KOSMETOLOGIA

Oczyszczanie Wodorowe Aquasure H2

1. Wieloetapowe oczyszczanie skóry, eliminacja wolnych rodników

Oczyszczanie wodorowe oryginalnym urządzeniem Aquasure H2 w Revival Clinic w Warszawie
Kobieta w trakcie zabiegu oczyszczania wodorowego Aquasure H2 w klinice w Warszawie

2. Głębokie odżywienie i nawilżenie skóry

3. Lifting i wygładzenie skóry dla niej i dla niego

oczyszczanie wodorowe twarzy dla kobiety i mężczyzny

Koszt zabiegu
Od 180 zł

Czas zabiegu
Od 30 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
1-4

Sugerowane odstępy między zabiegami
7-15 dni 

Obszar
Twarz, Dekolt

Zabieg na twarz,

zarezerwuj online.

Zabieg na twarz i szyję,

zarezerwuj online.

Zabieg 2 etapy,

zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych klientów

Przeciwwskazania

  • aktywna opryszczka
  • aktywna infekcja
  • ostre procesy zapalne
  • uszkodzenia skóry, świeże rany,
  • ciąża i karmienie piersią – można wykonać pierwsze dwa etapy

Przygotowanie do zabiegu

Wykonanie zabiegu  nie wymaga szczególnego przygotowania. Przed zabiegiem warto zmyć makijaż.

Każdy zabieg bądź serię zabiegów poprzedza konsultacja kosmetologiczna

Opis zabiegu

1 ETAP OCZYSZCZANIE WODOROWE
Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.
2 ETAP HYDROPEELING
Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
3 ETAP INFUZJA JONOWA
Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.
4 ETAP LIFTING MCS
Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.
EFEKTY AQUASURE H2:
Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Zastosowana technologia

Oczyszczanie Wodorowe

Polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

Zalecenia po zabiegu

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem dość przyjemnym, ale można odczuwać bolesność podczas pierwszej i drugiej fazy. Jego zalety to nieinwazyjność, bezpieczeństwo, brak skutków ubocznych i okresu gojenia. W celu w wzmocnienia uzyskanego efektu zalecane są kosmetyki wyróżniające się dużą koncentracją aktywnych składników, wywołujących w sposób naturalny fizjologiczne procesy zachodzące w skórze.

Cennik

ObszarCenaPakiet 2 zabiegówPakiet 3 zabiegówPakiet 4 zabiegów
Twarz299 PLN549 PLN749 PLN899 PLN
Twarz + szyja349 PLN639 PLN869 PLN999 PLN
Twarz + szyja + dekolt449 PLN819 PLN1119 PLN1299 PLN

Oczyszczanie wodorowe AquasureH2  dla młodzieży:

Zabieg dwu etapowy na twarz  (Oczyszczanie wodorowe i Hydropeeling) + maska z alg  – 180 zł