KOSMETOLOGIA

Epilacja – depilacja laserowa Motus AX

1. Depilacja laserowa Motus AX - pozbądź się na zawsze niechcianego owłosienia

W ciągu kilkunastu tygodni możesz pozbyć się  na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji epilacji laserowej Motus AX, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy a także w okolicach intymnych.

Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic pachy

2. Najnowsza technologia - laser aleksandrytowy Motus AX - Pozbądź się nieprzyjemnego skutku innych metod depilacyjnych takich jak ból, wrastające lub uporczywie odrastające włoski

Epilacja Motus AX jest trwałą, bezbolesną metodą pozbywania się włosów poprzez zniszczenie cebulki włosowej oraz mieszka włosowego. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic uda
Epilacja - depilacja laserowa Motus AX Warszawa Wilanów Revival Clinic usuwanie owłosienia dłonie
Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic usuwanie wąsika

Epilacja - depilacja laserowa Motus AX

Różne gabinety oferują wykonanie zabiegu epilacji na różnych sprzętach. Jednak technologicznym przełomem i  rewolucją na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej jest laser aleksandrytowy Motus AX, wyprodukowany przez światowego lidera urządzeń medycznych firmę Deka.

Stworzony do BEZBOLESNEJ i wyjątkowo skutecznej depilacji laserowej – laser aleksandrytowy  jest skuteczniejszy o 25% od laserów diodowych.

Podstawową zaletą epilacji czyli depilacji laserowej jest usunięcie niechcianego owłosienia w taki sposób aby pozbyć się drażliwego problemu raz na zawsze. Wystarczy wykonanie serii zabiegów i już nigdy więcej nie trzeba myśleć o maszynce do golenia czy wyrywaniu włosów przy pomocy wosku. Teraz możemy w prosty sposób oszczędzić czas, pieniądze i uniknąć regularnych bolesnych sesji.

Dla wielu osób strach przed bólem jest wystarczającym czynnikiem zniechęcającym do poddania się zabiegowi epilacji. Wiele z nas słyszało, że opalona skóra albo jasne, cienkie włoski nie kwalifikują nas do epilacji. Aby wyjść naprzeciw potrzebom osób, które oczekują skutecznej i bezbolesnej depilacji, zapewniającej bezpieczeństwo i trwały efekt wszystkim pacjentom, nawet tym, posiadającym najjaśniejsze i najcieńsze włoski wyposażyliśmy naszą klinikę w najnowsze osiągniecie w dziedzinie epilacji, medyczny laser aleksandrytowy Motus AX.

W Revival Clinic oferujemy ten najnowszy hit depilacji laserowej dla Pań i Panów na wszystkie części ciała. Najnowszy medyczny laser aleksandrytowy oraz doświadczony i dyplomowany personel gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Koszt zabiegu
Od 60 zł

Od 35 zł w Pakiecie

Czas zabiegu
Od 5 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
6-8

Sugerowane odstępy między zabiegami
4-10 tyg. 

Obszar
Twarz , ciało, nogi

Zapisz się na bezpłatną konsultację

lub zarezerwuj zabieg online 

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Wskazania do depilacji laserowej urządzeniem Motus AX

 • Niechciane owłosienie w dowolnym miejscu na ciele – dowolny kolor włosów, dowolna karnacja skóry
 • Jasne cienkie włosy, z którymi nie radzą sobie lasery diodowe

Przeciwwskazania do depilacji laserowej urządzeniem Motus AX

 • nadwrażliwość na światło, fotodermatozy,
 • leki i zioła: fotouczulające (pokrzywa, dziurawiec, nagietek, retinoidy, antybiotyki, leki przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, immunosupresyjne),
 • padaczka,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • nowotwór 5 lat od wyleczenia,
 • ekspozycja na słońce do 4 tygodni,
 • samoopalacze i peelingi, zabiegi złuszczające
 • tatuaże (małe można omijać),
 • choroby skóry,
 • kolagenozy,
 • przerwanie ciągłości skóry,
 • okolica łuków brwiowych i jąder,
 • bielactwo, łuszczyca,
 • cukrzyca,
 • niektóre choroby układu dokrewnego,
 • nieleczone choroby autoimmunologiczne,
 • silne leki antydepresyjne.

Epilacja urządzeniem Motus AX - przygotowanie do zabiegu

 • Dzień przed wizytą należy dokładnie i starannie ogolić maszynką owłosienie z miejsca zabiegowego,  pozostawiając niewielki fragment (ok 2x2cm) celem oceny zabarwienia oraz grubości włosa
 • Na dwa tygodnie przed zabiegiem unikać intensywnego opalania i samoopalaczy
 • Na 4 tygodnie przed zabiegiem nie stosować kremów do depilacji, maści z witaminą A, C, retinolem, izotretinoiną i kwasami owocowymi
 • Należy zrezygnować z depilacji mechanicznej (pęseta, wosk, pasta cukrowa, depilator) na min. 4 tygodnie przed wizytą.
 • Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie stosować mocnych peelingów, na tydzień przed delikatnych, na 28 dni peelingów laserowych i mocnych kwasów
 • W dniu zabiegu nie należy spożywać alkoholu – 24h przed i po
 • Przed zabiegiem skóra powinna być sucha i czysta

Jak wygląda zabieg epilacji laserem Motus AX

Przebieg zabiegu urządzeniem Motus AX jest bardzo prosty. Zanim kosmetolog przystąpi do zabiegu przeprowadzi z Tobą wywiad. Wyjaśnione zostaną wtedy możliwe przeciwwskazania oraz sam zabieg. Następnie kosmetolog oceni stan skóry, zamaskuje ewentualne znamiona barwnikowe (np. pieprzyki) białą kredką. Kolor biały jest całkowicie niewidoczny dla lasera. Na podstawie oceny dobrane zostaną parametry mające dostarczyć jak najlepsze efekty oraz zapewnić bezpieczeństwo.

Sam zabieg przeprowadzony jest na skórze pokrytej żelem USG dla zmniejszenia ewentualnego tarcia i ułatwienia ruchu głowicy po skórze. Czas trwania zabiegu zależy od depilowanego obszaru – zazwyczaj jest to kilka – kilkanaście minut płynnego przesuwania głowicy lasera po skórze. Po zabiegu omówione zostaną postanowienia końcowe oraz zaplanowana zostanie dalsza terapia.

Bardzo ważna jest dyscyplina i dostosowanie się do zaleceń aby nie skracać lub wydłużać zalecanych odstępów między kolejnymi zabiegami.  Zachowanie zalecanych odstępów pozwoli skutecznie, sukcesywnie usunąć kolejne włoski wchodzące w fazę anagenu

Depilacja laserowa Motus AX - zastosowana technologia

Epilacja jest procesem, podczas którego melanina zawarta we włosku pochłania pewne ilości energii pochodzącej ze światła lasera. W absorpcji energii powstaje ciepło, które następnie ulega rozproszeniu do tkanek sąsiadujących (tzw. fototermoliza selektywna). Wygenerowane ciepło powoduje uszkodzenie  istniejącego mieszka włosowego, a także komórek, odpowiedzialnych za udział w procesie tworzenia nowych włosów. Energia wytworzona przez  laser aleksandrytowy pochłaniana jest przez melaninę, stąd też uszkodzeniu ulegają tylko te włosy, które są w fazie anagenu  i w których zawarta jest jej chociaż minimalna ilość barwnika. Dlatego każda sesja zabiegowa eliminuje tylko część włosów (15-60%) znajdujących się w skórze. W zależności od obszaru ciała liczba włosów, które w danym momencie są w fazie wzrostu jest różna. W związku z tym liczba zabiegów wymaganych do pozbycia się większości niechcianego owłosienia może być różna Ponadto ciemniejsze i grubsze włosy wymagają mniejszej liczby zabiegów (3-4), niż włosy jasne i cienkie (minimum 4). Istotą zabiegu epilacji laserowej laserem aleksandrytowym Motus jest trwałe uszkodzenie struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost a co za tym idzie całkowite, trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Po wykonaniu serii zabiegów może pojawić się niewielki procent włosków, dlatego warto jest wykonać zabieg „przypominający” po kilku miesiącach od wykonania serii.

W przypadku lasera aleksandrytowego Motus AX wystarczające powinno być wykonanie od 6 do 8 zabiegów w odstępach od 4 do 12 tygodni (w zależności od obszaru ciała), nie mniej jednak ostateczna liczba zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji.

Laser Motus jest jedynym laserem na rynku, który oprócz skutecznego, bezbolesnego usuwania ciemnego owłosienia świetnie sobie radzi w usuwaniu włosów cienkich oraz bardzo jasnych, w których melanina występuje w minimalnych stężeniach.

Dlatego laser ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne włosy a także dla osób, które po kilku sesjach innymi laserami (np. typu  Vectus, Lightsheer,) nie mogą pozbyć się pozostającego owłosienia – które w wyniku licznych epilacji jest zazwyczaj cienkie i jasne, więc klasyczne lasery diodowe nie są w stanie sobie z nimi poradzić.

Depilacja laserowa Motus AX - zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać sauny, solarium i słońca. Na obszar poddany zabiegowi można stosować okłady chłodzące. Przez kilka dni po zabiegu nie drażnić epilowanego obszaru, nie pocierać  intensywnie przy osuszaniu oraz nie stosować dezodorantów. W ciągu dnia, w przypadku potencjalnej ekspozycji na słońce należy smarować skórę filtrem zabezpieczającym SPF 30 lub SPF 50. Pomiędzy kolejnymi zabiegami włosy można obcinać i golić, nie wolno ich natomiast wyrywać pęsetą ani usuwać za pomocą wosku.

Jakie odstępy między zabiegami depilacji laserowej Motus AX

Zalecane odstępy między kolejnymi zabiegami epilacji:

Twarz – 4 tygodnie

Ramiona, Przedramiona, Pachy – od 4 do 6 tygodni

Bikini – od 6 do 8 tygodni

Brzuch – od 6 do 8 tygodni

Plecy – od 8 do 12 tygodni

Nogi – od 8 do 12 tygodni

Cena zabiegów depilacji laserowej Motus AX

Obszar głowa szyja 1 zabieg (PLN) Pakiet 4 zabiegów (PLN) Rezerwacja online
Okolica między brwiami

60

140

Rezerwuję
Płatki uszu

100

240

Rezerwuję
Wąsik

150

400

Rezerwuję
Broda

170

440

Rezerwuję
Baczki

160

420

Rezerwuję
Szyja

230

600

Rezerwuję
Kark

220

600

Rezerwuję
Obszar bikini 1 zabieg (PLN) Pakiet 4 zabiegów (PLN) Rezerwacja online
Bikini klasyczne (pachwiny) 240 700 Rezerwuję
Bikini francuskie (pachwiny, częściowo wzgórek łonowy) 260 800 Rezerwuję
Bikini brazylijskie (pachwiny, wzgórek, wargi sromowe szpara pośladkowa) 300 900 Rezerwuję
Szpara pośladkowa 150 400 Rezerwuję
Pośladki 270 700 Rezerwuję
Obszar Nogi 1 zabieg (PLN) Pakiet 4 zabiegów (PLN) Rezerwacja online
Uda

450

1360

Rezerwuję
Uda ½

280

840

Rezerwuję
Kolana

200

460

Rezerwuję
Łydki z kolanami

360

990

Rezerwuję
Całe nogi ( uda + łydki + kolana)

750

2300

Rezerwuję
Stopy

140

300

Rezerwuję
Palce u stóp

70

200

Rezerwuję
Obszar ciało 1 zabieg (PLN) Pakiet 4 zabiegów (PLN) Rezerwacja online
Plecy

400

1100

Rezerwuję
Ramiona

250

720

Rezerwuję
Przedramiona

250

700

Rezerwuję
Dłonie

190

520

Rezerwuję
Pachy

200

600

Rezerwuję
Klatka piersiowa

300

840

Rezerwuję
Okolice brod. sutkowych

140

380

Rezerwuję
Brzuch

350

920

Rezerwuję
Linia brzucha

150

380

Rezerwuję

Depilacja laserowa Motus AX Warszawa, Wilanów

Depilacja laserowa Warszawa laser Motus AX Revival Clinic Wilanów

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna