Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Modelowanie sylwetki

Olśnij wszystkich swoją urodą

Laserowa ewaporyzacja krypt migdałkowych

Jest to zabieg, którego zadaniem jest zmniejszenie i spłycenie krypt migdałkowych przy użyciu lasera. Pod wpływem działania światła lasera w kryptach tworzą się blizny, które doprowadzają do zmniejszenia krypt oraz wygładzenia i ujednolicenia powierzchni migdałka.

Więcej informacji
Kryptoliza migdałków podniebiennych

Zabieg polega na zmniejszaniu i spłycaniu krypt migdałkowych przy użyciu lasera. Pod wpływem lasera w kryptach tworzą się blizny, które doprowadzają do ich zmniejszania a cała powierzchnia migdałka staje się gładsza i bardziej jednorodna.

Więcej informacji
Koagulacja naczyń przy krwawieniach z nosa

W przypadku nawracających krwawień z nosa warto rozważyć leczenie metodą laserową. Zabieg polega na zamykaniu laserem pękniętych, poszerzonych naczyń krwionośnych. Zabieg jest niebolesny, precyzyjny i skuteczny.

Więcej informacji
Leczenie chrapania

Proponowany zabieg leczniczy polega na skierowaniu wiązki lasera na tkanki gardła, aby w mechanizmie tworzenia podśluzówkowych mikroblizn doprowadzić do ich ustabilizowania. Zabieg jest niebolesny, mało inwazyjny i bezpieczny.

Więcej informacji
Zaburzenia drożności nosa, katar sienny, polekowy nieżyt nosa

Zabieg laserowy polega na zmniejszeniu obrzęku śluzówek nosa, głównie pokrywających małżowiny nosowe dolne. W wyniku zabiegu zwiększa się przestrzeń w dolnej części nosa i zmniejsza się uczucie blokady. Zabieg jest mało bolesny, bezpieczny i nie ogranicza codziennej aktywności.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18