MEDYCYNA ESTETYCZNA

Powiększanie ust i modelowanie kwasem hialuronowym

1. Bezpieczne powiększanie ust kwasem hialuronowym. Subtelne zwiększenie objętości oraz poprawa jędrności ust

Zabieg powiększenia ust w Revival Clinic przywraca ustom zmysłową jędrność, zapewnia nawilżenie oraz widocznie zwiększa ich objętość.

powiększanie ust warszawa gdzie najlepiej ? Oczywiście w Revival Clinic powiększanie ust Wilanów
powiększanie ust warszawa gdzie najlepiej. Modelowanie kwasem hialuronowym w Warszawie w revival Klinik.

2. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym zapewnia poprawę konturu i barwy ust oraz wygładzenie zmarszczek

Nadanie objętości ustom powoduje wygładzenie zmarszczek nad górną wargą, a twarzy dodaje młodzieńczego blasku. Dodatkowymi korzyściami jest poprawa konturu ust oraz przywrócenie naturalnej czerwieni usta. W Revival Clinic dbamy aby o to, aby powiększanie ust kwasem hialuronowym sprawiło, że usta wyglądają naturalnie i zmysłowo.

3. Natychmiastowe i długotrwałe efekty powiększonych i pięknie wymodelowanych ust

Zabieg przywraca naturalną czerwień już po jednym zastosowaniu, a efekty mogą utrzymywać się do 12 miesięcy. Używany do zabiegu preparat bazuje na kwasie hialuronowym oraz naturalnym antyoksydancie – mannitolu

Koszt zabiegu
Od 1000 zł

Czas zabiegu
Ok 40 min 

Znieczulenie
Tak

Rekomendowana liczba zabiegów
1-1

Sugerowane odstępy między zabiegami
1 rok 

Obszar
Usta

Zapisz się na konsultację, zarezerwuj online.

Powiększanie ust Warszawa, Lekarz Medycyny Estetycznej

Revival Clinic

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Wskazania do zabiegu: powiększanie, wypełnianie ust kwasem hialuronowym

 • Dysproporcja między górną a dolną wargą
 • Inne wrodzone zniekształcenia
 • Występowanie drobnych zmarszczek nad górną wargą
 • Przesuszona skóra
 • Korekcja kształtu warg
 • Chęć podkreślenia konturu warg
 • Chęć przywrócenia nawilżenia warg
 • Chęć zwiększenia objętości ust

Zabiegi powiększenia ust - przeciwwskazania

 • Opryszczka
 • Infekcje lub choroby skóry, otwarte rany
 • Miesiączka
 • Karmienie piersią
 • Przeziębienie

Przygotowanie do zabiegu powiększania ust

Powiększanie ust wymaga wcześniejszej konsultacji u lekarza medycyny kosmetycznej. W przypadku braku przeciwwskazań zabiegi modelowania ust wykonywane są podczas jednej wizyty.

W dniu zabiegu warto zmyć makijaż

Opis zabiegu powiększania ust

Zabiegi wypełniania ust przy użyciu kwasu hialuronowego w klinice Revival Clinic wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej.

Miejsce, które ma zostać poddane zabiegowi, zostaje najpierw znieczulone przez specjalistę medycyny estetycznej specjalną maścią (np. Emla 5%). Do iniekcji dochodzi po odczekaniu kilkudziesięciu minut ze względu na wysoką wrażliwość ust oraz ich okolic. Następnie, za pomocą igły lub kaniuli, następuje wypełnienie ust kwasem hialuronowym. Na zakończenie zawsze wykonywany jest masaż, który służy równomiernemu rozprowadzeniu preparatu. Pozwala to uzyskać naturalny i zarazem proporcjonalny efekt. Cała procedura trwa ok. 1 godziny.

Zabiegi powiększania ust - zastosowane preparaty

Stylage Special Lips

Stylage Special lips Warszawa Revival clinicjest preparatem o działaniu wypełniającym, przeznaczony do zabiegów zwiększających objętość ust, korygujących ich asymetrię, wyrównujących wielkość warg oraz niwelujących zmarszczki w okolicy ust. Składa się z połączenia usieciowanego kwasu hialuronowego i mannitolu, który poprzez niwelację działania wolnych rodników zapobiega powstawaniu opuchlizny i zasinienia związanego z iniekcją preparatu. Pozostawia naturalnie długotrwały efekt wypełnienia i odżywienia.

Restylane Lyps

Restylane Lyps Warszawa Revival ClinicPreparat dla osób, które nie są zadowolone z kształtu i wielkości swoich ust. Preparat Restylane Lyps zawiera stabilizowany kwas hialuronowy. Skóra ust będzie dużo bardziej odświeżona i jędrna. Usta będą delikatne i piękniejsze. Zabieg z Restylane Lyps pozwala dowolnie modelować usta, nie tylko dodawać objętość, ale również korygować pewne małe ubytki, które zniekształcają wargi. Preparat jest bardzo elastyczny, można go bardzo łatwo rozprowadzić w tkance, jest niewyczuwalny podczas jedzenia i picia. Zawiera lidokainę, co znacznie zmniejsza bolesność procedury. Restylane jest sprawdzoną i bezpieczną marką, posiada prawdziwe badania kliniczne.

Princess Filler

Princess filler Warszawa Revival Clinicjest sterylnym, rozkładalnym biolgicznie, lepkosprężystym, klarownym, przezroczystym, izotonicznym i ujednorodnionym wszczepialnym żelem do wstrzykiwania. Princess Filler to sieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 23mg/ml w fizjologicznym roztworze buforowym. Pozwala uzyskać długotrwałe, ale nie permanentne efekty, powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd.

Juvéderm® ULTRA Smile

Juvederm ultra smile Warszawa Revival Clinicto delikatny wypełniacz stworzony specjalnie z myślą o modelowaniu, korekcji i odmładzaniu ust. Zawarty w nim kwas hialuronowy został poddany restrykcyjnemu procesowi pozyskiwania. Dzięki temu posiada delikatną, jedwabistą strukturę i unikalną formę gładkiego, jednorodnego i plastycznego żelu zdolnego przywrócić objętość, uwypuklić kontur i nadać kształt obrysowi warg. Juvéderm® ULTRA Smile nie ma struktury ziarnistej, co oznacza, że podczas iniekcji łatwo przepływa do wypełnianych miejsc nadając im naturalny wygląd i odczucie całkowitej gładkości. Kwas hialuronowy rozprzestrzeniając się równomiernie w wargach umożliwia lekarzowi subtelne i precyzyjne korygowanie. Pozwala na łatwe rozprowadzenie preparatu i sprawia, że usta szybko zyskują pożądaną przez pacjenta objętość i świeżość. Dzięki tym wyjątkowym właściwościom Juvéderm® ULTRA Smile umożliwia dodatkowo odmłodzenie i rewitalizację skóry przy zachowaniu naturalności wyglądu – bez efektu przerysowania.

Neauvia Organic Intense Lips

Neauvia Organic intense Lips Warszawa Revival Clinicto nowy produkt opracowany specjalnie z myślą o korekcie i nawilżeniu ust. Stężenie HA na poziomie 24 mg/ml pozwala osiągnąć optymalne rezultaty w delikatnym obszarze ust. Produkt idealnie nadaje się do powiększania, konturowania i rewitalizacji ust. Użytkownicy Intense Lips mogą liczyć na jego najwyższą jakość, osiąganą poprzez wykorzystanie w procesie produkcji najbezpieczniejszych dostępnych materiałów (BSHA i PEG) oraz zaawansowanej technologii IPN odpowiadającej za niezwykłe właściwości hydrożelu. Preparat nadaje szczególną elastyczność łańcuchom polimerowym, zapewniając odporność na naprężenia mechanicznie, jakim poddawane są wargi, dzięki czemu miejsce aplikacji staje się niezwykle naturalne w dotyku.

Teosyal® PureSense Kiss

Teosyal Pure Sense Kiss Warszawa Revival Clinicjjest sterylnym, przeźroczystym, apirogennym i usieciowanym żelem na bazie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierającym 0,3% chlorowodorku lidokainy na masę ze względu na jego właściwości znieczulające. Teosyal® PureSense Kiss jest wstrzykiwany w błonę śluzową w przypadku korekcji warg i głęboko śródskórnie, w przypadku zagłębień w skórze. Dzięki temu uzyskiwana jest pewna objętość, która wypełnia zmarszczki i przywraca ustom objętość. Teosyal® PureSense Kiss ulega rozpadowi biologicznemu i powoli wchłania się.

Zalecenia po zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym

Należy stosować się do zaleceń lekarza medycyny estetycznej wykonującego wypełnienie i modelowanie ust.

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać opalania, sauny oraz kriokomory.

Kilka dni po zabiegu zalecana jest wizyta kontrolna w celu oceny efektu, oraz ewentualnego rozmasowania obszaru zabiegowego.

Rekomendowana konsultacja z kosmetologiem w celu dobrania indywidualnych kosmetyków względem potrzeb skóry.

Minimalny okres miedzy zabiegami powiększania ust

Powiększanie ust jak długo się utrzymuje efekt po zabiegu ?

1 rok

Ile kosztuje powiększenie ust

Powiększanie ust cena zabiegu w klinice Revival Clinic

Wypełnienie kwasem hialuronowym przy użyciu preparatów firmy: Teoxane Teosyal, Restylane, Princess, Stylage, Juvederm, Neauvia

Zabieg cena
Powiększanie i modelowanie ust  (0,5 ml) 650 PLN
Powiększanie i modelowanie ust  (1 ml) 1000 PLN

Znieczulenie do zabiegu maścią   Bezpłatnie

Konsultacja lekarza medycyny estetycznej przed zabiegiem jest wliczona w cenę usługi w sytuacji, gdy zabieg zostanie wykonany tego samego dnia.

Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii Revival Clinic kontakt