KOSMETOLOGIA

Oczyszczanie Wodorowe Aquasure H2

1. Wieloetapowe oczyszczanie skóry, eliminacja wolnych rodników

Jeżeli nie wiesz jak pozbyć się wągrów szybko i bezboleśnie, jeżeli chcesz aby twoja skóra była doskonale oczyszczona – oryginalne urządzenie Aquasure H2 to skuteczna terapia typu anti-aging dla kobiet i mężczyzn. Cząsteczki aktywnego wodoru w sposób perfekcyjny oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni.

Wieloetapowe oczyszczenie skóry czystym wodorem dające efekt głębokiego odżywienia oczyszczanie wodorowe urzadzenie Aquasure H2
Kobieta w trakcie zabiegu oczyszczania wodorowego Aquasure H2 w klinika w Warszawie

2. Głębokie odżywienie i nawilżenie skóry

Zabieg nowoczesnej kosmetologii będący doskonałą alternatywą dla takich zabiegów jak peeling kawitacyjny plus mezoterapia mikroigłowa

3. Lifting i wygładzenie skóry dla niej i dla niego

Skuteczność terapii przeciwstarzeniowej najnowszym urządzeniem wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru. Dla osób w każdym wieku – dla niej i dla niego

oczyszczanie wodorowe warszawa dla kobiety i mężczyzny

Koszt zabiegu
Od 200 zł

Czas zabiegu
Od 30 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
1-4

Sugerowane odstępy między zabiegami
7-15 dni 

Obszar
Twarz, Szyja, Dekolt

Zabieg na twarz,

zarezerwuj online.

Zabieg na twarz i szyję,

zarezerwuj online.

Zabieg 2 etapy,

zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Przeciwwskazania do zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy Aquasure H2

  • aktywna opryszczka
  • aktywna infekcja
  • ostre procesy zapalne
  • uszkodzenia skóry, świeże rany,
  • ciąża i karmienie piersią – można wykonać pierwsze dwa etapy

Przygotowanie do zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy Aquasure H2

Wykonanie zabiegu  nie wymaga szczególnego przygotowania. Przed zabiegiem warto zmyć makijaż.

Każdy zabieg bądź serię zabiegów poprzedza konsultacja kosmetologiczna

Opis zabiegu Aquasure H2

1 ETAP OCZYSZCZANIE WODOROWE
Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.
2 ETAP HYDROPEELING
Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
3 ETAP INFUZJA JONOWA
Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.
4 ETAP LIFTING MCS
Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

EFEKTY AQUASURE H2:

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 ( czasami porównywany do urządzenia hydroimpact ) pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Cera po zabiegu odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Jest to rodzaj terapii bezinwazyjnej i w zasadzie bezbolesnej.

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy Aquasure H2 - zastosowana technologia

Aquasure H2 to nowość na rynku profesjonalnej kosmetologii estetycznej. Zabieg polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Zabiegi oryginalnym urządzeniem Aquasure H2 to metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

Zalecenia po zabiegu oczyszczania wodorowego Aquasure H2

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem dość przyjemnym, ale można odczuwać bolesność podczas pierwszej i drugiej fazy. Jego zalety to nieinwazyjność, bezpieczeństwo, brak skutków ubocznych i okresu gojenia. W celu w wzmocnienia uzyskanego efektu zalecane są kosmetyki wyróżniające się dużą koncentracją aktywnych składników, wywołujących w sposób naturalny fizjologiczne procesy zachodzące w skórze.

Minimalny okres między zabiegami wodorowego oczyszczania twarzy Aquasure H2

7 dni

Zabieg oczyszczania wodorowego Aquasure H2 zdjęcia przed i po

Oczyszczanie wodorowe cena:

Cennik zabiegów oczyszczania wodorowego:

Obszar Cena
Twarz 350 PLN
Twarz + szyja 400 PLN
Twarz + szyja + dekolt 500 PLN

 

Zabieg Cena
Zabieg podstawowy dwu etapowy na twarz  (Oczyszczanie wodorowe i Hydropeeling) + indywidualnie dobrana maska 300 PLN
Zabieg  Aquasure H2 na plecy 400 PLN

Zabieg wodorowo – tlenowy

W skład zabiegu wchodzą:  demakijaż, zabieg Aquasure podstawowy, Infuzja Tlenowa, ampułka, maska. Czas trwania ok. 60 min.

Cennik zabiegu wodorowo tlenowego

Obszar Cena
Twarz 400 PLN
Twarz + szyja 450 PLN
Twarz + szyja + dekolt 550 PLN

 

 

Polecamy również zabiegi na twarz : mezoterapia mikroigłowa Dermapen 3, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja , zabieg tlenowy

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna