KOSMETOLOGIA

Terapie DMK

Terapie DMK - przywrócenie równowagi i optymalizacja funkcji skóry

Marka Danne Montague King DMK jest międzynarodowym liderem w dziedzinie kosmeceutyków. Dermokosmetyki Danne Montague King to preparaty o jakości farmaceutycznej, wykorzystujące moc enzymów, kwasów, witamin, minerałów i mikroelementów. Składniki te usuwają martwe białka, toksyny i inne produkty odpadowe z naskórka, wykorzystując proces tzw. “osmozy wstecznej”. W kolejnym etapie następuje odbudowa skóry poprzez stymulację optymalnego funkcjonowania kluczowych procesów wewnętrznych, pozwalających zwiększyć żywotność komórkom  i działać z maksymalnym potencjałem, tworząc zdrowszą i młodszą skórę.

Preparaty DMK wykorzystywane są przede wszystkim w terapiach przeciwtrądzikowych, przeciwstarzeniowych, atopowego zapalenia skóry oraz hiperpigmentacji. Produkty tej marki nie zawierają olejów mineralnych i olejów silikonowych.

Koncepcja terapii DMK

USUŃ nagromadzenie martwych komórek naskórka, które prowadzi do pojawienia się suchej skóry, drobnych zmarszczek, przekrwienia skóry lub przebarwień.

ODBUDUJ skórę, pobudzając ważne wewnętrzne procesy skóry do jej optymalnego funkcjonowania.

CHROŃ skórę przed słońcem, wolnymi rodnikami, glikacją i innymi czynnikami środowiskowymi, które prowadzą do przedwczesnego starzenia

UTRZYMAJ piękną skórę dzięki DMK Home Prescriptives, które przedłużają efekty osiągane przez DMK Professional Treatments.

Wprowadzenie do terapii enzymatycznych

Terapie DMK Warszawa terapia enzymatyczna Revival Clinic

Koszt zabiegu: 350 zł

Czas: ok. 90 min

Seria: 5-10 zabiegów

Częstotliwość: 1x 2 tygodnie

Procedura paramedyczna wykorzystywana w terapii skóry problematycznej, z AZS, wrażliwej, naczyniowej, rekatywnej. Zapewnia detoskykację, odżywienie oraz poprawę mikrokrążenia.

W zależności od potrzeb skóry wykonywane jest dodatkowo oczyszczenie manualne/peeling kawitacyjny/oczyszczanie wodorowe/oksybrazja/mikrodermabrazja. po 12h od zabiegu.

Unikalnym zjawiskiem charakterystycznym tylko dla DMK jest nie tylko pobudzanie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia tzw. efektu cytoplazmatycznego, który widoczny jest na powierzchni skóry w postaci zarysu naczyń włosowatych. Jest to potwierdzenie głębokiego działania enzymów zawartych w kosmetykach DMK.

DMK terapia enzymatyczna Warszawa

Terapia oczyszczająco – detoksykująca

terapia DMK trądzik Warszawa Revival Clinic
Zabiegi na trądzik Warszawa terapia DMK Revival Clinic

Koszt zabiegu: 380 zł

Czas: ok. 90 min

Seria: 5-10 zabiegów

Częstotliwość: 1x 2 tygodnie

 

Zaawansowana terapia dla skór trądzikowych, ze zmianami zapalnymi, naciekami i cystami. Zabieg wykazuje działanie antybakteryjne, oczyszcza oraz reguluje pracę gruczołów łojowych, usuwa toksyny oraz poprawia cyrkulację krwi.

Terapia liftingująco-napinająca

Terapia liftingująca DMK Warszawa Revival Clinic
Terapia DMK lifting kurze łapki Warszawa Revival Clinic

Koszt zabiegu: 430 zł

Czas: ok. 90 min

Seria: 5-10 zabiegów

Częstotliwość: 1x 2 tygodnie

 

Zabieg jest enzymatyczną miostymulacją, co pozwala zapobiegać i korygować oznaki starzenia, zwiększając napięcie mięśni twarzy. Stymuluje tworzenie kolagenu i elastyny, rewitalizuje skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Terapia na cerę z trądzikiem różowatym

Terapia DMK trądzik różowaty Warszawa Revival Clinic

Koszt zabiegu: 330 zł

Czas: ok. 90 min

Seria: 5-10 zabiegów

Częstotliwość: 1x 4 tygodnie

 

Procedura ta ma na celu osiągnięcia maksymalnego ujędrnienia podczas jednego zabiegu. Najlepszy efekt uzyskuje się następnego dnia.

Koszt zabiegu
od 330 zł

Czas zabiegu
Ok. 90 min 

Znieczulenie
NIE 

Rekomendowana liczba zabiegów
5-10

Sugerowane odstępy między zabiegami
1-4 tyg. 

Obszar
Twarz , szyja, dekolt, ciało

 Zarezerwuj wizytę online.

Podczas wizyty zostanie dobrana terapia dedykowana do cery Pacjenta

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Przeciwwskazania do terapii DMK:

Przeciwwskazania – terapia retinoidami, świeża opalenizna, skóra podrażniona, nadwrażliwa i nadreaktywna, przerwana ciągłość naskórka, choroby autoimmunologiczne skóry, choroby bakteryjne i wirusowe, aktywna opryszczka, przeziębienie lub gorączka, skłonność do keloidów, epilepsja, przeczulica skórna, alergie skórne na składniki zawarte w peelingu, nowotwór, ciąża i karmienie piersią, toksyna botulinowa lub wypełniacz do 2 tygodni po zastosowaniu, niestosowanie się do zaleceń pozabiegowych

Przygotowanie do zbiegu terapii DMK

Nie są wymagane szczególne przygotowania

Nie stosować samoopalaczy i intensywnego opalania na 2 tygodnie przed zbiegiem

Jak przebiega zabieg terapii DMK

Kuracje DMK rozpoczynają się zawsze zabiegiem wstępnym. Zabieg ten poprzedza wywiad, podczas którego ustalamy czy działamy prewencyjnie czy działamy na konkretny problem skórny, Po dobraniu odpowiedniej terapii rozpoczynamy zabieg wprowadzający, który ma za zadanie pozbyć się nagromadzonych toksyn z organizmu, dotlenić silnie skórę i przygotować ją na dalsze etapy kuracji. Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem skóry. Następnie stosujemy specjalny preparat detoksykujący. W następnej kolejności aplikujemy specjalną maskę enzymatyczną na wybrany obszar.  Maska ta hydrolizuje produkty odpadowe komórek i usuwa je ze skóry. Podczas tego etapu występuje proces odwróconej osmozy, który oczyszcza skórę z toksyn, utlenionych produktów przemiany materii oraz wolnych rodników. Maska ta także aktywuje pracę enzymów w skórze, pobudza aminokwasy takie jak prolina, lizyna. Tworzy efekt cytoplazmatyczny, zwiększa natlenienie, metabolizm komórkowy oraz funkcje immunologiczne. Następnie maska po określonym czasie jest zmywana. W następnym kroku, przywracamy barierę epidermalną, poprzez stosowanie odpowiednich dalszych kroków zabiegowych.

Zalecenia po zabiegu:

Należy stosować się do zaleceń wydanych po wykonaniu zabiegu.

Bezwzględne stosowanie filtrów przeciwsłonecznych o faktorze 50 do 2tyg po zabiegu, 5-7 dni unikać sauny, basenu, solarium, słońca i innych zabiegów naruszających naskórek; utrzymywać skórę w nienagannej czystości.

Zabiegi DMK jak często ?

W zależności od  problemu, którego dotyczy zabieg od 1 do 5 tygodni

Kompleksowe terapie kwasowe cena zabiegów:

Terapia Zabieg na twarz

Dodatkowy obszar

Wprowadzenie do terapii enzymatycznych 350 PLN + 70 PLN
Terapia oczyszczająco – detoksykująca 380 PLN + 70 PLN
Terapia liftingująco-napinająca 430 PLN + 80 PLN
Terapia „Szybkie piękno” 330 PLN + 70 PLN

 Zarezerwuj wizytę online.

Podczas wizyty zostanie dobrana terapia dedykowana do cery Pacjenta