Aleksandra Kapelewska mgr kosmetolog Revival Clinic

Aleksandra Kapelewska

Kosmetolog

Aleksandra Kapelewska- magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.  Jej celem zawodowym jest nieustanny rozwój i praca na najwyższej jakości produktach i sprzęcie, co pozwala zapewnić Pacjentom zadowolenie z uzyskanych efektów zabiegowych i bezpieczeństwo podczas prowadzenia zaplanowanej terapii.

Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie w pracy jako kosmetolog pozwoliły jej na uzyskanie szczególnych umiejętności w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych jak i specjalistycznych.

W Revival Clinic specjalizuje się w dobieraniu indywidualnych planów zabiegowych na twarz oraz ciało w dziedzinie kosmetologii jak i medycyny estetycznej. Zakres jej pracy obejmuje wykonywanie zabiegów przy użyciu nowoczesnych technologii m.in. ultradźwięków, fali radiowej, fali uderzeniowej, czy też lasera, a także profesjonalnych preparatów . W Revival Clinic wykonuje zabiegi  dla skór problematycznych, pielęgnacyjne, oczyszczające, anti-aging, liftingujące, mezoterapię, lipolizę iniekcyjną, a także zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

Swoja wiedzę i doświadczenie stale poszerza biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. Praca jest jej pasją. Jest zawsze serdeczna, sympatyczna i uśmiechnięta, a zarazem charakteryzuje ją wysoki profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół prowadzonej terapii.

Wróć