Dr Sławomir Wawrzyńczak

Lekarz Chirurg, Flebolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

Dr Sławomir Wawrzyńczak jest specjalistą chirurgiem, słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Ukończył Akademią Medyczną w Łodzi, a w 2001 roku zdał z wyróżnieniem egzamin na tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych konferencjach i szkoleniach medycznych.

Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, proktologii oraz badań USG. Duża wiedza i doświadczenie oraz umiejętność doboru właściwej diagnostyki, a także skutecznego leczenia prowadzi do odmłodzenia wyglądu pacjenta, jak i zwiększenia sił witalnych. Kompleksowe programy zabiegów wykonywane są przy dbałości o najwyższe standardy, a etyka lekarska, jak i pasja zawodowa zawsze stanowi priorytet dla dr Sławomira Wawrzyńczaka.

Specjalizuje się w zabiegach ambulatoryjnych chirurgii estetycznej (zmiany skórne – znamiona, brodawki, torbiele, kaszaki, tłuszczaki, blizny, leczenie wrastających paznokci i grzybicy paznokci, esperal i inne), w medycynie estetycznej (likwidacja naczynek, depilacja, fotoodmładzanie, laseroterapia, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe – REGENERIS, mezoterapia, leczenie trądziku, blizny i inne), w kompleksowym leczeniu otyłości (lipoliza laserowa i iniekcyjna), leczeniu chorób naczyń (skleroterapia i laseroterapia żylaków), a także w proktologii (m.in.małoinwazyjne leczenie hemoroidów).

Wróć