KOSMETOLOGIA

DERMAPEN 3 mezoterapia mikroigłowa

1. Lepiej nawilżona i zdrowsza skóra

Dzięki w pełni automatycznej metodzie nakłuwania skóry, DERMAPEN® 3 jest znacznie skuteczniejszy niż starsze metody mezoterapii igłowej i w bardziej efektywny sposób pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny. Dodatkowo, wprowadzanie do głębszych warstw skóry substancji odżywczych powoduje, że jest ona zdrowsza i lepiej nawilżona.

Mezoterapia cienkoigłowa Zabieg dermapen, urządzeniem DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry

2. Szybkie efekty zauważalne na całym ciele.

DERMAPEN® 3 nie tylko powoduje widoczne spłycenie zmarszczek, ale także pomaga w redukcji blizn potrądzikowych, pourazowych i oparzeniowych czy przebarwień. Podobnie jak w przypadku użycia osocza bogatopłytkowego, Dermapen stymuluje fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. Innymi korzyściami są poprawa tekstury i elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności porów i rozstępów, redukcja cellulitu, wyrównanie kolorytu skóry ciała czy w przypadku łysienia – pobudzenie wzrostu włosów.

3. Potwierdzona skuteczność działania na skalę międzynarodową.

Urządzenie DERMAPEN® zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Best Medical Device na targach Aesthetic Show w Las Vegas w USA w 2012 roku. Lekarze i Pacjenci na całym świecie doceniają niezwykly komfort, bezpieczeństwo, precyzję i efektywność wykonywania zabiegów. Bardzo duża prędkość wibracji zapobiega powstawaniu krwiaków i siniaków.

Urządzenie Dermapen 3, Revival Clinic w Warszawie mezoterapia mikroigłowa opinie

Koszt zabiegu
Od 450 zł 

Czas zabiegu
Ok 60 min 

Znieczulenie
Tak, miejscowo kremem 

Rekomendowana liczba zabiegów
3-6 

Sugerowane odstępy między zabiegami
3-6 tyg. 

Obszar
Twarz, szyja,dekolt, ciało

Zapisz się na bezpłatną konsultację.

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Mezoterapia mikroigłowa wskazania

 • Przebarwienia
 • Skóra zwiotczała
 • Skóra sucha
 • Blizny potrądzikowe
 • Blizny pourazowe
 • Blizny oparzeniowe
 • Rozszerzone pory
 • Rozstępy
 • Cellulit
 • Nierówny koloryt skóry

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

 • Nowotwory
 • Stany zapalne skóry
 • Trądzik różowaty oraz ropowiczy
 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Regularne przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Zaawansowana i nieleczona cukrzyca

Przygotowanie do zabiegów mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dermapen 3

Brak szczególnych rekomendacji przed zabiegiem.

Opis zabiegu mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen 3

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem. Podczas konsultacji specjalista wspólnie z tobą określa oczekiwane efekty terapii i kwalifikuje Cię do zabiegu

Zabieg można rozpocząć od peelingu kawitacyjnego w celu usunięcia zrogowaciałych komórek skóry, następnie leczony obszar smaruje się kremem znieczulającym i dokładnie dezynfekuje. W zależności od oczekiwanego efektu podaje się odpowiednio dobrany preparat i nakłuwa się skórę, dobierając głębokość wkłuć. W trakcie zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Na koniec nakładana jest maska rewitalizująca lub krem

Mezoterapia mikroigłowa efekty

 • redukcja płytkich zmarszczek,
 • wyraźna poprawa napięcia skóry,
 • redukcja przebarwień,
 • redukcja rozszerzonych porów,
 • redukcja blizn i rozstępów,
 • ujędrnienie skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • stymulacja produkcji i kolagenu i elastyny
 • ograniczenie wydzielania sebum
 • pobudzenie naczyń krwionośnych
 • poprawa ukrwienia skóry głowy – zatrzymanie wypadania włosów.

Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen 3 - zastosowana technologia

DERMAPEN® 3 jest elektrycznym urządzeniem medycznym wykorzystującym 12 cienkich mikroigieł nakłuwających skórę w sposób automatyczny. Igły wykonane są z najwyższej klasy molibdenu – materiału, z którego wykonuje się precyzyjny sprzęt chirurgiczny. Jednorazowa głowica zawierająca igły jest w stanie wykonać ponad 20 nakłuć w ciągu sekundy. Głębokość wnikania igieł w skórę jest regulowana i może wynosić od 0,5 mm do 2,5 mm.

Zabieg oparty jest na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł, dzięki czemu zwiększa się efektywność przenikania substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji oraz wrodzoną zdolność komórek skóry do produkcji włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Kontrolowana precyzja urządzenia pozwala na pobudzenie komórek skóry i naskórka do regeneracji i odbudowy jej struktury. Idealnie sprawdza się u Pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna, napięta, natomiast po serii kilku zabiegów zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne, a koloryt wyrównany. Zabieg można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach oraz skórze głowy, również w najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak okolice oczu czy usta. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę podczas wykonywania zabiegu w przeciwieństwie do dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage.

Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen 3 - Stosowane preparaty

Dermapen z ampułką:

MediDerma – MESO CIT BASIC SOLUTION

Działanie preparatu  nawilży oraz zregeneruje szybciej skórę. Zawiera w sobie składniki, za których sprawą skóra lepiej funkcjonuje, oraz spełniają działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Jest to element wspomagający leczenie fotostarzenia skóry, neutralizujący blizny, rozstępy. Wspiera terapię depigmentującą. Zawarty w preparacie pantenol działa nawilżająco. Krzem regeneruje tkankę łączną, ponadto stymuluje fibroblasty, aby syntezowały kolagen. Kwas hialuronowy nawilża skórę poprzez przyciąganie do warstwy rogowej cząsteczek wody i wspomagając syntezowanie ceramidów.

MediDerma – MESO CIT WH EGF

Stosowany do walki ze zmarszczkami oraz utratą jędrności skóry.  Środek ma działanie stymulujące syntezę kolagenu typ I, proliferację keratynocytów, fibronektyny i elastyny. Usprawnia proces wymiany naskórka. Ma właściwości uelastyczniające i ujędrniające skórę. EGF jest zalecany w terapii blizn, rozstępów, depigmentującej oraz chrono- i fotostarzenia.

MediDerma – MESO CIT WH B2

Wskazany w przypadku utraty jędrności i napięcia skóry (czynniki te doprowadzają do powstawania zmarszczek). Zalecany w przypadku leczenia rozstępów oraz foto- i chronostarzenia. Środek stymuluje fibroblasty, pomaga w odbudowie skóry właściwej, zwiększa ilość włókien kolagenowych. Pobudza bardziej komórki do aktywności, zajmuje wygładzaniem, poprawianiem elastyczności i tekstury skóry. Za sprawą hamowania MMPS spowalnia degradację macierzy zewnątrzkomórkowej.

MediDerma – MESO CIT TIMP 2

Zalecany w przypadku fotostarzenia, zmarszczek, utraty jędrności i hiperpigmentacji. TIMP – 2 jest inhibitorem metaloproteinazy biorącej udział w degradacji włókien kolagenowych. Po 30 roku życia istotnie spada poziom syntezy kolagenu, przy jednoczesnym wzroście syntezy metaloproteinaz. Preparat stanowi połączenie działania stymulującego syntezę kolagenu przy jednoczesnym ograniczeniu procesu niszczenia włókien.

Dermapen z estGen:

Preparaty estGen zawdzięczają swoją skuteczność kompleksowi transferyn, które wpływają na działanie czynników wzrostu, a w szczególności IGF-1, EGF, FGF.

Terapia estGen zobacz więcej

Dermapen z PRX T33:

PRX T33

Innowacyjny preparat służący do biorewitalizacji skóry. Został stworzony w wyniku połączenia kwasu TCA , wody utlenionej oraz kwasu kojowego. W wyniku synergii działanie poszczególnych składników zostało wzmocnione przy wyeliminowaniu działań niepożądanych każdego z nich.

 • Kwas TCA 33% nie uszkodzając skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów , które dzięki H2O2 mają większe możliwości stymulacji receptorów. Wcześniej zabiegi z użyciem kwasu trójchlorooctowego wiązały się z poważnymi uszkodzeniami skóry i następującym po nich dość obfitym łuszczeniem skóry , które w większości przypadków zmuszało do eliminowało pacjenta z codziennych obowiązków.
 • Woda utleniona w tym preparacie ma za zadanie zwiększyć powinowactwo receptorów na działanie kwasu TCA , jak również ograniczyć jego głębokość penetracji i reakcje niepożądane. Dodatkowo woda utleniona ma właściwości przyspieszające gojenie
 • 5% kwas Kojowy ma działanie rozjaśniające

Mezoterapia mikroigłowa zalecenia po zabiegu

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej nie wyłącza cię ze wszystkich codziennych aktywności. Bezpośrednio po zabiegu Pacjent odczuwać może gorąco i lekkie pieczenie. Wówczas nakładana jest maska rewitalizująca. W następnych dniach skóra może być zaróżowiona i napięta. Może wystąpić lekkie złuszczanie. Stąd Revival Clinic zaleca regularne nawilżanie skóry z zastosowaniem przeznaczonych do tego kosmetyków. Ma to na celu redukcję ewentualnego obrzęku oraz przyspieszenie procesu regeneracji. Nie zalecamy również wystawiania skóry na bezpośrednią ekspozycję słoneczną. Nie należy również wykonywać zabiegów typu jonoforeza, ponieważ prąd mając lepszy dostęp przez nakłucia, może wywołać poparzenia. Wskazana jest szczególna pielęgnacja i higiena skóry twarzy

Mezoterapia mikroigłowa jak często ?

Istotą zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest to aby wykonać go w serii. W zależności od kondycji twojej skóry, indywidualnych predyspozycji i efektów jakie chcesz uzyskać kosmetolog zaleci odpowiedni preparat oraz liczbę zabiegów,

Zabiegi najlepiej jest wykonywać w odstępie 2 – 4 tygodni a seria powinna liczyć od 3 do 5 zabiegów

Mezoterapia mikroigłowa cena

W skład zabiegu wchodzi: demakijaż, nałożenie znieczulenia, mikronakłuwanie frakcyjne odpowiednio dobrane preparaty (serum), nałożenie specjalistycznego kremu lub maski.

Dermapen z ampułką

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 550 PLN 1200 PLN
Twarz + szyja 650 PLN 1500 PLN
Twarz + szyja + dekolt 800 PLN 1900 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) 400 – 1100 PLN Wycena indywidualna

Dodatek do zabiegu na twarz: maska Wow Mask +70 PLN

Dermapen + preparaty estGen

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 650 PLN 1500 PLN
Twarz + szyja 800 PLN 1900 PLN
Twarz + szyja + dekolt 900 PLN 2250 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) 400 – 1200 PLN Wycena indywidualna

Dermapen z PRX T33

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 800 PLN 1900 PLN
Twarz + szyja 900 PLN 2250 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1000 PLN 2500 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) 400 – 1300 PLN Wycena indywidualna

Dokonując zapisu online rezerwujecie Państwo czas na wizytę w klinice. Wszelkie szczegóły dotyczące zabiegu, zakresu usługi i ewentualnych kosztów związanych z tym zabiegiem zostaną uzgodnione dopiero podczas wizyty. Zachęcamy do rezerwacji online.

Zabieg na twarz  zarezerwuj online

Zabieg na twarz  + szyja  zarezerwuj online

Zabieg na twarz+ szyja+ dekolt    zarezerwuj online

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna