Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Kosmetologia

Olśnij wszystkich swoją urodą.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Long-Time-Liner®Conture®Make-up uznawany jest za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę makijażu permanentnego na świecie. Nakładany jest w zewnętrzne warstwy skóry- naskórek, nie dochodzi do krwawienia i zbytniego opuchnięcia.

Więcej informacji
Whoopi i sekret odchudzania

Whoopi Goldberg poleca rewelacyjną metodę odchudzania jaką jest VANQUISH. Skoncentrowane wielkoobszarowe pole o wysokiej częstotliwości precyzyjne oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację. Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta.

Więcej informacji
Exilis

Exilis sukcesywnie rozbija tkankę tłuszczową, dzięki czemu jest ona metabolizowana i wydalana z naszego organizmu. Skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit mniej widoczny. Klientki po zabiegu wychodzą nie tylko wyszczuplone, ale i odmłodzone.

Więcej informacji
Zabieg uciskowy LYMPHASTIM

System Limphastim firmy BTL działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który pobudza naturalne krążenie limfy w organizmie w podobny sposób, jak ręczny masaż uciskowy.

Więcej informacji
Strefa dla mężczyzn

Zabiegi oparte są na specjalistycznie dobranych programach bazujących na najwyższej jakości urządzeniach i kosmetykach ukierunkowanych na konkretne wymagania męskiej skóry. Revival Clinic gwarantuje wspaniałą atmosferę, w której każdy mężczyzna znajdzie chwilę dla siebie, odpręży się i zyska nowe siły witalne.

Więcej informacji
Redukcja tkanki tłuszczowej VANQUISH™

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej Vanquish™ – wielkoobszarowe pole wysokiej o częstotliwości. W trakcie zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełni zautomatyzowany.

Więcej informacji
Masaż bańką chińską

Przystawianie baniek w ściśle określonych punktach na ciele powoduje przyśpieszenie krążenia, co inicjuje proces oczyszczania się organizmu ze wszystkich toksyn –zarówno przyjętych z pokarmem, jak i powstałych w wyniku wadliwej przemiany materii. Dodatkowo relaksuje, rozluźnia mięśnie, łagodzi ból i odmładza skórę.

Więcej informacji
System EAT™ SkinShock

System EAT™ SkinShock jest rewolucyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym do nieinwazyjnego ujędrniania skóry. To przełomowy system usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz poprawy napięcia skóry.

Więcej informacji
Endermomasaż

Endermomasaż, czyli Body Health, to rewolucyjny system leczenia najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu i zapobiegający pojawianiu się nowych nierówności na skórze.

Więcej informacji
Peeling laserowy

Jest to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Fotona Specto Sp Er:Yag. Jego celem jest uszkodzenie i usunięcie wierzchniej warstwy skóry, czego efektem jest późniejsze złuszczanie. Jest to bardzo mocny peeling.

Więcej informacji
Lifting twarzy Jett Plasma Medical

Blefaroplastyka powiek bez skalpela – niechirurgiczny lifting twarzy Jett Plasma Medical. Jett Plasma Medical jest urządzeniem medycznym służącym do leczenia oraz usuwania wielu schorzeń za pomocą technologii odparowania, wypalania oraz zwęglania.

Więcej informacji
Soin D’Or – zabieg z 24K złotem

Złoto zawsze było uważane przez wyższe sfery za drogocenny metal – symbol bogactwa, siły i dobrego samopoczucia. Dzisiaj Selvert Thermal wprowadza złoto do kosmetyki po to, by stało się dostępne dla wszystkich, którzy pragną poprawić stan swojej skóry w spektakularny sposób, nadając jej dobre samopoczucie i wieczną młodość.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18