Ginekologia estetyczna

Powiększenie Punktu G – Augmentacja

Powiększenie punktu G - Augmentacja

Powiększenie punktu G ( augmentacja punktu g) to zabieg, którego celem jest uwydatnienie i ujędrnienie tej najbardziej wrażliwej erogennie strefy ciała kobiety. Punktem G określa się niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych.

Zabieg ten znany również jako zastrzyk orgazmu przeznaczony jest dla pań, które nie odczuwają satysfakcji podczas stosunku płciowego.

Ten nieinwazyjny nowoczesny zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce zlokalizowane na ścianie pochwy niewielkiej ilości kwasu hialuronowego, a co za tym idzie uwydatnieniu punktu G i uwrażliwieniu go na bodźce. Powiększenie punktu G eksponuje go na większą stymulację, co sprawia, że kobiety zaczynają czerpać znacznie większą przyjemność z seksu.

Ostrzykiwanie punktu g przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym. Przeprowadzany jest preparatem Desirial, jedynym na świecie preparatem na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonym do stosowania w okolicach intymnych u kobiet.

W większości przypadków już 4 godziny po wykonaniu zabiegu powiększenia punktu G, kobieta może współżyć, a efekt utrzymuje się nawet do 2 lat.

Jeżeli Twoim problemem jest brak orgazmu oraz satysfakcji seksualnej powiększanie punktu G w Revival Clinic w Warszawie pomoże w rozwiązaniu tej kwestii

Koszt zabiegu
od 1600 zł 

Czas zabiegu
Ok 30 min 

Znieczulenie
TAK

Rekomendowana liczba zabiegów
1

Sugerowane odstępy między zabiegami

12 -24 mies.

Obszar
ciało

Zarezerwuj wizytę u lekarza ginekologa

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

Wskazania do zabiegu powiększenia punktu G

Zabieg jest polecany kobietom, które narzekają na brak orgazmu lub chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego, a nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku

Przeciwwskazania do zabiegu powiększenia punktu G

  • Stan zapalany stref intymnych (pochwy i sromu – należy wcześniej wyleczyć infekcję).
  • Opryszczka.
  • Uczulenie na lek stosowany do znieczulenia miejscowego.
  • Zaburzenia krzepliwości krwi.
  • Okres krwawienia miesiączkowego lub innego krwawienia z pochwy.
  • Choroba nowotworowa w obrębie narządów płciowych.
  • Ciąża lub okres wczesnego połogu, kiedy występują jeszcze upławy z jamy macicy.

Powiększanie punktu G - przygotowanie do zabiegu

Wymagane jest odbycie konsultacji ginekologicznej, podczas której specjalista zakwalifikuje pacjenta do zabiegu.

Brak szczególnych zaleceń przed zabiegiem.

Powiększanie punktu G na czym polega zabieg ?

Przed zabiegiem lekarz ginekolog wykonujący zabieg, przeprowadza wywiad medyczny.

Następnie, jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, lekarz przygotowuje miejsce do iniekcji, stosując znieczulenie miejscowe w postaci kremu bądź zastrzyku.

Za pomocą kaniuli lekarz wprowadza preparat Desirial Plus w ścianę pochwy.

U większości pacjentek zabieg przebiega zupełnie bezboleśnie.

Zastosowane preparaty do zabiegu powiększenia punktu G

DESIRIAL

Desirial Plus Powiększanie punktu G Warszawa

Czym jest Desirial?
Desirial to jedyny na świecie preparat na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do stosowania w okolicach intymnych u kobiet, w celu poprawy lub przywrócenia oczekiwanego wyglądu i funkcjonalności zewnętrznych narządów płciowych kobiety.
Desirial jest preparatem zarejestrowanym do stosowania w ginekologii estetycznej, takich jak suchość czy atrofia przedsionka pochwy i sromu,  i jest to jedyny tego typu preparat z kwasem hialuronowym na rynku.  Już jeden zabieg przywraca komfort okolic intymnych kobiety.

Desirial wyprodukowano na bazie kwasu hialuronowego pozyskiwanego z wykorzystaniem opatentowanej technologii IPN-Like i mannitolu – substancji działającej antyoksydacyjnie,  chroniąc preparat przed niepożądanym działaniem wolnych rodników tlenowych i jednocześnie ogranicza szybką degradację kwasu w miejscu aplikacji. Właściwości reologiczne kwasu hialuronowego wykorzystanego w preparatach Desirial są dopasowane i specjalnie dobrane do stref intymnych kobiet, dzięki czemu uzyskuje się doskonałe rezultaty zabiegów z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa pacjentek.

Jak działa kwas hialuronowy w okolicach intymnych? 
Kwas hialuronowy jako naturalny składnik skóry właściwej o silnych właściwościach absorpcyjnych,  zatrzymuje wodę i jest odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie skóry. Aplikacja kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe powoduje przywrócenie ich objętości, ponowne ich nawodnienie oraz wygładzenie. Zabieg ten jednocześnie znacznie pobudza aktywność fibroblastów i  syntezę kolagenu, przyczyniając się do regeneracji skóry w okolicach intymnych.

Z myślą o różnych potrzebach kobiet preparat DESIRIAL® jest dostępny w dwóch specjalnie opracowanych wariantach:

DESIRIAL®:  kobiety w okresie menopauzy lub w wieku rozrodczym, które skarżą się na niedostateczne nawilżenie pochwy i sromu.
DESIRIAL® PLUS:  kobiety skarżące się na brak satysfakcji seksualnej podczas stosunku oraz kobiety w wieku post-menopauzalnym, menopauzalnym lub w wieku rozrodczym ze skłonnością do/lub objawami umiarkowanego, ostrego, częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych większych.

Zalecenia po zabiegu powiększenia punktu G

Należy się stosować do zaleceń wydanych przez lekarza.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Należy powstrzymać się od aktywności seksualnej przez co najmniej 4 godziny od wykonania zabiegu

Minimalny okres między zabiegami powiększenia punktu G

Zabiegi można powtarzać co 12 miesięcy

Efekt może utrzymywać się do dwóch lat

Powiększania punktu G - cena zabiegu

Zabieg Cena
Powiększenie punktu G 1600 – 2000 PLN

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna