Oferty specjalne

Endermologia ICOONE® Oferta Specjalna dodatkowy FOCUS 10 min. gratis

By 30 września 2019 28 kwietnia, 2021 No Comments
Endermologia Warszawa Icoone w Revival Clinic

Endermologia ICOONE® – OFERTA SPECJALNA – do każdego zabiegu 1 dodatkowy FOCUS na wybraną partię ciała GRATIS

 

Zabieg Icoone®  to najnowsza generacja masażu podciśnieniowego, który w sposób precyzyjny walczy z wieloma problemami ciała a w szczególności: likwiduje cellulit, usuwa głęboko zlokalizowany tłuszcz, wzmacnia luźną skórę, zmniejsza obrzęki limfatyczne, redukuje blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zabieg Icoone® to opatentowana technologia Roboderm, która polega na specjalistycznym masażu zmechanizowanymi głowicami masującymi z rolkami wyposażonymi w liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa w sposób precyzyjny i dogłębny na każdy milimetr skóry nie powodując jej rozciągania  czy powstawania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni.

Na początku każdej sesji endermologii Icoone®  stosuje się 20-sto minutowy program BASIC służący do przeprowadzenia podstawowego drenażu limfatycznego, poprawiającego ogólny stan skóry. Później następuje przejście do fazy FOCUS, która skupia się na konkretnym problemie pacjenta:

Do fazy FOCUS dostępnych jest wiele programów w zależności od celu terapeutycznego, jakości i wrażliwości skóry pacjenta, problemów naczyniowych czy też rodzaju cellulitu. Zabiegi wyszczuplające i likwidujące cellulit skutkują stymulacją unaczynienia, aktywizują układ limfatyczny i krążenia, pobudzają wymianę międzykomórkową i poprawiają metabolizm. W rezultacie skóra staje się jędrna, ma lepsze napięcie i dochodzi do widocznej redukcji tkanki tłuszczowej. Następuje też podniesienie pośladków. Wizualny efekt wymodelowanej sylwetki uzyskiwany jest w sposób szybki i skuteczny.

W przypadku kobiet w ciąży i po porodzie stosuje się programy likwidujące problem ociężałych lub opuchniętych kończyn. Icoone® pozwala także w sposób delikatny i bezpieczny ujędrnić oraz wykonać lifting piersi.

Programy na twarz działają liftingująco, profilują owal twarzy, redukują tłuszcz osadzony w podbródku, redukują zmarszczki, pobudzają fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Dzięki temu następuje polepszenie kolorytu twarzy, ujędrnienie skóry i poprawa konturu ust.

Dopasowany indywidualnie cykl zabiegowy pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty. Wykonanie 10- 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub nawet codziennie po 2 tygodniach daje już doskonały efekt. Później zaleca się 1 przypominający zabieg miesięcznie dla utrzymania efektu.

 

Przebieg zabiegu endermologi:

Pacjent do zabiegu Icoone zakłada na siebie specjalny, elastyczny kostium, ułatwiający przesuwanie głowic po ciele. W zależności od problemu pacjenta oraz jego nasilenia i obszaru kosmetolog dobiera odpowiedni program oraz dedykowaną głowicę – dostępnych jest 7 specjalistycznych głowic zabiegowych.

Zabieg Icoone® jest w zasadzie bezbolesny i przez osoby, które mu się poddają uważany nawet za dość przyjemny. Podczas jego wykonywania pacjent odczuwa zasysanie skóry oraz miłe chłodzenie. Ból może pojawić się w momencie, kiedy w organizmie są zastoje limfatyczne albo występuje zaawansowany stopień cellulitu, bądź w ciele znajdują się zastałe złogi tłuszczu. Jednak wraz z kolejnymi zabiegami, kiedy tkanka łączna ulega coraz większemu rozmasowaniu, ewentualny dyskomfort jest coraz mniej odczuwalny, co jest jednoznacznym sygnałem, że kondycja organizmu wyraźnie się poprawia.

Endermologia Icoone®  to w 100% naturalna i bezinwazyjna metoda modelowania i uzdrawiania ciała, która nie powoduje skutków ubocznych.

Serdeczne zapraszamy do Revival Clinic na zabiegi endermologii oryginalnym urządzeniem ICOONE®  w atrakcyjnych pakietach:

Zabieg endermologia Icoone®   Basic 20 min

140 PLN

(do zabiegu niezbędny jest specjalistyczny kostium – koszt 50 zł)

Zapisz się na zabieg online  Rezerwuj online

 

Zabieg endermologia Icoone®   30 min + dodatkowy FOCUS 10 min gratis :

(Przy zakupie pakietu zabiegów specjalistyczny kostium do zabiegu endermologii gratis)

1 zabieg –  220 PLN

5 pakiet – 1000 PLN

10 pakiet – 1900 PLN

15 pakiet – 2800 PLN

Zapisz się na pierwszy zabieg online  Rezerwuj online

 

Zabieg endermologia Icoone®   40 min + dodatkowy FOCUS 10 min gratis:

(Przy zakupie pakietu zabiegów specjalistyczny kostium do zabiegu endermologii gratis)

1 zabieg –  260 PLN

5 pakiet – 1175 PLN

10 pakiet – 2200 PLN

15 pakiet – 3300 PLN

Zapisz się na pierwszy zabieg online  Rezerwuj online

 

Zabieg endermologia Icoone®   50 min + dodatkowy FOCUS 10 min gratis :

(Przy zakupie pakietu zabiegów specjalistyczny kostium do zabiegu endermologii gratis)

1 zabieg –   300 PLN

5 pakiet – 1350 PLN

10 pakiet – 2550 PLN

15 pakiet – 3750 PLN

Zapisz się na pierwszy zabieg online  Rezerwuj online

 

OFERTA SPECJALNA ważna do końca maja

 

Możliwość zakupu vouchera i podarowanie doskonałego prezentu  w postaci pakietu zabiegów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Zarezerwuj wizytę już dziś online lub w godzinach pracy kliniki pod nr +48 537 10 10 18.