KOSMETOLOGIA

Nieablacyjny lifting laserowy Fotona

Naturalnie wyglądająca skóra o lepszej jędrności i elastyczności

Nieablacyjny lifting laserowy laserem Fotona to nowoczesna metoda rewitalizacji skóry, polegająca na zastosowaniu wiązki laserowej, która działa bezinwazyjnie na tkankę skórną. Jest to zabieg bezbolesny, a jego celem jest stymulacja produkcji kolagenu w skórze, co prowadzi do poprawy jej jędrności, elastyczności oraz wygładzenia drobnych zmarszczek.

Koszt zabiegu
Od 400 zł

Czas zabiegu
20 – 40 min 

Znieczulenie
Nie

Rekomendowana liczba zabiegów
1-4

Sugerowane odstępy między zabiegami
4-8 tyg. 

Obszar
Twarz, Szyja, Dekolt, Dłonie, Ciało

Zapisz się na zabieg, zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

Wskazania do zabiegu:

Zabieg nieablacyjnego liftingu laserowego polecany jest dla osób, które chcą poprawić wygląd skóry twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni. Zabieg ten jest szczególnie skuteczny w usuwaniu drobnych zmarszczek i linii mimicznych, poprawie elastyczności i jędrności skóry oraz wyrównaniu nierówności skórnych.

Zabieg nieablacyjnego liftingu laserowego jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą uniknąć inwazyjnych procedur chirurgicznych, takich jak lifting twarzy. Zabieg ten jest stosunkowo bezpieczny i można go wykonywać na różnych typach skóry, ale zawsze powinien być przeprowadzony przez wykwalifikowanego specjalistę

Nieablacyjny lifting laserowy - Przeciwwskazania:

Nieablacyjny lifting laserowy laserem Fotona to stosunkowo bezpieczny zabieg, jednak istnieją pewne przeciwwskazania, które mogą uniemożliwić jego przeprowadzenie. Wśród nich wymienić można:

 • Ciążę i okres karmienia piersią – w tym czasie nie zaleca się wykonywania zabiegu, ponieważ nie ma wystarczających danych na temat jego wpływu na zdrowie dziecka.
 • Choroby skóry – w przypadku występowania chorób skóry, takich jak np. trądzik, łuszczyca, opryszczka lub inne, zabieg może zostać odłożony lub nie zaleca się jego przeprowadzenia.
 • Choroby układu krążenia – zabieg nie jest wskazany dla osób z chorobami układu krążenia, takimi jak np. choroba niedokrwienna serca, arytmia lub choroba naczyń.
 • Nowotwory skóry – zabieg nie jest przeprowadzany u osób, u których zdiagnozowano nowotwór skóry lub podejrzewa się jego wystąpienie.
 • Leczenie retinoidami – jeśli pacjent przyjmuje leki retinoidowe (izotretynoina), to przed przystąpieniem do zabiegu należy przerwać ich stosowanie na okres co najmniej 6 miesięcy.
 • Cukrzycę – zabieg nie jest zalecany dla osób z cukrzycą, ponieważ może zwiększać ryzyko powikłań.
 • Fotouczulenie – zabieg nie jest przeprowadzany u osób z fotouczuleniem lub skłonnością do pojawiania się przebarwień skórnych.

Zalecenia przed zabiegiem::

Na 4 tygodnie przed zabiegiem zalecamy unikania nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz nie stosowania innych rodzajów peelingu lub depilacji. Na 24 godziny przed zabiegiem niewskazane jest spożywanie alkoholu

Opis zabiegu nieablacyjnego liftingu laserowego:

Nieablacyjny lifting laserowy laserem Fotona nieablacyjny to innowacyjny zabieg, który pozwala na poprawę stanu skóry bez potrzeby chirurgicznego w nią ingerowania . Dzięki niemu można uzyskać naturalnie wyglądającą skórę o lepszej jędrności i elastyczności

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzana jest konsultacja z kosmetologiem, który oceni stan skóry pacjenta oraz dostosuje intensywność zabiegu do indywidualnych potrzeb. Przed zabiegiem należy usunąć wszelkie kosmetyki oraz biżuterię z twarzy.

Sam zabieg trwa zazwyczaj od 20 do 40 minut, w zależności od wielkości obszaru, który ma zostać poddany działaniu lasera. Podczas zabiegu pacjent odczuwa jedynie lekkie mrowienie, a po jego zakończeniu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta.

Efekty zabiegu są widoczne już po kilku dniach od jego przeprowadzenia. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i promienna, a zmarszczki i linie mimiczne zostają wygładzone. Efekty utrzymują się przez okres kilku miesięcy, a czasem nawet dłużej, w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Zastosowana technologia

Do wykonania nieablacyjnego liftingu wykorzystuje się medyczny laser Fotona

Zalecenia po zabiegu:

Po wykonaniu nieablacyjnego liftingu laserowego, zalecenia będą różnić się w zależności od obszaru poddanego zabiegowi, jednakże ogólne zalecenia to:

 • Unikaj ekspozycji na słońce przez okres co najmniej 1-2 tygodni po zabiegu, a także używaj kremów z filtrem przeciwsłonecznym o wysokim SPF.
 • Unikaj aktywności fizycznej, która może prowadzić do nadmiernego pocenia się przez 24-48 godzin po zabiegu.
 • Unikaj stosowania kosmetyków, które mogą podrażnić skórę, takich jak retinoidy, alfa-hydroksykwasy, benzoyl peroxide, aż do czasu całkowitego zagojenia się skóry.
 • Unikaj gorących kąpieli, sauny lub basenu przez okres co najmniej 24 godzin po zabiegu.
 • Pij dużo wody i unikaj alkoholu i tytoniu przez kilka dni po zabiegu, ponieważ alkohol i nikotyna mogą opóźnić proces gojenia.
 • Zawsze stosuj się do zaleceń kosmetologa wykonującego zabieg wg. indywidualnych zaleceń dotyczących opieki nad skórą po zabiegu

Minimalny okres między zabiegami:

Częstotliwość wykonywania zabiegu nieablacyjnego liftingu laserowego laserem Fotona zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz stanu jego skóry. Zazwyczaj zaleca się przeprowadzenie serii kilku zabiegów w odstępach co najmniej 2-4 tygodniowych.

Cena zabiegów nieablacyjnego liftingu laserowego Fotona

Obszar 1 zabieg Pakiet 3 zabiegów
Twarz 800 PLN 2040 PLN
Szyja 500 PLN 1270 PLN
Dekolt 550 PLN 1400 PLN
Twarz +szyja 1200 PLN 3000 PLN
Twarz +szyja + dekolt 1600 PLN 4000 PLN
Grzbiety rąk 400 PLN 1000 PLN

Polecamy zabiegi medycznym laserem Fotona:

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna