Ginekologia Estetyczna

Ginekologia estetyczna to najnowsza rewolucja w pięknej dziedzinie medycyny estetycznej, która zmienia wygląd zewnętrznych narządów płciowych, aby wyglądały młodziej i bardziej naturalnie. W większości przypadków są to zabiegi o charakterze kosmetycznym, jednak niektóre z nich są wskazane również z medycznego punktu widzenia. Zabiegi te wykonywane są w celu polepszenia wyglądu jak i przywrócenia albo poprawienia funkcjonowania kobiecych zewnętrznych narządów płciowych .

Ginekologia estetyczna jest to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w medycynie kosmetycznej, ponieważ kobiety coraz częściej zdają sobie sprawę, że nie muszą po prostu akceptować czegoś, co czyni je nieszczęśliwymi. Codziennie spotykamy pacjentki, które były albo zawsze niezadowolone ze swoich miejsc intymnych, albo czuję coraz większą frustrację fizjologicznymi zmianami, które pojawiły się po porodzie, z powodu utraty wagi, lub po prostu w wyniku naturalnych procesów starzenia.

Wraz z upływem czasu i kolejnymi etapami życia pochwa i wargi sromowe zmieniają swój wygląd i strukturę, powodując poczucie utraty własnej wartości u kobiet.  Zmiany te mogą także całkowicie uniemożliwić jej uprawianie seksu. W takich sytuacjach ginekologia estetyczna staje się doskonałą metodą aby rozwiązać te problemy.

 

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane w Revival Clinic:

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu IncontiLase®

Rewitalizacja pochwy IntimaLase®

Wybielanie odbytu i okolic intymnych

Powiększanie, plastyka warg sromowych

Redukcja blizn po cesarskim cięciu

Laserowe usunięcie prosaków w okolicach intymnych