MEDYCYNA ESTETYCZNA

Stymulatory Tkankowe

1. Odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny.

JaluToxin Warszawa potrójne działanie aminokwasy toksyna botulinowa
Jalupro HMW Warszawa Revival Clinic

2. Efekt poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry, bez zmiany rysów twarzy

3. Przywrócenie parametrów skóry utraconych przez upływ czasu i warunki atmosferyczne

Mezoterapia Jalupro stymulatory tkankowe Warszawa Revival Cliniclat

Koszt zabiegu
Od 700 PLN

Czas zabiegu
od 30 min.

Znieczulenie
Tak, znieczulenie maścią

Rekomendowana liczba zabiegów
uzależniona od preparatu

Sugerowane odstępy między zabiegami
14-30 dni

Obszar
Twarz, oczy, szyja i dekolt, dłonie

Zapisz się na zabieg

Obszar zabiegu, zastosowany preparat oraz cena zostaną ustalone podczas wizyty

Revival Clinic

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Stymulatory tkankowe wskazania:

Zabieg ten jest szczególnie polecany dla osób, które zmagają się z następującymi problemami:

 • Worki i cienie pod oczami
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia skóry
 • Starzenie się skóry twarz, szyi i dekoltu
 • Suchość skóry
 • Rozstępy
 • Blizny po trądziku
 • Utrata jędrności

Przeciwwskazania:

Do głównych przeciwwskazań uniemożliwiających wykonanie tego zabiegu zaliczamy:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • spożywanie płynów, pokarmów i preparatów rozrzedzających krew
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych;
 • występowanie stanów zapalnych lub infekcji skóry (trądzik, opryszczka) w miejscu lub okolicy wykonywania zabiegu;
 • stwierdzoną nadwrażliwość na jeden ze składników używanego preparatu;
 • choroby nowotworowe

Przygotowanie do zabiegu

Środki ostrożności:

U pacjentów z występującymi obecnie lub w przeszłości chorobami autoimmunologicznymi, decyzję o wykonaniu zabiegu specjalista (lekarz lub kosmetolog) podejmuje indywidualnie, w zależności od rodzaju schorzenia i zastosowanego leczenia. Wskazane jest wówczas zachowanie szczególnej ostrożności . W przypadku chorób postępujących, należy zrezygnować z zabiegu.

U pacjentów cierpiących w przeszłości na infekcje paciorkowcowe (nawracające anginy, ostre reumatoidalne zapalenie stawów) przed zabiegiem należy wykonać dwukrotny test skórny. W przypadku ostrego reumatoidalnego zapalenia stawów z objawami sercowymi, zrezygnować z zabiegu.

Na tydzień przed zabiegiem pacjent powinien unikać przyjmowania aspiryny.

Opis zabiegu mezoterapii iniekcyjnej

Na życzenie Klienta obszar, który będzie poddawany kuracji znieczulany jest kremem znieczulającym

Substancje lecznicze dostarczane są do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji, które wykonuje się w niewielkich dostępach do siebie, aby całą partię twarzy pokryć siatką nakłuć.  Najczęściej cały zabieg trwa od 45 do 60 minut. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielkie krwawienie w miejscach nakłuć, małe zasinienia, a także obrzęk, które zanikają w ciągu kilku dni.

Stosowane preparaty

W zależności od potrzeb w Revival Clinic do mezoterapii z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych wykorzystujemy następujące preparaty oferujące bogaty skład dedykowanych substancji aktywnych:

 • Jalupro Classic – to preparat zawierający w składzie cztery aminokwasy, które korzystnie wpływają na procesy metaboliczne w skórze. Skóra po zabiegu odzyskuje blask, poprawia się jej napięcie, korzystnie wpływa także na wygląd blizn oraz drobne zmarszczki, również okolicy oka.
 • Jalupro HMW –to preparat, który długotrwale nawilża skórę i daje efekt delikatnego wypełnienia zmarszczek. Ponadto po zabiegu w skórze dochodzi do pobudzenia procesów metabolicznych oraz tworzenia nowego kolageny i elastyny, dzięki czemu uzyskujemy efekt odmłodzenia i napięcia skóry.
 • Jalu – Toxin (Jalupro Classic + toksyna botulinowa) – to przełomowa technika łącząca aminokwasową terapię zastępczą wraz z działaniem toksyny botulinowej. Zabieg działa kompleksowo na część mięśniową (toksyna botulinowa), skórę właściwą (kwas hialuronowy) oraz fibroblasty (aminokwasy). Efektem zabiegu jest redukcja zmarszczek, silne nawilżenie i długotrwałe odmłodzenie.
Jalu toxin stymulatory tkankowe Warszawa Revival Clinic
 • Nucleofill Medium – żel o stężeniu 2% polinukleotydu, czyli 20 mg/ml. Działa podobnie jak strong, ale polecany dla skór mniej wymagających. Działa lifitingująco, antyoksydacyjnie oraz biorewitalizująco. Preparat pochodzenia naturalnego i wchłanialny.
 • Nucleofill Strong – Żel z polinukleotydami o stężeniu 25 mg/ml, ma działanie antoksydacyjne i nawilżające – sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia.
 • ProHilo – składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA, o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu – aż 64 mg. Działanie: zwiększenie napięcia skóry, nadanie skórze sprężystości, wysmuklenie rysów twarzy, neutralizacja chomiczków, przywrócenie utraconego konturu i wygładzenie zmarszczek.
 • Sunekos 200 – stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i macierzy pozakomórkowej, a więc jest to regeneracja zupełna tzw. biogeneza. Zawiera Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej (200 kDa) oraz zestaw aminokwasów: Glicyna, Prolina, Hydroksyprolina; Hydroksylizyna, Walina i lizyna. Najlepszy jest na pierwsze oznaki starzenia.
 • Sunekos 1200 – Dla pacjentów z widocznymi oznakami starzenia się skóry. Zawiera Nieusieciowany kwas hialuronowy 30mg/3ml o masie cząsteczkowej 1200 kD oraz Aminokwasy: Glicyna, L-walina, L-alanina, L-leucyna, L-lizyna, L-prolina. Preparat skierowany jest dla starszych pacjentek przywracając młodzieńczy, naturalny wygląd, przeciwdziała utracie objętości twarzy, redukuje głębokie zmarszczki i intensywnie nawilża.
 • Neuvia Hydro Deluxe – preparat zawiera kwas HA 18mg/ml – zapewnia doskonałe nawilżenie i 0.01 % hydroksyapatytu wapnia, który poprawia gęstość skóry. Preparat pobudza tkanki do produkcji kolagenu, przez co dochodzi do stymulacji jego wytwarzania, a w efekcie poprawy nawilżenia, jędrności i elastyczność.
 • Xela Rederm® – preparaty Xela Rederm® zawierają bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy w stężeniach 1,1%, 1,8% lub 2,2%. Aktywnym składnikiem tych preparatów jest bursztynian sodu, natomiast kwas hialuronowy wspomaga jego działanie dzięki przywracaniu równowagi wodnej i zapewnianiu właściwego środowiska dla aktywności fibroplastów. Terapia preparatem Xela Rederm wpływa na procesy metaboliczne w skórze, co skutkuje większą żywotnością komórek, jak również zwiększeniem ochrona skóry przed uszkodzeniami. Zabieg redermalizacji  może być stosowany na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. Jest to skuteczny i bezpieczny sposób na poprawę wyglądu skóry i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Zalecenia po zabiegu mezoterapii stymulatorami tkankowymi:

Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona, mogą pojawić się również wybroczyny, które jednak znikają po kilku dniach. Brak szczególnych zaleceń po zabiegu.

Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem, a innymi metodami odmładzania skóry (toksyna botulinowa – Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić minimum 3 tygodnie, niezbędny okres czasowy między zabiegami ustala lekarz lub kosmetolog

Jakich zaleceń należy przestrzegać przed i po zabiegu: przez dwa tygodnie po zabiegu stosować krem przeciwsłoneczny typu sun blocker (50 SPF – w przypadku wykonywania zabiegu na wiosnę lub w lato)
Przez 12 godzin po iniekcji nie nakładać makijażu
Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium, promieniowanie UV), nagrzewania (sauna) i skrajnie niskie temperatury.

Czy mogą wystąpić działania niepożądane?
Tak, istnieje ryzyko wystąpienia powikłań pozabiegowych, do których można zaliczyć: zaczerwienienie, rumień, obrzęk, zasinienie skóry, ból i nadwrażliwość w miejscu iniekcji, krwiaki, świąd w przypadku skóry wrażliwej, stwardnienia lub guzki;
przebarwienia lub odbarwienia skóry w miejscu korekcji – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin.
niska skuteczność zabiegu;

W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy niezwłocznie poinformować o tym lekarza.

Stymulatory tkankowe cena

Preparat Cena
Jalupro Young Eye 1ml 990 PLN
Jalupro Classic 3ml 650 PLN
Jalupro HMV 2,5ml 790 PLN
Jalupro Super Hydro 2,5ml 1100 PLN
Jalu – Toxin 1000 PLN
Nucleofil Soft 2ml 1100 PLN
Nucleofil Medium 1,5ml 1000 PLN
Nucleofil Strong 1,5ml 1100 PLN
Prohilo 2ml 1300 PLN
Sunekos 200 900 PLN
Sunekos 1200 1200 PLN
Neauvia hydrodelux 2,5ml 850 PLN
Neauvia stimulate 1ml 1500 PLN
Electri 1,5 ml 690 PLN

 

Redermalizacja  XELA REDERM

Preparat Cena
Xela Rederm 1,1% 1ml. 700 PLN
Xela Rederm 1,1% 2ml. 1000 PLN
Xela Rederm 1,8% 1ml. 850 PLN
Xela Rederm 1,8% 2ml. 1300 PLN
Xela Rederm 2,2% 1ml. 950 PLN
Xela Rederm 2,2% 2ml. 1500 PLN

Revival Clinic Bezpieczna Medycyna Estetyczna