KOSMETOLOGIA

Epilacja – depilacja laserowa Motus AX

1. Depilacja laserowa Motus AX - pozbądź się na zawsze niechcianego owłosienia

W ciągu kilkunastu tygodni możesz pozbyć się  na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji epilacji laserowej Motus AX, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy a także w okolicach intymnych.

Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic pachy

2. Najnowsza technologia - laser aleksandrytowy Motus AX - Pozbądź się nieprzyjemnego skutku innych metod depilacyjnych takich jak ból, wrastające lub uporczywie odrastające włoski

Epilacja Motus AX jest trwałą, bezbolesną metodą pozbywania się włosów poprzez zniszczenie cebulki włosowej oraz mieszka włosowego. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic uda
Epilacja - depilacja laserowa Motus AX Warszawa Wilanów Revival Clinic usuwanie owłosienia dłonie
Depilacja laserowa Warszawa Motus AX Revival Clinic usuwanie wąsika

Epilacja - depilacja laserowa Motus AX

Różne gabinety oferują wykonanie zabiegu epilacji na różnych sprzętach. Jednak technologicznym przełomem i  rewolucją na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej jest laser aleksandrytowy Motus AX, wyprodukowany przez światowego lidera urządzeń medycznych firmę Deka.

Stworzony do BEZBOLESNEJ i wyjątkowo skutecznej depilacji laserowej – laser aleksandrytowy  jest skuteczniejszy o 25% od laserów diodowych.

Podstawową zaletą epilacji czyli depilacji laserowej jest usunięcie niechcianego owłosienia w taki sposób aby pozbyć się drażliwego problemu raz na zawsze. Wystarczy wykonanie serii zabiegów i już nigdy więcej nie trzeba myśleć o maszynce do golenia czy wyrywaniu włosów przy pomocy wosku. Teraz możemy w prosty sposób oszczędzić czas, pieniądze i uniknąć regularnych bolesnych sesji.

Dla wielu osób strach przed bólem jest wystarczającym czynnikiem zniechęcającym do poddania się zabiegowi epilacji. Wiele z nas słyszało, że opalona skóra albo jasne, cienkie włoski nie kwalifikują nas do epilacji. Aby wyjść naprzeciw potrzebom osób, które oczekują skutecznej i bezbolesnej depilacji, zapewniającej bezpieczeństwo i trwały efekt wszystkim pacjentom, nawet tym, posiadającym najjaśniejsze i najcieńsze włoski wyposażyliśmy naszą klinikę w najnowsze osiągniecie w dziedzinie epilacji, medyczny laser aleksandrytowy Motus AX.

W Revival Clinic oferujemy ten najnowszy hit depilacji laserowej dla Pań i Panów na wszystkie części ciała. Najnowszy medyczny laser aleksandrytowy oraz doświadczony i dyplomowany personel gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Koszt zabiegu
Od 150 zł

Czas zabiegu
Od 5 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
4-6

Sugerowane odstępy między zabiegami
4-10 tyg. 

Obszar
Twarz , ciało

Zapisz się na bezpłatną konsultację

lub zarezerwuj zabieg online 

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Wskazania do depilacji laserowej urządzeniem Motus AX

 • Niechciane owłosienie w dowolnym miejscu na ciele – dowolny kolor włosów, dowolna karnacja skóry
 • Jasne cienkie włosy, z którymi nie radzą sobie lasery diodowe

Przeciwwskazania do depilacji laserowej urządzeniem Motus AX

 • nadwrażliwość na światło, fotodermatozy,
 • leki i zioła: fotouczulające (pokrzywa, dziurawiec, nagietek, retinoidy, antybiotyki, leki przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, immunosupresyjne),
 • padaczka,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • nowotwór 5 lat od wyleczenia,
 • ekspozycja na słońce do 4 tygodni,
 • samoopalacze i peelingi, zabiegi złuszczające
 • tatuaże (małe można omijać),
 • choroby skóry,
 • kolagenozy,
 • przerwanie ciągłości skóry,
 • okolica łuków brwiowych i jąder,
 • bielactwo, łuszczyca,
 • cukrzyca,
 • niektóre choroby układu dokrewnego,
 • nieleczone choroby autoimmunologiczne,
 • silne leki antydepresyjne.

Epilacja urządzeniem Motus AX - przygotowanie do zabiegu

 • Dzień przed wizytą należy dokładnie i starannie ogolić maszynką owłosienie z miejsca zabiegowego,  pozostawiając niewielki fragment (ok 2x2cm) celem oceny zabarwienia oraz grubości włosa
 • Na dwa tygodnie przed zabiegiem unikać intensywnego opalania i samoopalaczy
 • Na tydzień przed zabiegiem nie stosować kremów do depilacji, maści z witaminą A, C, retinolem, izotretinoiną i kwasami owocowymi
 • Należy zrezygnować z depilacji mechanicznej (pęseta, wosk, pasta cukrowa, depilator) na min. 4 tygodnie przed wizytą.
 • Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie stosować mocnych peelingów, na tydzień przed delikatnych, na 28 dni peelingów laserowych i mocnych kwasów
 • W dniu zabiegu nie należy spożywać alkoholu – 24h przed i po
 • Przed zabiegiem skóra powinna być sucha i czysta

Jak wygląda zabieg epilacji laserem Motus AX

Przebieg zabiegu urządzeniem Motus AX jest bardzo prosty. Zanim kosmetolog przystąpi do zabiegu przeprowadzi z Tobą wywiad. Wyjaśnione zostaną wtedy możliwe przeciwwskazania oraz sam zabieg. Następnie kosmetolog oceni stan skóry, zamaskuje ewentualne znamiona barwnikowe (np. pieprzyki) białą kredką. Kolor biały jest całkowicie niewidoczny dla lasera. Na podstawie oceny dobrane zostaną parametry mające dostarczyć jak najlepsze efekty oraz zapewnić bezpieczeństwo.

Sam zabieg przeprowadzony jest na skórze pokrytej żelem USG dla zmniejszenia ewentualnego tarcia i ułatwienia ruchu głowicy po skórze. Czas trwania zabiegu zależy od depilowanego obszaru – zazwyczaj jest to kilka – kilkanaście minut płynnego przesuwania głowicy lasera po skórze. Po zabiegu omówione zostaną postanowienia końcowe oraz zaplanowana zostanie dalsza terapia.

Bardzo ważna jest dyscyplina i dostosowanie się do zaleceń aby nie skracać lub wydłużać zalecanych odstępów między kolejnymi zabiegami.  Zachowanie zalecanych odstępów pozwoli skutecznie, sukcesywnie usunąć kolejne włoski wchodzące w fazę anagenu

Depilacja laserowa Motus AX - zastosowana technologia

Epilacja jest procesem, podczas którego melanina zawarta we włosku pochłania pewne ilości energii pochodzącej ze światła lasera. W absorpcji energii powstaje ciepło, które następnie ulega rozproszeniu do tkanek sąsiadujących (tzw. fototermoliza selektywna). Wygenerowane ciepło powoduje uszkodzenie  istniejącego mieszka włosowego, a także komórek, odpowiedzialnych za udział w procesie tworzenia nowych włosów. Energia wytworzona przez  laser aleksandrytowy pochłaniana jest przez melaninę, stąd też uszkodzeniu ulegają tylko te włosy, które są w fazie anagenu  i w których zawarta jest jej chociaż minimalna ilość barwnika. Dlatego każda sesja zabiegowa eliminuje tylko część włosów (15-60%) znajdujących się w skórze. W zależności od obszaru ciała liczba włosów, które w danym momencie są w fazie wzrostu jest różna. W związku z tym liczba zabiegów wymaganych do pozbycia się większości niechcianego owłosienia może być różna Ponadto ciemniejsze i grubsze włosy wymagają mniejszej liczby zabiegów (3-4), niż włosy jasne i cienkie (minimum 4). Istotą zabiegu epilacji laserowej laserem aleksandrytowym Motus jest trwałe uszkodzenie struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost a co za tym idzie całkowite, trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Po wykonaniu serii zabiegów może pojawić się niewielki procent włosków, dlatego warto jest wykonać zabieg „przypominający” po kilku miesiącach od wykonania serii.

W przypadku lasera aleksandrytowego Motus AX dla najlepszego rezultatu należy wykonać od 3 do 5 zabiegów w odstępach od 4 do 10 tygodni, nie mniej jednak ostateczna liczba zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji

Laser Motus jest jedynym laserem na rynku, który oprócz skutecznego, bezbolesnego usuwania ciemnego owłosienia świetnie sobie radzi w usuwaniu włosów cienkich oraz bardzo jasnych, w których melanina występuje w minimalnych stężeniach.

Dlatego laser ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne włosy a także dla osób, które po kilku sesjach innymi laserami (np. typu  Vectus, Lightsheer,) nie mogą pozbyć się pozostającego owłosienia – które w wyniku licznych epilacji jest zazwyczaj cienkie i jasne, więc klasyczne lasery diodowe nie są w stanie sobie z nimi poradzić.

Depilacja laserowa Motus AX - zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać sauny, solarium i słońca. Na obszar poddany zabiegowi można stosować okłady chłodzące. Przez kilka dni po zabiegu nie drażnić epilowanego obszaru, nie pocierać  intensywnie przy osuszaniu oraz nie stosować dezodorantów. W ciągu dnia, w przypadku potencjalnej ekspozycji na słońce należy smarować skórę filtrem zabezpieczającym SPF 30 lub SPF 50. Pomiędzy kolejnymi zabiegami włosy można obcinać i golić, nie wolno ich natomiast wyrywać pęsetą ani usuwać za pomocą wosku.

Minimalny okres między zabiegami depilacji laserowej Motus AX

4 tygodnie

Cena zabiegów depilacji laserowej Motus AX

Promocyjny cennik pakietów depilacji laserowej laserem aleksandrytowym Motus AX

Oferujemy możliwość zakupu jednego zabiegu lub pełnej kuracji w postaci pakietu pięciu zabiegów. Jeżeli seria 5 zabiegów nie spowoduje w pełni satysfakcjonującego usunięcia owłosienia, na każdy kolejny pojedynczy zabieg otrzymają Państwo dodatkowe 50% rabatu od ceny pakietowej !!! Oferta dla Pań i Panów.

 

Dokonując rezerwacji online rezerwujesz jeden zabieg. Podczas wizyty masz możliwość wyboru i zakupu jednego lub pakietu 5 zabiegów.

 

Obszary Twarz i Szyja       Cena 1 zabiegu     Pakiet 5 zabiegów

Okolica między brwiami    60 zł       150 zł  (30 zł za 1 zabieg)  zarezerwuj online

Płatki uszu           100 zł    260 zł  (52 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Wąsik       150 zł    400 zł  (80 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Broda       170 zł    480 zł  (96 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Baczki       150 zł     400 zł  (80 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Szyja         230 zł    650 zł  (130 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Kark          200 zł    600 zł  (120 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Obszary Ciało, Ręce    Cena 1 zabiegu     Pakiet 5 zabiegów

Plecy      290 zł     800 zł  (160 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Ramiona       250 zł    740 zł  (148 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Przedramiona    250 zł    750 zł  (150 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Dłonie     190 zł    550 zł  (110 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Pachy      180 zł    550 zł  (110 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Klatka piersiowa     270 zł    800 zł  (160 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Okolica brodawek sutkowych   140 zł    400 zł  (80 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Brzuch   320 zł    920 zł  (184 zł  za 1 zabieg) zarezerwuj online

Linia brzucha      150 zł    420 zł  (84 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Obszary Bikini       Cena 1 zabiegu     Pakiet 5 zabiegów

Bikini klasyczne (pachwiny, częściowo wzgórek łonowy)     220 zł    680 zł  (136 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Bikini francuskie (pachwiny, wzgórek, wargi sromowe)    250 zł    720 zł  (144 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Bikini brazylijskie (pachwiny, wzgórek, wargi sromowe szpara pośladkowa)    280 zł    900 zł   (180 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Szpara pośladkowa     150 zł    500 zł  (100 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Pośladki      270 zł    690 zł  (138 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Obszary Nogi    Cena 1 zabiegu     Pakiet 5 zabiegów

Uda       450 zł    1 350 zł  (270 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Uda ½     280 zł    900 zł  (180 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Kolana    200 zł    500 zł  (100 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Łydki z kolanami      300 zł    990 zł  (198 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Całe nogi ( uda + łydki + kolana)  695 zł    2 090 zł (418 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Stopy     140 zł    420 zł  (84 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

Palce u stóp      70 zł       270 zł  (54 zł za 1 zabieg) zarezerwuj online

(Pakiet 5 zabiegów ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. Jeżeli będą wymagane kolejne zabiegi, cena wynosi tylko 50% ceny jednego zabiegu, wynikającej z pakietu czyli np. dodatkowy, 6 zabieg na pachy będzie kosztować 55 zł )

Depilacja laserowa Motus AX Warszawa, Wilanów

Depilacja laserowa Warszawa laser Motus AX Revival Clinic Wilanów

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna