Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Zabiegi na oczy

Zabiegi na oczy

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Long-Time-Liner®Conture®Make-up uznawany jest za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę makijażu permanentnego na świecie. Nakładany jest w zewnętrzne warstwy skóry- naskórek, nie dochodzi do krwawienia i zbytniego opuchnięcia.

Więcej informacji
Exilis odmładzanie twarzy

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany – poprawiają się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i niemal nieinwazyjna.

Więcej informacji
Peelingi proste

Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry. W naszej ofercie znajdziesz wiele peelingów prostych, między innymi: MANDELIC PEEL, LACTIC PEEL, SALICYLIC PEEL czy GlykoPeel.

Więcej informacji
Karboksyterapia

Działanie CO2 stymuluje poprawę mikrokrążenia oraz odnowę komórek. Dzięki temu mechanizmowi dochodzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych, a tym samym do wymodelowania sylwetki.

Więcej informacji
Osocze bogatopłytkowe – REGENERIS

Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma na celu silne pobudzenie skóry do regeneracji i odbudowy. Pierwsze efekty zabiegowe widoczne są po około 2 tygodniach, jednak przebudowa komórek skóry rozpoczyna się już po 48 godzinach od wykonania pierwszego zabiegu.

Więcej informacji
Wypełniacze zmarszczek

Wypełniacze są jednym z podstawowych narzędzi służących odmładzaniu twarzy.

Więcej informacji
Toksyna botulinowa (Azzalure/Botox)

Toksyna botulinowa to preparat stosowany od wielu lat do usuwania zmarszczek mimicznych oraz lini.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Revival Clinic, przy ul. Branickiego 10) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!