KOSMETOLOGIA

Mikrodermabrazja diamentowa – Odnowa skóry

1. Usunięcie zrogowaciałego naskórka i rozjaśnienie przebarwień

2. Oczyszczenie i minimalizacja porów

3. Spłycenie blizn i rozstępów

Koszt zabiegu
od 120 zł

Czas zabiegu
Od 30 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
4-6

Sugerowane odstępy między zabiegami
3-4 tyg. 

Obszar
Twarz , szyja, dekolt

Zapisz się na zabieg, zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych klientów

Przeciwwskazania

Terapia retinoidami, świeża opalenizna, skóra podrażniona, nadwrażliwa i nadreaktywna, przerwana ciągłość naskórka, choroby autoimmunologiczne skóry, choroby bakteryjne i wirusowe, przeziębienie lub gorączka, skłonność do keloidów, epilepsja, przeczulica skórna, alergie skórne na składniki zawarte w kosmetykach, nowotwór, ciąża i karmienie piersią, toksyna botulinowa lub wypełniacz do miesiąca po zastosowaniu, niestosowanie się do zaleceń pozabiegowych

Przygotowanie do zabiegu

  • Mniej więcej tydzień przed wykonaniem zabiegu należy zaniechać wykonywania peelingów skóry i stosowania szorstkich gąbek złuszczających i szczoteczek myjących.
  • Nie należy także stosować kremów do depilacji i przeprowadzać depilacji woskiem.

Opis zabiegu

Mikrodermabrazja to bezbolesny, krótki zabieg o działaniu odmładzającym i regenerującym. To najszybszy sposób na usunięcie naskórka i pobudzenie komórek skóry do działania, dzięki czemu znikają przebarwienia, drobne blizny, zaskórniki czy nadmierne rogowacenie. Zabieg wykonuje się na twarzy, dekolcie, ramionach i plecach.

Na zakończenie zabiegu aplikowana jest indywidualnie dobrana maska, serum i krem.

Zastosowana technologia

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą jednorazowych nakładek ściernych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia. W efekcie uzyskujemy odświeżenie i oczyszczenie porów, spłycenie blizn i rozstępów oraz stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.

Zalecenia po zabiegu

Bezwzględne stosowanie filtrów przeciwsłonecznych o faktorze 50 do 2tyg po zabiegu, 5-7 dni unikać sauny, basenu, solarium, słońca; utrzymywać skórę w nienagannej czystości.

MIKRODERMABRAZJA Z MASKĄ

Obszar Cena
Twarz 200 PLN
Twarz + szyja 250 PLN
Twarz + szyja + dekolt 300 PLN