KOSMETOLOGIA

DERMAPEN 4™ mezoterapia mikroigłowa

1. Lepiej nawilżona i zdrowsza skóra

Dzięki w pełni automatycznej metodzie nakłuwania skóry, DERMAPEN 4®  jest znacznie skuteczniejszy niż starsze metody mezoterapii igłowej i w bardziej efektywny sposób pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny. Dodatkowo, wprowadzanie do głębszych warstw skóry substancji odżywczych powoduje, że jest ona zdrowsza i lepiej nawilżona.

Dermapen 4 Warszawa Revival Clinic

2. Szybkie efekty zauważalne na całym ciele.

DERMAPEN 4®  nie tylko powoduje widoczne spłycenie zmarszczek, ale także pomaga w redukcji blizn potrądzikowych, pourazowych i oparzeniowych czy przebarwień. Podobnie jak w przypadku użycia osocza bogatopłytkowego, Dermapen stymuluje fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. Innymi korzyściami są poprawa tekstury i elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności porów i rozstępów, redukcja cellulitu, wyrównanie kolorytu skóry ciała czy w przypadku łysienia – pobudzenie wzrostu włosów.

3. Potwierdzona skuteczność działania na skalę międzynarodową.

Zaawansowane technologie zastosowane w DERMAPEN 4.0™ zmieniają diametralnie dotychczasowe możliwości mikronakłuwania skóry. Urządzenie posiada badania kliniczne i spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym.

Dermapen 4 Warszawa urządzenie medyczne Revival Clinic

Koszt zabiegu
Od 600 zł 

Czas zabiegu
Ok 40 min 

Znieczulenie
Tak, miejscowo kremem 

Rekomendowana liczba zabiegów
3-6 

Sugerowane odstępy między zabiegami
3-6 tyg. 

Obszar
Twarz, szyja,dekolt, ciało

Zarezerwuj zabieg online.

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Mezoterapia mikroigłowa wskazania

 • Przebarwienia
 • Skóra zwiotczała
 • Skóra sucha
 • Blizny potrądzikowe
 • Blizny pourazowe
 • Blizny oparzeniowe
 • Rozszerzone pory
 • Rozstępy
 • Cellulit
 • Nierówny koloryt skóry

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

 • Nowotwory
 • Stany zapalne skóry
 • Trądzik różowaty oraz ropowiczy
 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Regularne przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Zaawansowana i nieleczona cukrzyca

Przygotowanie do zabiegów mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dermapen 4

Brak szczególnych rekomendacji przed zabiegiem.

Opis zabiegu mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen 4

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem. Podczas konsultacji specjalista wspólnie z Tobą określa oczekiwane efekty terapii i kwalifikuje Cię do zabiegu

Zabieg można rozpocząć od peelingu kawitacyjnego w celu usunięcia zrogowaciałych komórek skóry, następnie leczony obszar smaruje się kremem znieczulającym i dokładnie dezynfekuje. W zależności od oczekiwanego efektu podaje się odpowiednio dobrany preparat i nakłuwa się skórę, dobierając głębokość wkłuć. W trakcie zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania, nawet do 3 mm nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków.

Urządzenie pozwala na wykonanie ponad miliona precyzyjnych mikronakłuć w  ciągu tylko 10 minut

Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Na koniec nakładana jest maska rewitalizująca lub krem

Mezoterapia mikroigłowa efekty

 • redukcja płytkich zmarszczek,
 • wyraźna poprawa napięcia skóry,
 • redukcja przebarwień,
 • redukcja rozszerzonych porów,
 • redukcja blizn i rozstępów,
 • ujędrnienie skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • stymulacja produkcji i kolagenu i elastyny
 • ograniczenie wydzielania sebum
 • pobudzenie naczyń krwionośnych
 • poprawa ukrwienia skóry głowy – zatrzymanie wypadania włosów.

Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen 4 - zastosowana technologia

DERMAPEN 4® jest elektronicznym urządzeniem medycznym wykorzystującym rewolucyjny 16-igłowy kartridż, który pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę, co stanowi o 47,9% więcej niż poprzedni DERMAPEN 3.0™, a jednocześnie o 104% więcej w stosunku do innych urządzeń do mezotarapii mikroigłowej  dostępnych na rynku.. Igły wykonane są z najwyższej klasy molibdenu – materiału, z którego wykonuje się precyzyjny sprzęt chirurgiczny nie zawierają chromu i niklu, dlatego zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Jednorazowa głowica zawierająca  16-igłowy kartridż pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę. Głębokość wnikania igieł w skórę jest precyzyjnie regulowana i może wynosić od 0,2 mm do 3 mm.

Zabieg oparty jest na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł, dzięki czemu zwiększa się efektywność przenikania substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji oraz wrodzoną zdolność komórek skóry do produkcji włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Kontrolowana precyzja urządzenia pozwala na pobudzenie komórek skóry i naskórka do regeneracji i odbudowy jej struktury. Idealnie sprawdza się u Pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna, napięta, natomiast po serii kilku zabiegów zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne, a koloryt wyrównany. Zabieg można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach oraz skórze głowy, również w najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak okolice oczu czy usta. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę podczas wykonywania zabiegu w przeciwieństwie do dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN 4.0™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN 4.0™ znacząco skraca również czas terapii i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen 4 - Stosowane preparaty

Dermapen z ampułką:

Preparat na bazie kwasu hialuronowego

Dermapen z ampułką specjalistyczną:

Preparaty oferujące ideale połączenia składników czynnych dla optymalnych efektów:

MG-HA35+ – Intensywne nawilżanie i widoczna redukcja objawów starzenia

MG-BL – Redukcja przebarwień i melasmy

Dermapen z estGen:

Preparaty estGen zawdzięczają swoją skuteczność kompleksowi transferyn, które wpływają na działanie czynników wzrostu, a w szczególności IGF-1, EGF, FGF.

Terapia estGen zobacz więcej

Dermapen z PRX T33:

PRX T33

Innowacyjny preparat służący do biorewitalizacji skóry. Został stworzony w wyniku połączenia kwasu TCA , wody utlenionej oraz kwasu kojowego. W wyniku synergii działanie poszczególnych składników zostało wzmocnione przy wyeliminowaniu działań niepożądanych każdego z nich.

 • Kwas TCA 33% nie uszkodzając skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów , które dzięki H2O2 mają większe możliwości stymulacji receptorów. Wcześniej zabiegi z użyciem kwasu trójchlorooctowego wiązały się z poważnymi uszkodzeniami skóry i następującym po nich dość obfitym łuszczeniem skóry , które w większości przypadków zmuszało do eliminowało pacjenta z codziennych obowiązków.
 • Woda utleniona w tym preparacie ma za zadanie zwiększyć powinowactwo receptorów na działanie kwasu TCA , jak również ograniczyć jego głębokość penetracji i reakcje niepożądane. Dodatkowo woda utleniona ma właściwości przyspieszające gojenie
 • 5% kwas Kojowy ma działanie rozjaśniające

Mezoterapia mikroigłowa zalecenia po zabiegu

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej nie wyłącza cię ze wszystkich codziennych aktywności. Bezpośrednio po zabiegu Pacjent odczuwać może gorąco i lekkie pieczenie. Wówczas nakładana jest maska rewitalizująca. W następnych dniach skóra może być zaróżowiona i napięta. Może wystąpić lekkie złuszczanie. Stąd Revival Clinic zaleca regularne nawilżanie skóry z zastosowaniem przeznaczonych do tego kosmetyków. Ma to na celu redukcję ewentualnego obrzęku oraz przyspieszenie procesu regeneracji. Nie zalecamy również wystawiania skóry na bezpośrednią ekspozycję słoneczną. Nie należy również wykonywać zabiegów typu jonoforeza, ponieważ prąd mając lepszy dostęp przez nakłucia, może wywołać poparzenia. Wskazana jest szczególna pielęgnacja i higiena skóry twarzy

Mezoterapia mikroigłowa jak często ?

Istotą zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest to aby wykonać go w serii. W zależności od kondycji twojej skóry, indywidualnych predyspozycji i efektów jakie chcesz uzyskać kosmetolog zaleci odpowiedni preparat oraz liczbę zabiegów,

Zabiegi najlepiej jest wykonywać w odstępie 2 – 4 tygodni a seria powinna liczyć od 3 do 5 zabiegów

Mezoterapia mikroigłowa- cena zabiegu urządzeniem Dermapen 4

W skład zabiegu wchodzi: demakijaż, nałożenie znieczulenia, mikronakłuwanie frakcyjne urządzeniem Dermapen 4 odpowiednio dobrane preparaty (serum), nałożenie specjalistycznego kremu lub maski.

Dermapen 4 + ampułka z kwasem hialuronowym + maska w płacie Hyla Active

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 860 PLN 2190 PLN
Twarz + szyja 990 PLN 2490 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1190 PLN 2990 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) od 600 PLN Wycena indywidualna

Dermapen 4 + ampułka specjalistyczna + maska w płacie Hyla Active

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 920 PLN 2340 PLN
Twarz + szyja 1090 PLN 2780 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1390 PLN 3540 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) od 600 PLN Wycena indywidualna

Dermapen 4 + czynniki wzrostu AQ Solution + maska AQ Solution

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 950 PLN 2420PLN
Twarz + szyja 1150 PLN 2930 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1450 PLN 3690 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) od 700 PLN Wycena indywidualna

Dermapen 4 + preparaty estGen

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 930 PLN 2370PLN
Twarz + szyja 1120 PLN 2850 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1430 PLN 3640 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) od 700 PLN Wycena indywidualna

Dermapen 4 z PRX T33

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 1000 PLN 2550 PLN
Twarz + szyja 1190 PLN 3030 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1490 PLN 3800 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) od 800  PLN Wycena indywidualna

Dokonując zapisu online rezerwujecie Państwo czas na wizytę w klinice. Wszelkie szczegóły dotyczące zabiegu, zakresu usługi i ewentualnych kosztów związanych z tym zabiegiem zostaną uzgodnione dopiero podczas wizyty. Zachęcamy do rezerwacji online.

Dermapen 4 zabieg na twarz  zarezerwuj online

Dermapen 4 zabieg na twarz  + szyja  zarezerwuj online

Dermapen 4 zabieg na twarz + szyja+ dekolt    zarezerwuj online

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna