odbył staż, a następnie został zatrudniony na oddziale Chirurgii Ogólnej Urazowej i Onkologicznej jako młodszy asystent. W roku 1993 uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Równocześnie pracował w Dziale Pomocy Doraźnej, Poradni Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Tarnobrzegu. Pracując jako asystent na Oddziale Chirurgii Ogólnej Urazowej i Onkologicznej zdobywał doświadczenie chirurgiczne i po odbyciu niezbędnych staży oraz po zdaniu egzaminów uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.

W latach 2005-2006 pracował dodatkowo w Poradni Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Przemyślu i odbył niezbędne kursy uzyskując uprawnienia wykonywania badań USG dopplerowskich naczyń żylnych i tętniczych kończyn górnych i dolnych. W 2006 w wyniku odbytego konkursu ofert otrzymał nominację na zastępcę ordynatora oddziału Chirurgi Ogólnej SP ZOZ w Drezdenku, gdzie pracował do 2007. Od października 2007 awansował na Kierownika Oddziału Chirurgi Ogólnej SPZOZ w Górze, gdzie kierował oddziałem do stycznia 2014. W 2008 podjął dodatkową pracę w Leszczyńskim Centrum Medycznym w Lesznie pracując w Poradni Chirurgii Ogólnej i Proktologicznej oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej do listopada 2014. Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w roku 2009 uzyskał certyfikat umiejętności wykonywania badań endoskopowych przewodu pokarmowego. W 2015 roku uzyskał również tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej oraz został wyróżniony dyplomem „Lekarza Najbardziej Godnego Zaufania 2015”.

W 2010 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską „Ostre schorzenia jamy brzusznej w materiale Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Górze” na Wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od roku 2011 wykonywał dodatkowo badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego na rzecz sieci Nowy Szpital sp. z o.o. w Skwierzynie, Świebodzinie, Krośnie Odrzańskim i we Wschowie. W listopadzie 2011 rozpoczął specjalizację z chirurgii onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. W roku 2013 podjął dodatkową pracę w Poradni Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej PRO SPA NEO MEDICA sp. z o.o. w Poznaniu oraz w Regionalnym Centrum Zdrowia w Zbąszyniu, gdzie pełnił dodatkowo funkcję dyrektora do spraw medycznych. Od roku 2014 pracuje w Centrum Medycznym ALDE – MED w Zielonej Górze wykonując badania USG dopplerowskie żył i tętnic kończyn dolnych i endoskopowe przewodu pokarmowego oraz w Poradni Chirurgii Ogólnej MEDICAL w Lesznie. Od roku 2015 pracuje w Poradni Onkologicznej Nowego Szpitala Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim.

W czasie swej długoletniej pracy Dr nauk medycznych Rodzeń Marek zdobywał swą wiedzę i doświadczenie z chirurgii ogólnej, urazowej, naczyniowej i onkologicznej biorąc udział w wielu krajowych zjazdach i konferencjach medycznych. Pracując w swoich prywatnych gabinetach w Górze i Lesznie zdobywa zaufanie wielu pacjentów, o czym świadczą opinie na portalu „Znany Lekarz.pl” oraz Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjent 2013” a także Certyfikat Eksperta w serwisie „ABC Zdrowie.pl”.
Był również autorem publikacji medycznych i współautorem rozdziałów książek medycznych.

Specjalizuje się w operacjach chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej.
Posiada również umiejętności wykonywania zabiegów:
skleroterapii,
małoinwazyjnego usuwania żylaków metodą Barrona
obsługi lasera Fotona Spectro SP, Nd:Yag i Er:Yag
procedur ablacyjnych i nieablacyjnych
procedur z dermatochirurgii
lipolizy laserowej
wewnątrzżylnego usuwania żylaków

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Revival Clinic, przy ul. Branickiego 10) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!