KOSMETOLOGIA

Endermologia Icoone

1. Redukcja cellulitu, ujędrnianie, modelowanie sylwetki, zwalczanie głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu a także stymulacja fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu

2. Eliminacja problemów związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem układu krążenia, układu limfatycznego oraz mięśniowego.

3. Smukła sylwetka, gładka i aksamitna skóra, lepsze samopoczucie!

Koszt zabiegu
Od 180 zł

Czas zabiegu
Od 30 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
1-10

Sugerowane odstępy między zabiegami
2-5 dni 

Obszar
Ciało, Twarz

Zapisz się na zabieg, zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych klientów

Przeciwwskazania

  • nowotwory,
  • uszkodzenia skóry, świeże rany,
  • ciąża,
  • stany zapalne żył,
  • słaba krzepliwość krwi,
  • rozrusznik serca,
  • infekcje ogólnoustrojowe,
  • długotrwałe przyjmowanie sterydów,
  • stany ostre nerek i wątroby.,

Przygotowanie do zabiegu

Wykonanie zabiegu Icoone nie wymaga szczególnego przygotowania. Każdy zabieg bądź serię zabiegów poprzedza konsultacja kosmetologiczna

Opis zabiegu

Pacjent ubiera się w specjalny kostium zapewniający higienę oraz komfort podczas zabiegu.

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem, który początkowo obejmuje całe ciało z odpowiednio dobranym profilem terapeutycznym. Każdorazowo uwzględniane są indywidualne potrzeby pacjenta, stan i kondycja jego skóry, a także rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Kolejnym krokiem jest zastosowanie 10 minutowego programu lokalnego, który zostaje ukierunkowany na określoną strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych).

Optymalny czas trwania zabiegu trwa w zakresie od 40 do 60 minut. Już po zakończeniu pierwszej sesji można zaobserwować pozytywne rezultaty. Zwykle zalecany program składa się z 10-15 sesji. W zależności od preferencji może trwać kilka tygodni, bądź krócej w przypadku, kiedy zabiegi wykonuje się codziennie.

Zastosowana technologia

Endermologia Icoone, czyli masaż próżniowy całego ciała jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z uporczywym cellulitem.

ICOONE to podciśnieniowy, wielowymiarowy masaż wykonywany za pomocą głowic masujących. Zabieg ten umożliwia skuteczną i efektywną redukcję cellulitu, a także pozwala na utratę zbędnych centymetrów, czego efektem jest piękne, smukłe i jędrne ciało, fantastycznie prezentujące się w kostiumie kąpielowym.

W Revival Clinic wykonujemy endermologię przy użyciu najnowocześniejszej aparatury ICOONE. Urządzenie to pozwala nam na dobranie odpowiedniego programu, dzięki któremu możemy dostosować parametry zabiegu, zależnie od  problemu z którym walczymy i indywidualnych odczuć osoby poddającej się zabiegowi.

Zalecenia po zabiegu

Endermologia ICOONE to niezwykle przyjemny, relaksujący zabieg. Jego zalety to nieinwazyjność, bezpieczeństwo, brak skutków ubocznych i okresu gojenia. W celu w wzmocnienia uzyskanego efektu zalecane są kosmetyki wyróżniające się dużą koncentracją aktywnych składników, wywołujących w sposób naturalny fizjologiczne procesy zachodzące w skórze.

Cennik

ICOONE – endermologia

Czas zabiegu1 zabieg5 zabiegów10 zabiegów15 zabiegów
20 min.(zabieg podstawowy)200 PLN900 PLN1700 PLN2550 PLN
30 min. (zabieg podstawowy + 10 min. modelowanie wybranej 1 partii ciała)220 PLN1000 PLN1900 PLN2800 PLN
40 min. (zabieg podstawowy + 20 min. modelowanie wybranych 2 partii ciała)260 PLN1175 PLN2200 PLN3300 PLN
50 min. (zabieg podstawowy + 30 min. modelowanie wybranych 3 partii ciała)300 PLN1350 PLN2550 PLN3750 PLN
60 min. (zabieg podstawowy + 40 min. modelowanie wybranych 4 partii ciała)340 PLN1550 PLN2900 PLN4350 PLN