KOSMETOLOGIA

SmoothEye – laserowy lifting okolicy oka

Gładsza, młodsza skóra wokół oczu dzięki SmoothEye - laserowy lifting, który odmienia spojrzenie

SmoothEye – innowacyjny laserowy lifting okolicy oka

Zabieg laserowego liftingu okolicy oka SmoothEye to rewolucyjne rozwiązanie dla osób, które pragną pozbyć się zmarszczek i zwiotczałej skóry wokół oczu. Niezwykle skuteczna metoda, która skupia się również na górnych powiekach, przynosi doskonałe efekty. Bezpieczny dla każdego rodzaju skóry i karnacji, ten innowacyjny zabieg zyskuje coraz większą popularność.

Działanie SmoothEye opiera się na wykorzystaniu zaawansowanej technologii lasera Fotona. Poprzez kontrolowane podgrzewanie włókien kolagenowych w skórze powiek, zabieg prowadzi do ujędrnienia, pogrubienia i wygładzenia skóry zarówno powiek górnych, jak i dolnych. Efektywnie redukuje również zmarszczki wokół oczu oraz eliminuje efekt „worków” pod oczami. Dzięki precyzyjnemu działaniu lasera, ciepło stymuluje skórę do produkcji kolagenu w głębokich warstwach skóry właściwej, skutecznie niwelując skutki starzenia się skóry.

Po przeprowadzeniu zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna, a jej struktura i objętość ulegają zmianie dzięki stymulacji procesu odbudowy kolagenu. Po zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie i niewielki obrzęk wokół obszaru poddanego laserowemu liftingowi, jednak są to zjawiska tymczasowe, które zazwyczaj ustępują po kilku dniach.

Aby osiągnąć pełny i trwały efekt, zaleca się przeprowadzenie serii od 3 do 5 zabiegów. SmoothEye działa poprzez naturalną stymulację produkcji kolagenu i elastyny, co pozwala cieszyć się długotrwałymi rezultatami.

Nie zwlekaj! Przekonaj się o skuteczności zabiegu SmoothEye i odzyskaj młodzieńczy wygląd okolicy oka już dziś!

Koszt zabiegu
Od 400 zł

Czas zabiegu
20 – 40 min 

Znieczulenie
Nie

Rekomendowana liczba zabiegów
3-5

Sugerowane odstępy między zabiegami
2-4 tyg. 

Obszar
Okolice oczu

Zapisz się na zabieg, zarezerwuj online.

Cena zabiegów lifting SmoothEye

Obszar 1 zabieg Pakiet 3 zabiegów
Okolice oczu 400 PLN 900 PLN

Polecamy zabiegi medycznym laserem Fotona:

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna