Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Kwas hialuronowy

REDENSITY I Light Filling – przywrócenie młodości

Nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego łączy w sobie techniki wypełniania i mezoterapii.

Formuła TEOSYAL® Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej.

Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia oraz odbudowy tkanek. Obecna witamina B6 niezbędna jest w metabolizmie komórek skóry. Z kolei minerały – cynk i miedź – biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek.

Kompleks TEOSYAL® Redensity I zawiera także lidokainę – substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji.

Kuracja TEOSYAL® Redensity I składa się z trzech sesji przeprowadzanych co trzy tygodnie.

Wskazania:

 • Wiotka skóra
 • Skóra pozbawiona blasku
 • Skóra z drobnymi zmarszczkami
 • Skóra odwodniona

Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni. Preparat można stosować na twarzy, szyi oraz dekolcie.

Efekt:

 • wyraźnie wygładzone rysy twarz
 • zanik tzw. ciemnych obszarów
 • skóra jest zagęszczona
 • skóra jest gładka i odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku.

REDENSITY II – przywrócenie blasku oczom

Produkt dedykowany do leczenia okolicy podkrążonego oka.

Problem cieni pod oczami dotyka ponad 50% kobiet powyżej 30. roku życia. To właśnie oczy, w pierwszej kolejności, zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, a z czasem syndrom „smutnych i zmęczonych oczu” rozprzestrzenia się. Twarz wygląda o kilka lat starzej. Przyczyn powstawania cieni jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocylkulacja, styl życia. Często cienie są dziedziczne.

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca, dlatego preparat do leczenia musi mieć specjalne właściwości.
Redensity II zapewnia długotrwałą korekcję przy jednoczesnej doskonałej tolerancji potwierdzonej badaniami klinicznymi. To produkt 3 w 1. Zawiera optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) delikatnie usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę oraz lidokainę.

Redensity II jest żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku. Wiskoelastyczność tego żelu jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity II na tle innych wypełniaczy wyróżnia się tym, że umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu, a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

Wskazania do zabiegu Teosyal Redensity II:

 • cienie pod oczami
 • dolina łez
 • fałd powiekowo-policzkowy
 • niewielkie „worki pod oczami”
 • efekt zmęczonych oczu

TEOSYAL® Usta

Zaprojektowany z myślą o ustach. Znajduje zastosowanie przy: zmianie kształtu i zwiększeniu objętości ust oraz korekcji zmarszczek wokół ust, a także wzmocnieniu ich kącików i nawilżeniu. Usta, ze względu na ich gęstą sieć naczyń krwionośnych, wymagają specjalnie opracowanego produktu. Laboratorium TEOXANE zaprojektowało bezpieczny produkt, który umożliwia niezwykle precyzyjną korektę ust. Utrzymuje się w tkance bardzo długo, a efektem są naturalnie wypełnione usta. Preparat utrzymuje się 9–12 miesięcy.

Wskazania:
Powiększenie i modelowanie ust.
teosyal-logotype

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18