Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Specjalista chirurg

Dr Sławomir Wawrzyńczak

Dr Sławomir Wawrzyńczak jest specjalistą chirurgiem, słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Ukończył Akademią Medyczną w Łodzi, a w 2001 roku zdał z wyróżnieniem egzamin na tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych konferencjach i szkoleniach medycznych.

Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, proktologii oraz badań USG. Duża wiedza i doświadczenie oraz umiejętność doboru właściwej diagnostyki, a także skutecznego leczenia prowadzi do odmłodzenia wyglądu pacjenta, jak i zwiększenia sił witalnych. Kompleksowe programy zabiegów wykonywane są przy dbałości o najwyższe standardy, a etyka lekarska, jak i pasja zawodowa zawsze stanowi priorytet dla dr Sławomira Wawrzyńczaka.

Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamina, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci, esperal i inne), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe – REGENERIS, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny i inne), w kompleksowym leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), leczeniu chorób naczyń (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in.małoinwazyjne leczenie hemoroidów).

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Revival Clinic, przy ul. Branickiego 10) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!