MEDYCYNA ESTETYCZNA

Mezoterapia igłowa

1. Mezoterapia igłowa to silne pobudzenie skóry do regeneracji i odbudowy.

Mezoterapia twarzy Warszawa. Zapraszamy na zabieg w RevivalClinic klinice medycyny estetycznej
Osocze bogatopłytkowe, mezoterapia efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu Warszawa

2. Mezoterapia igłowa to również łatwy sposób na korektę drobnych zmarszczek, przywrócenie skórze gładkości i witalności.

3. Jeśli twoja cera wygląda na zmęczoną i poszarzałą wypróbuj koniecznie zabieg mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa Warszawa. Zabieg mezoterapii iniekcyjnej po oczami w Revival Clinic

Koszt zabiegu
Od 480 PLN

Czas zabiegu
od 30 min.

Znieczulenie
Tak, znieczulenie maścią

Rekomendowana liczba zabiegów
3-6

Sugerowane odstępy między zabiegami
10-30 dni

Obszar
Twarz, oczy, szyja i dekolt, skóra głowy, dłonie

Zapisz się na zabieg, zarezerwuj online.

Mezoterapia cena, obszar zabiegu oraz zastosowany preparat zostaną ustalone podczas wizyty

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Co to jest mezoterapia igłowa

Mezoterapia to jeden z najlepszych, naturalny, niechirurgiczny zabieg medycyny estetycznej wykorzystywany od lat do poprawy wyglądu skóry. Jego głównym celem jest odżywienie skóry za pomocą małych dawek aktywnych substancji leczniczych (dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta) aplikowanych przy pomocy licznych iniekcji. Mezoterapia iniekcyjna jest metodą niezwykle popularną ze względu na szybko pojawiające się widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa na doskonałe samopoczucie oraz zadowolenie pacjentów. Mezoterapia iniekcyjna jest metodą w pełni naturalną, dającą długotrwałe rezultaty. Dzięki temu zabiegowi, który pobudza procesy produkcji kolagenu i elastyny,  można w łatwy sposób skorygować drobne zmarszczki, przywrócić skórze gładkość i witalność oraz poprawić jej kondycję i wygląd. Zabieg mezoterapii igłowej idealnie sprawdza się w terapii twarzy, dekoltu, szyja oraz głowy i włosów.

Mezoterapia igłowa twarzy

Obszarem najczęściej podawanym mezoterapii igłowej  jest twarz. Wynika to z tego, że  twarz, której skóra jest bardzo delikatna, najbardziej jest narażona, nie tylko na efekty upływu czasu, ale także na zewnętrzne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dlatego osoby zmagające się z cerą odwodnioną, suchą, pozbawioną blasku i dojrzałą uzyskają bardzo dobre i efekty dzięki mezoterapii iniekcyjnej.

Mezoterapia igłowa przychodzi także z pomocą osobom u których pojawiają się tzw. worki pod oczami. Dostarczone bezpośrednio do głębszych warstw skóry preparaty rewitalizujące usuwają  przebarwienia i opuchliznę oraz poprawiają lokalne mikrokrążenie i elastyczność skóry.

Mezoterapia szyi i dekoltu

Na skórze szyi i dekolcie w miarę upływu lat również pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Mezoterapia igłowa powoduje odżywienie, nawilżenie skóry i wyraźne jej uelastycznienie i wygładzenie. Poprawa widoczna jest już po pierwszym zabiegu.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia  jest z najbardziej skutecznych zabiegów stosowanych jako profilaktyka i leczenie łysienia plackowatego i androgenowego u kobiet i mężczyzn. Jej zastosowanie przywraca prawidłowe krążenie w skórze głowy oraz pobudzenie do wzrostu nowych mieszków włosowych.

Terapia doskonale się sprawdza u osób, które pragną pożegnać się z łupieżem i problemami skórnymi będącymi skutkiem przebytej choroby lub działania czynników zewnętrznych lub po prostu aby poprawić kondycję swoich włosów.

Mezoterapia dłoni

Mezoterapia dłoni to jeden z najchętniej stosowanych zbiegów na odmłodzenie dłoni, które chyba najwyraźniej zdradzają nasz wiek. Jest to naturalne, gdyż ich skóra jest bardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych oraz degradację niż skóra innych partii ciała. Dzięki mezoterapii możemy temu przeciwdziałać.

Zabieg mezoterapii stosuje się w celu odmłodzenia dłoni, które bardzo często w sposób widoczny zdradzają nasz wiek. Najczęstszymi objawami starzenia się dłoni  jest cienkość i wiotkość skóry, spadek nawilżenia i przebarwienia. Mezoterapia przyjdzie nam również z pomocą gdy skóra dłoni jest mocno przesuszona, zniszczona fizyczną pracą lub spierzchnięta

Mezoterapia ciała

Mezoterapia ciała ujędrnia i napina skórę. Świetnie się sprawdza w zwalczaniu cellulitu, redukcji mankamentów skóry ciała, leczenia zmian chorobowych oraz ich profilaktyki. Modeluje sylwetkę i powoduje ujędrnienie wiotkiej skóry. Efektem zabiegów mezoterapii jest napięta, elastyczna, jędrna skóra, spłycenie, rozjaśnienie i zniwelowanie rozstępów i blizn oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Wskazania do mezoterapii

Zabieg ten jest szczególnie polecany dla osób, które zmagają się z następującymi problemami:

 • wiotka, pozbawiona blasku i elastyczności skóra;
 • skóra sucha i odwodniona, atroficzna;
 • zmarszczki (profilaktyka przeciwstarzeniowa, antyaging);
 • cellulit;
 • rozstępy i blizny;
 • przebarwienia
 • wypadanie włosów;

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej

Do głównych przeciwwskazań uniemożliwiających wykonanie tego zabiegu zaliczamy:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • spożywanie płynów, pokarmów i preparatów rozrzedzających krew
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych;
 • występowanie stanów zapalnych lub infekcji skóry (trądzik, opryszczka) w miejscu lub
 • okolicy wykonywania zabiegu;
 • stwierdzoną nadwrażliwość na jeden ze składników używanego preparatu;
 • choroby nowotworowe.

Przygotowanie do zabiegu

Środki ostrożności:

U pacjentów z występującymi obecnie lub w przeszłości chorobami autoimmunologicznymi, decyzję o wykonaniu zabiegu specjalista (lekarz lub kosmetolog) podejmuje indywidualnie, w zależności od rodzaju schorzenia i zastosowanego leczenia. Wskazane jest wówczas zachowanie szczególnej ostrożności . W przypadku chorób postępujących, należy zrezygnować z zabiegu.

U pacjentów cierpiących w przeszłości na infekcje paciorkowcowe (nawracające anginy, ostre reumatoidalne zapalenie stawów) przed zabiegiem należy wykonać dwukrotny test skórny. W przypadku ostrego reumatoidalnego zapalenia stawów z objawami sercowymi, zrezygnować z zabiegu.

Na tydzień przed zabiegiem pacjent powinien unikać przyjmowania aspiryny.

Opis zabiegu mezoterapii iniekcyjnej

Na życzenie Klienta obszar, który będzie poddawany kuracji znieczulany jest kremem znieczulającym

Substancje lecznicze dostarczane są do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji, które wykonuje się w niewielkich dostępach do siebie, aby całą partię twarzy pokryć siatką nakłuć.  Najczęściej cały zabieg trwa od 45 do 60 minut. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielkie krwawienie w miejscach nakłuć, małe zasinienia, a także obrzęk, które zanikają w ciągu kilku dni.

Mezoterapia igłowa jak często ?

Preparaty podawane w głąb skóry z czasem ulegają wchłonięciu. Dla uzyskania optymalnego efektu należy wykonać około trzech do pięciu zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Regularne zabiegi uzupełniające pozwolą utrwalić żądany stopień korekcji. Cykl zabiegów można powtórzyć po 6 miesiącach.

Stosowane preparaty

W zależności od potrzeb w Revival Clinic do mezoterapii wykorzystujemy następujące preparaty oferujące bogaty skład dedykowanych substancji aktywnych (między innymi kwas hialuronowy):

 • Fillmed NCTF 135 HA – stężenie HA 5mg/ml. Zawiera 53 składniki aktywne: 12 witamin, 23 rodzaje aminokwasów, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i 1 antyoksydant. Regeneruje, nawilża i poprawia koloryt skóry. Jest to świetna kuracja odżywcza dla Twojej skóry.
 • Filorga HydraBooster – procedura zabiegowa polega na połączeniu w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu. Pierwszy to standardowy produkt Fillmed do mezoterapii – NCTF 135HA i M-HA 18 z kwasem hialuronowym i glicerolem, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami.
 • Filorga lift booster – bazuje na dwóch preparatach: Filorga NCTF 135 HA i drugim z nich: Art Filler Fine Lines (posiadającym w składzie 3 różne formy kwasu hialuronowego, które wygładzają powierzchowne zmarszczki typu – kurze łapki czy  zmarszczki okolicy ust). Wypełniacze zawarte w preparacie zapewniają długotrwały efekt liftingu, rewitalizują skórę, stymulują produkcję włókien kolagenu i elastyny oraz wygładzają drobne zmarszczki.

Mezoterapia igłowa efekty:

 • ujędrnianie skóry,
 • wygładzenie zmarszczek, blizn oraz rozstępów,
 • redukcja przebarwień skóry,
 • nawilżenie skóry,
 • zagęszczenie skóry,
 • powstrzymanie wypadania włosów
 • leczenie: blizny rozstępy

Zalecenia po zabiegu mezoterapii:

Skóra po mezoterapii może być lekko zaczerwieniona, mogą pojawić się również wybroczyny, które jednak znikają po kilku dniach. Brak szczególnych zaleceń po zabiegu.

Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem, a innymi metodami odmładzania skóry (toksyna botulinowa – Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić minimum 3 tygodnie, niezbędny okres czasowy między zabiegami ustala lekarz lub kosmetolog

Jakich zaleceń należy przestrzegać przed i po zabiegu?

Przez dwa tygodnie po zabiegu stosować krem przeciwsłoneczny typu sun blocker (50 SPF – w przypadku wykonywania zabiegu na wiosnę lub w lato)
Przez 12 godzin po iniekcji nie nakładać makijażu
Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium, promieniowanie UV), nagrzewania (sauna) i skrajnie niskie temperatury.

Czy mogą wystąpić działania niepożądane?
Tak, istnieje ryzyko niskiej skuteczności zabiegu, wystąpienia powikłań pozabiegowych, do których można zaliczyć: zaczerwienienie, rumień, obrzęk, zasinienie skóry, ból i nadwrażliwość w miejscu iniekcji, krwiaki, świąd w przypadku skóry wrażliwej, stwardnienia lub guzki, przebarwienia lub odbarwienia skóry w miejscu korekcji – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin.
Literatura odnotowuje rzadkie przypadki martwicy w okolicach gładziny czołowej, wrzodów, ziarniaków.
W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy niezwłocznie poinformować o tym lekarza.

Minimalny okres między zabiegami:

10 dni

Mezoterapia igłowa przed i po

mezoterapia igłowa opinie mezoterapia efekt przed i po

Mezoterapia igłowa cena

MEZOTERAPIA TWARZ, SZYJA, DEKOLT

Preparat Fillmed:

Obszar Cena
Fillmed NCTF 135 HA 3ml 480 PLN
Fillmed M-HA 10 3ml 480 PLN
Fillmed M-HA 18 1ml 500 PLN
Fillmed Hydro Booster (M-HA 18 + NCTF 135 HA) 4ml 1000 PLN

 

MEZOTERAPIA GŁOWA WŁOSY

DR.CYJ Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Polecany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie opracowanej, opatentowanej technologii Sustained Release Technology. DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Docenili go lekarze dermatolodzy, przyznając nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej 2017”.

Preparat Cena
DR.CYJ Hair Filler

1 zabieg 900 PLN

4 zabiegi 3000 PLN

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna