PRX-T33®

PRX-T33® jest wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I, powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). PRX-T33® to nowa metoda biorewitalizacji skóry bez igieł, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10 letnich klinicznych badaniach doświadczalnych.

Biorewitalizacja skóry

Medyczny peeling PRX-T33, bazuje na nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączącej w sobie właściwości liftingujące, oczyszczające, wybielające dające w efekcie wyraźny efekt odmłodzenia skóry. Unikalne kompozycja kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym zapewniają nieinwazyjność  i brak występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak likwidowanie przebarwień skóry i jej wyraźne rozjaśnienie

Składniki peelingu PRX-T33 docierają do środkowej warstwy skóry, pobudzając receptory do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i liftingu skóry.

Ze względu na swoje właściwości peeling PRX-T®33 jest zabiegiem przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i mężczyzn,  w każdym wieku i może być wykonywany niezależnie od pory roku.

Koszt zabiegu
od 550 zł

Czas zabiegu
Od 30 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
4-8

Sugerowane odstępy między zabiegami
1-2 tyg. 

Obszar
Twarz , szyja, dekolt, ciało

 Zarezerwuj wizytę online.

Podczas wizyty zostanie dobrana terapia dedykowana do cery Pacjenta

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Terapia PRX T33 wskazania:

  • Przywrócenie napięcia skóry twarzy i ciała
  • Ujędrnienie skóry dekoltu
  • Zmniejszenie blizn zanikowych
  • Zmniejszenie rozstępów
  • Wspomaganie w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry

Przeciwwskazania:

Terapia retinoidami, świeża opalenizna, skóra podrażniona, nadwrażliwa i nadreaktywna, przerwana ciągłość naskórka, choroby autoimmunologiczne skóry, choroby bakteryjne i wirusowe, aktywna opryszczka, przeziębienie lub gorączka, skłonność do keloidów, epilepsja, przeczulica skórna, alergie skórne na składniki zawarte w peelingu, nowotwór, ciąża i karmienie piersią, toksyna botulinowa lub wypełniacz do 2 tygodni po zastosowaniu, niestosowanie się do zaleceń pozabiegowych

Przygotowanie do zbiegu:

Nie są wymagane szczególne przygotowania

Nie stosować samoopalaczy i intensywnego opalania na 2 tygodnie przed zbiegiem

Skład PRX T33

Podstawą substancją jest kwas trójchlorooctowy (TCA) w stężeniu 33%. Ma on działanie peelingujące (złuszczające martwy naskórek), Gdy stare komórki zostają oddzielone od reszty skóry, obecne w niej młode formy podlegają nasilonym podziałom – w ten sposób dochodzi do zwiększenia jędrności skóry. TCA używa się w kosmetologii od dawna, jednak zastosowany samodzielnie powoduje często zjawisko określane jako frosting (pojawienie się na skórze punkcików podobnych do szronu). Przy stosowaniu PRX-T33 nie dochodzi do tego dzięki nadtlenkowi wodoru.

H202 (nadtlenek wodoru) obecny jest w powszechnym użyciu jako woda utleniona. Redukuje ryzyko podrażnień wynikających z działania TCA, do tego usuwa zanieczyszczenia obecne w skórze, powodując że wygląda ona młodziej.

Trzecim składnikiem jest kwas kojowy – środek o działaniu rozjaśniającym, usuwającym przebarwieniaOprócz tego jest  on antyoksydantem, czyli substancją redukującą wolne rodniki, odpowiedzialne za wiele procesów związanych ze starzeniem.

Zalecenia po zabiegu peelingu

Należy stosować się do zaleceń wydanych po wykonaniu zabiegu.

Bezwzględne stosowanie filtrów przeciwsłonecznych o faktorze 50 do 2tyg po zabiegu, 5-7 dni unikać sauny, basenu, solarium, słońca i innych zabiegów naruszających naskórek; utrzymywać skórę w nienagannej czystości.

Zabiegi z PRX T33 jak często ?

W zależności od rodzaju peelingu, problemu, którego dotyczy zabieg od 1 do 2 tygodni

Cena zabiegów z preparatem PRX-T33®:

PRX T33 

Obszar Cena
Twarz 400 PLN
Twarz + szyja 550 PLN
Twarz +szyja +dekolt 650 PLN

Cena zabiegów z preparatem PRX-T33®:

Dermapen 4 z PRX T33

Obszar Cena za 1 zabieg Cena za Pakiet 3 zabiegów
Twarz 1000 PLN 2550 PLN
Twarz + szyja 1190 PLN 3030 PLN
Twarz + szyja + dekolt 1490 PLN 3800 PLN
Ciało (blizny, rozstępy – w zależności od wielkości) od 800 PLN Wycena indywidualna

 Zarezerwuj wizytę online.

Podczas wizyty zostanie dobrana terapia dedykowana do cery Pacjenta