KOSMETOLOGIA

DERMAPEN mezoterapia mikroigłowa

1. Lepiej nawilżona i zdrowsza skóra

Dzięki w pełni automatycznej metodzie nakłuwania skóry, DERMAPEN® jest znacznie skuteczniejszy niż starsze metody mezoterapii igłowej i w bardziej efektywny sposób pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny. Dodatkowo, wprowadzanie do głębszych warstw skóry substancji odżywczych powoduje, że jest ona zdrowsza i lepiej nawilżona.

Zabieg dermapen, urządzeniem DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry

2. Szybkie efekty zauważalne na całym ciele.

DERMAPEN® nie tylko powoduje widoczne spłycenie zmarszczek, ale także pomaga w redukcji blizn potrądzikowych, pourazowych i oparzeniowych czy przebarwień. Podobnie jak w przypadku użycia osocza bogatopłytkowego, Dermapen stymuluje fibroplasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. Innymi korzyściami są poprawa tekstury i elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności porów i rozstępów, redukcja cellulitu, wyrównanie kolorytu skóry czy w przypadku łysienia – pobudzenie wzrostu włosów.

3. Potwierdzona skuteczność działania na skalę międzynarodową.

Urządzenie DERMAPEN® zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Best Medical Device na targach Aesthetic Show w Las Vegas w USA w 2012 roku. Lekarze i Pacjenci na całym świecie doceniają niezwykly komfort, bezpieczeństwo, precyzję i efektywność wykonywania zabiegów. Bardzo duża prędkość wibracji zapobiega powstawaniu krwiaków i siniaków.

Urządzenie Dermapen 3, którym w Revival Clinic w Warszawie wykonywane są zabiegi mezoterapii mikroigłowej

Koszt zabiegu
Od 450 zł 

Czas zabiegu
Ok 60 min 

Znieczulenie
Tak, miejscowo kremem 

Rekomendowana liczba zabiegów
3-6 

Sugerowane odstępy między zabiegami
3-6 tyg. 

Obszar
Twarz, szyja,dekolt, ciało

Zapisz się na zabieg, zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych klientów

Wskazania

• Skóra zwiotczała
• Skóra sucha
• Blizny potrądzikowe
• Blizny pourazowe
• Blizny oparzeniowe
• Przebarwienia
• Rozszerzone pory
• Rozstępy
• Cellulit
• Nierówny koloryt skóry

Przeciwwskazania

  • Nowotwory
  • Stany zapalne skóry
  • Trądzik różowaty oraz ropowiczy
  • Ciąża oraz okres karmienia piersią
  • Regularne przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
  • Zaawansowana i nieleczona cukrzyca

Przygotowanie do zabiegu

Brak szczególnych rekomendacji przed zabiegiem.

Opis zabiegu

Zabieg można rozpocząć od peelingu kawitacyjnego w celu usunięcia zrogowaciałych komórek skóry, następnie leczony obszar smaruje się kremem znieczulającym i dokładnie dezynfekuje. W zależności od oczekiwanego efektu podaje się odpowiednio dobrany preparat i nakłuwa się skórę, dobierając głębokość wkłuć. W trakcie zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Na koniec nakładana jest maska rewitalizująca i krem IPLase Mask.

Zastosowana technologia

DERMAPEN® jest elektrycznym urządzeniem medycznym wykorzystującym 12 cienkich mikroigieł nakłuwających skórę w sposób automatyczny. Igły wykonane są z najwyższej klasy molibdenu – materiału, z którego wykonuje się precyzyjny sprzęt chirurgiczny. Jednorazowa głowica zawierająca igły jest w stanie wykonać ponad 20 nakłuć w ciągu sekundy. Głębokość wnikania igieł w skórę jest regulowana i może wynosić od 0,5 mm do 2,5 mm.

Zabieg oparty jest na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł, dzięki czemu zwiększa się efektywność przenikania substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji oraz wrodzoną zdolność komórek skóry do produkcji włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Kontrolowana precyzja urządzenia pozwala na pobudzenie komórek skóry do regeneracji i odbudowy jej struktury. Idealnie sprawdza się u Pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna, napięta, natomiast po serii kilku zabiegów zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne, a koloryt wyrównany. Zabieg można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach oraz skórze głowy, również w najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak okolice oczu czy usta. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę podczas wykonywania zabiegu w przeciwieństwie do dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage.

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu Pacjent odczuwać może gorąco i lekkie pieczenie. Wówczas nakładana jest maska rewitalizująca. W następnych dniach skóra może być zaróżowiona i napięta. Może wystąpić lekkie złuszczanie. Stąd Revival Clinic zaleca regularne nawilżanie skóry z zastosowaniem przeznaczonych do tego kosmetyków. Ma to na celu redukcję ewentualnego obrzęku oraz przyspieszenie procesu regeneracji. Nie zalecamy również wystawiania skóry na bezpośrednią ekspozycję słoneczną.

Cennik

Obszar1 zabieg2 zabiegi
Twarz450 PLN765 PLN
Twarz + szyja500 PLN850 PLN
Twarz + szyja + dekolt550 PLN935  PLN

W skład zabiegu wchodzi: demakijaż, nałożenie znieczulenia, mikronakłuwanie frakcyjne wraz z odpowiednio dobranym preparatem (serum), nałożenie specjalistycznego kremu lub maski.