Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Podologia

Zabiegi podologiczne mają różnoraki charakter i wymagają od osoby praktykującej ten zawód wiedzy z zakresu nauk medycznych, tj.: diabetologia, dermatologia, chirurgia, ortopedia, opatrywania ran, technik zaopatrzenia ortopedycznego (ortezy, wkładki ortopedyczne). Podolodzy szczególnie często zajmują się profilaktyką i leczeniem stóp sportowców. W Polsce podologia jest jeszcze dziedziną raczkującą.

Leczenie odcisków

Zabieg podologiczny polega na mechanicznym usunięciu zmiany za pomocą skalpela lub dłutka. W celu odpowiedniej regeneracji tkanki nakładany jest opatrunek z odciążeniem.

Więcej informacji
Pękające pięty

Podczas zabiegu zrogowacenia zostają bezboleśnie usunięte. Zostaje nałożony specjalistyczny opatrunek z odciążeniem w celu umożliwienia zasklepienia pęknięć. Nie warto zwlekać z wizytą. Im szybciej zostanie wykonany zabieg, tym krótszy będzie czas terapii.

Więcej informacji
Deformacje paznokci

W pierwszej kolejności należy ustalić przyczynę, ponieważ od niej będzie zależało dalsze postępowanie. Może się okazać, że wystarczy tylko zmiana obuwia na wygodniejsze lub przeprowadzenie podstawowego zabiegu podologicznego.

Więcej informacji
Modzele i zrogowacenia

Podczas zabiegu podologicznego modzele zostają całkowicie usunięte. Czasami dodatkowo stosuje się odciążenie w celu szybszej regeneracji tkanki.

Więcej informacji
Wrastające paznokcie

Obecnie mamy do wyboru kilka metod korekcji. Jedną z nich są klamry na wrastające paznokcie.

Więcej informacji
Rekonstrukcja paznokci

Rekonstrukcja paznokcia, czyli odbudowa paznokcia za pomocą specjalnej masy w celu ochrony łożyska lub niwelowania ubytków płytki.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Revival Clinic, przy ul. Branickiego 10) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!