Ginekologia estetyczna

Powiększenie punktu G – Augumentacja

Powiększenie punktu G - Augumentacja

Powiększenie punktu G to zabieg, którego celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G – najbardziej wrażliwej erogennie strefy ciała kobiety. Punktem G określa się niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych.

Zabieg jest przeznaczony dla pań, które nie odczuwają satysfakcji podczas stosunku płciowego.

Ten nieinwazyjny nowoczesny zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce zlokalizowane na ścianie pochwy niewielkiej ilości kwasu hialuronowego, a co za tym idzie uwydatnieniu punktu G. Powiększenie punktu G eksponuje go na większą stymulację, co sprawia, że kobiety zaczynają czerpać większą przyjemność z seksu.

Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Przeprowadzany jest preparatem Desirial, jedynym na świecie preparatem na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonym do stosowania w okolicach intymnych u kobiet.

W większości przypadków już 4 godziny po wykonaniu zabiegu powiększenia punktu G, kobieta może współżyć, a efekt utrzymuje się nawet  do 2 lat.

W Revival Clinic zabieg wykonywany jest przez lekarza ginekologa, specjalistę ginekologii estetycznej dr Dorotę Pietrzyk

Jeżeli Twoim problemem jest brak orgazmu oraz satysfakcji seksualnej powiększenie punktu G w Revival Clinic w Warszawie pomoże w rozwiązaniu tej kwestii

Koszt zabiegu
od 1700 zł 

Czas zabiegu
Ok 30 min 

Znieczulenie
TAK

Rekomendowana liczba zabiegów
1

Sugerowane odstępy między zabiegami

12 -24 mies.

Obszar
ciało

Zapisz się na konsultację, zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych klientów

Wskazania

Zabieg jest polecany kobietom, które narzekają na brak orgazmu lub chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego, bo nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku

Przeciwwskazania

  • Stan zapalany pochwy i sromu (należy wcześniej wyleczyć infekcję).
  • Opryszczka.
  • Uczulenie na lek stosowany do znieczulenia miejscowego.
  • Zaburzenia krzepliwości krwi.
  • Okres krwawienia miesiączkowego lub innego krwawienia z pochwy.
  • Choroba nowotworowa w obrębie narządów płciowych.
  • Ciąża lub okres wczesnego połogu, kiedy występują jeszcze upławy z jamy macicy.

Przygotowanie do zabiegu

Wymagane jest odbycie konsultacji ginekologicznej, podczas której specjalista zakwalifikuje pacjenta do zabiegu.

Brak szczególnych zaleceń przed zabiegiem.

Opis zabiegu

Przed zabiegiem lekarz ginekolog wykonujący zabieg, przeprowadza wywiad medyczny.

Następnie, jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, lekarz przygotowuje miejsce do iniekcji, stosując znieczulenie miejscowe w postaci kremu bądź zastrzyku.

Za pomocą kaniuli lekarz wprowadza preparat Desirial Plus w ścianę pochwy.

U większości pacjentek zabieg przebiega zupełnie bezboleśnie.

Zastosowana technologia

DESIRIAL

Czym jest Desirial?
Desirial to jedyny na świecie preparat na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do stosowania w okolicach intymnych u kobiet, w celu przywrócenia pożądanego wyglądu i funkcjonalności warg sromowych większych oraz nawilżenia błony śluzowej pochwy.
Desirial jest preparatem zarejestrowanym do stosowania we wskazaniach ginekologicznych, takich jak suchość czy atrofia przedsionka pochwy i sromu,  i jest to jedyny tego typu preparat wśród licznych produktów z kwasem hialuronowym na rynku. Desirial to odpowiedź na kobiece problemy – już jeden zabieg przywraca komfort okolic intymnych.

Desirial powstaje na bazie kwasu hialuronowego produkowanego z wykorzystaniem opatentowanej technologii IPN-Like i mannitolu – substancji o działaniu antyoksydacyjnym, która chroni preparat przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych i jednocześnie zapobiega szybkiej degradacji kwasu w miejscu podania. Właściwości reologiczne kwasu hialuronowego zastosowanego w preparatach Desirial są specjalnie dobrane i dopasowane do okolic intymnych kobiet, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie doskonałych rezultatów zabiegu z jednoczesnym zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa pacjentek.

Jak działa kwas hialuronowy w okolicach intymnych? 
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, a jego działanie przypomina właściwości gąbki, gdyż zatrzymuje on wodę i jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe umożliwia przywrócenie objętości skórze, jej ponowne nawodnienie oraz wygładzenie. Zabieg ten pobudza również aktywność fibroblastów i tym samym syntezę kolagenu, co przyczynia się do regeneracji skóry w okolicach intymnych.

Preparat DESIRIAL® jest dostępny w dwóch wariantach opracowanych z myślą o różnych potrzebach kobiet:
DESIRIAL®: dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym lub w wieku rozrodczym, u których stwierdzono niedostateczne nawilżenie pochwy i sromu ze współistniejącymi podrażnieniami lub bez.
DESIRIAL® PLUS: dla kobiet w wieku post-menopauzalnym, menopauzalnym lub w wieku rozrodczym ze skłonnością do/lub objawami umiarkowanego, ostrego, częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych większych.

Zalecenia po zabiegu

Należy się stosować do zaleceń wydanych przez lekarza

Cennik

Powiększenie punktu G      1600 zł -2000 zł