KOSMETOLOGIA

Epilacja – depilacja laserowa Motus AX

1. Depilacja laserowa Motus AX - pozbądź się na zawsze niechcianego owłosienia

W ciągu kilkunastu tygodni możesz pozbyć się  na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji epilacji laserowej Motus AX, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy a także w okolicach intymnych.

Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic pachy

2. Najnowsza technologia - laser aleksandrytowy Motus AX - Pozbądź się nieprzyjemnego skutku innych metod depilacyjnych takich jak ból, wrastające lub uporczywie odrastające włoski

Epilacja Motus AX jest trwałą, bezbolesną metodą pozbywania się włosów poprzez zniszczenie cebulki włosowej oraz mieszka włosowego. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic uda
Epilacja - depilacja laserowa Motus AX Warszawa Wilanów Revival Clinic usuwanie owłosienia dłonie
Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic usuwanie wąsika

Epilacja - depilacja laserowa Motus AX

Różne gabinety oferują wykonanie zabiegu epilacji na różnych sprzętach. Jednak technologicznym przełomem i  rewolucją na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej jest laser aleksandrytowy Motus AX, wyprodukowany przez światowego lidera urządzeń medycznych firmę Deka.

Stworzony do BEZBOLESNEJ i wyjątkowo skutecznej depilacji laserowej – laser aleksandrytowy  jest skuteczniejszy o 25% od laserów diodowych.

Podstawową zaletą epilacji czyli depilacji laserowej jest usunięcie niechcianego owłosienia w taki sposób aby pozbyć się drażliwego problemu raz na zawsze. Wystarczy wykonanie serii zabiegów i już nigdy więcej nie trzeba myśleć o maszynce do golenia czy wyrywaniu włosów przy pomocy wosku. Teraz możemy w prosty sposób oszczędzić czas, pieniądze i uniknąć regularnych bolesnych sesji.

Dla wielu osób strach przed bólem jest wystarczającym czynnikiem zniechęcającym do poddania się zabiegowi epilacji. Wiele z nas słyszało, że opalona skóra albo jasne, cienkie włoski nie kwalifikują nas do epilacji. Aby wyjść naprzeciw potrzebom osób, które oczekują skutecznej i bezbolesnej depilacji, zapewniającej bezpieczeństwo i trwały efekt wszystkim pacjentom, nawet tym, posiadającym najjaśniejsze i najcieńsze włoski wyposażyliśmy naszą klinikę w najnowsze osiągniecie w dziedzinie epilacji, medyczny laser aleksandrytowy Motus AX.

W Revival Clinic oferujemy ten najnowszy hit depilacji laserowej dla Pań i Panów na wszystkie części ciała. Najnowszy medyczny laser aleksandrytowy oraz doświadczony i dyplomowany personel gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Koszt zabiegu
Od 60 zł

Od 35 zł w Pakiecie

Czas zabiegu
Od 5 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
6-8

Sugerowane odstępy między zabiegami
4-10 tyg. 

Obszar
Twarz , ciało, nogi

Zapisz się na bezpłatną konsultację

lub zarezerwuj zabieg online 

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Wskazania do depilacji laserowej urządzeniem Motus AX

 • Niechciane owłosienie w dowolnym miejscu na ciele – dowolny kolor włosów, dowolna karnacja skóry
 • Jasne cienkie włosy, z którymi nie radzą sobie lasery diodowe

Przeciwwskazania do depilacji laserowej urządzeniem Motus AX

 • nadwrażliwość na światło, fotodermatozy,
 • leki i zioła: fotouczulające (pokrzywa, dziurawiec, nagietek, retinoidy, antybiotyki, leki przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, immunosupresyjne),
 • padaczka,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • nowotwór 5 lat od wyleczenia,
 • ekspozycja na słońce do 4 tygodni,
 • samoopalacze i peelingi, zabiegi złuszczające
 • tatuaże (małe można omijać),
 • choroby skóry,
 • kolagenozy,
 • przerwanie ciągłości skóry,
 • okolica łuków brwiowych i jąder,
 • bielactwo, łuszczyca,
 • cukrzyca,
 • niektóre choroby układu dokrewnego,
 • nieleczone choroby autoimmunologiczne,
 • silne leki antydepresyjne.

Epilacja urządzeniem Motus AX - przygotowanie do zabiegu

 • Dzień przed wizytą należy dokładnie i starannie ogolić maszynką owłosienie z miejsca zabiegowego,  pozostawiając niewielki fragment (ok 2x2cm) celem oceny zabarwienia oraz grubości włosa
 • Na dwa tygodnie przed zabiegiem unikać intensywnego opalania i samoopalaczy
 • Na tydzień przed zabiegiem nie stosować kremów do depilacji, maści z witaminą A, C, retinolem, izotretinoiną i kwasami owocowymi
 • Należy zrezygnować z depilacji mechanicznej (pęseta, wosk, pasta cukrowa, depilator) na min. 4 tygodnie przed wizytą.
 • Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie stosować mocnych peelingów, na tydzień przed delikatnych, na 28 dni peelingów laserowych i mocnych kwasów
 • W dniu zabiegu nie należy spożywać alkoholu – 24h przed i po
 • Przed zabiegiem skóra powinna być sucha i czysta

Jak wygląda zabieg epilacji laserem Motus AX

Przebieg zabiegu urządzeniem Motus AX jest bardzo prosty. Zanim kosmetolog przystąpi do zabiegu przeprowadzi z Tobą wywiad. Wyjaśnione zostaną wtedy możliwe przeciwwskazania oraz sam zabieg. Następnie kosmetolog oceni stan skóry, zamaskuje ewentualne znamiona barwnikowe (np. pieprzyki) białą kredką. Kolor biały jest całkowicie niewidoczny dla lasera. Na podstawie oceny dobrane zostaną parametry mające dostarczyć jak najlepsze efekty oraz zapewnić bezpieczeństwo.

Sam zabieg przeprowadzony jest na skórze pokrytej żelem USG dla zmniejszenia ewentualnego tarcia i ułatwienia ruchu głowicy po skórze. Czas trwania zabiegu zależy od depilowanego obszaru – zazwyczaj jest to kilka – kilkanaście minut płynnego przesuwania głowicy lasera po skórze. Po zabiegu omówione zostaną postanowienia końcowe oraz zaplanowana zostanie dalsza terapia.

Bardzo ważna jest dyscyplina i dostosowanie się do zaleceń aby nie skracać lub wydłużać zalecanych odstępów między kolejnymi zabiegami.  Zachowanie zalecanych odstępów pozwoli skutecznie, sukcesywnie usunąć kolejne włoski wchodzące w fazę anagenu

Depilacja laserowa Motus AX - zastosowana technologia

Epilacja jest procesem, podczas którego melanina zawarta we włosku pochłania pewne ilości energii pochodzącej ze światła lasera. W absorpcji energii powstaje ciepło, które następnie ulega rozproszeniu do tkanek sąsiadujących (tzw. fototermoliza selektywna). Wygenerowane ciepło powoduje uszkodzenie  istniejącego mieszka włosowego, a także komórek, odpowiedzialnych za udział w procesie tworzenia nowych włosów. Energia wytworzona przez  laser aleksandrytowy pochłaniana jest przez melaninę, stąd też uszkodzeniu ulegają tylko te włosy, które są w fazie anagenu  i w których zawarta jest jej chociaż minimalna ilość barwnika. Dlatego każda sesja zabiegowa eliminuje tylko część włosów (15-60%) znajdujących się w skórze. W zależności od obszaru ciała liczba włosów, które w danym momencie są w fazie wzrostu jest różna. W związku z tym liczba zabiegów wymaganych do pozbycia się większości niechcianego owłosienia może być różna Ponadto ciemniejsze i grubsze włosy wymagają mniejszej liczby zabiegów (3-4), niż włosy jasne i cienkie (minimum 4). Istotą zabiegu epilacji laserowej laserem aleksandrytowym Motus jest trwałe uszkodzenie struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost a co za tym idzie całkowite, trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Po wykonaniu serii zabiegów może pojawić się niewielki procent włosków, dlatego warto jest wykonać zabieg „przypominający” po kilku miesiącach od wykonania serii.

W przypadku lasera aleksandrytowego Motus AX dla najlepszego rezultatu należy wykonać od 3 do 5 zabiegów w odstępach od 4 do 10 tygodni, nie mniej jednak ostateczna liczba zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji

Laser Motus jest jedynym laserem na rynku, który oprócz skutecznego, bezbolesnego usuwania ciemnego owłosienia świetnie sobie radzi w usuwaniu włosów cienkich oraz bardzo jasnych, w których melanina występuje w minimalnych stężeniach.

Dlatego laser ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne włosy a także dla osób, które po kilku sesjach innymi laserami (np. typu  Vectus, Lightsheer,) nie mogą pozbyć się pozostającego owłosienia – które w wyniku licznych epilacji jest zazwyczaj cienkie i jasne, więc klasyczne lasery diodowe nie są w stanie sobie z nimi poradzić.

Depilacja laserowa Motus AX - zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać sauny, solarium i słońca. Na obszar poddany zabiegowi można stosować okłady chłodzące. Przez kilka dni po zabiegu nie drażnić epilowanego obszaru, nie pocierać  intensywnie przy osuszaniu oraz nie stosować dezodorantów. W ciągu dnia, w przypadku potencjalnej ekspozycji na słońce należy smarować skórę filtrem zabezpieczającym SPF 30 lub SPF 50. Pomiędzy kolejnymi zabiegami włosy można obcinać i golić, nie wolno ich natomiast wyrywać pęsetą ani usuwać za pomocą wosku.

Jakie odstępy między zabiegami depilacji laserowej Motus AX

Zalecane odstępy między kolejnymi zabiegami epilacji:

Twarz – 4 tygodnie

Ramiona, Przedramiona, Pachy – od 4 do 6 tygodni

Bikini – od 4 do 6 tygodni

Brzuch – od 6 do 8 tygodni

Plecy – od 8 do 12 tygodni

Nogi – od 8 do 12 tygodni

Cena zabiegów depilacji laserowej Motus AX

Promocyjny cennik pakietów depilacji laserowej laserem aleksandrytowym Motus AX

Oferujemy możliwość zakupu pojedynczego zabiegu lub pakietu w postaci czterech zabiegów.

Oferta obowiązuje dla Pań i Panów.

Dokonując rezerwacji online rezerwujesz jeden zabieg. Podczas wizyty masz możliwość wyboru i zakupu jednego lub pakietu 4 zabiegów.

Obszary Twarz i Szyja       Cena 1 zabiegu / Promocyjny pakiet 4 zabiegów

zarezerwuj online  Okolica między brwiami   60 zł  / 140 zł  240 zł

zarezerwuj online  Płatki uszu    100 zł  / 240 zł  400 zł   

zarezerwuj online  Wąsik     150 zł  / 400 zł  600 zł

zarezerwuj online  Broda     170 zł  / 440 zł  680 zł

zarezerwuj online  Baczki    160 zł  / 420 zł  640 zł

zarezerwuj online  Szyja    230 zł / 600 zł  920 zł

zarezerwuj online  Kark    220 zł  / 600 zł  880 zł

Obszary Ciało, Ręce    Cena 1 zabiegu / Promocyjny pakiet 4 zabiegów

zarezerwuj online  Plecy    400 zł  / 1100 zł  1600 zł

zarezerwuj online  Ramiona    250 zł  / 720 zł  1000 zł

zarezerwuj online  Przedramiona     250 zł  / 700 zł  1000 zł 

zarezerwuj online  Dłonie    190 zł  / 520 zł  760 zł

zarezerwuj online  Pachy    200 zł  / 600 zł  800 zl  

zarezerwuj online  Klatka piersiowa    300 zł  / 840 zł  1200 zł  

zarezerwuj online  Okolica brodawek sutkowych    140 zł / 380 zł  560 zł   

zarezerwuj online  Brzuch    350 zł / 920 zł  1400 zł

zarezerwuj online  Linia brzucha    150 zł / 380 zł  600 zł 

Obszary Bikini       Cena 1 zabiegu / Promocyjny pakiet 4 zabiegów

zarezerwuj online  Bikini klasyczne (pachwiny, częściowo wzgórek łonowy)    240 zł / 700 zł  960 zł

zarezerwuj online  Bikini francuskie (pachwiny, wzgórek, wargi sromowe)    260 zł / 800 zł  1040 zł

zarezerwuj online  Bikini brazylijskie (pachwiny, wzgórek, wargi sromowe szpara pośladkowa)    300 zł / 900 zł  1200 zł

zarezerwuj online  Szpara pośladkowa    150 zł / 400 zł  600 zł 

zarezerwuj online  Pośladki    270 zł  / 700 zł  1200 zł

Obszary Nogi    Cena 1 zabiegu / Promocyjny pakiet 4 zabiegów

zarezerwuj online  Uda    450 zł / 1 360 zł  1800 zł

zarezerwuj online  Uda ½    280 zł / 840 zł  1120 zł

zarezerwuj online  Kolana    200 zł / 460 zł   800 zł

zarezerwuj online  Łydki z kolanami    360 zł / 990 zł  1440 zł

zarezerwuj online  Całe nogi ( uda + łydki + kolana)    750 zł / 2 300 zł   3000 zł

zarezerwuj online  Stopy    140 zł / 300 zł  560 zł

zarezerwuj online  Palce u stóp    70 zł / 200 zł  280 zł

Depilacja laserowa Motus AX Warszawa, Wilanów

Depilacja laserowa Warszawa laser Motus AX Revival Clinic Wilanów

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna