Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

BTL HIPRO-V HIFU 2

Technologia HIFU 2 – alternatywa dla liftingu chirurgicznego

TECHNOLOGIA

HIFU to skrót od  High Intensity Focused Ultrasound. Jest to innowacyjna technologia, dzięki której możemy wykonać lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela. Ceniona jest właśnie ze względu na niesamowitą skuteczność, porównywalną ze znacznie bardziej inwazyjnymi zabiegami, a jednocześnie bezinwazyjność, bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowo uzyskujemy długotrwały efekt.

Zabieg, wyprodukowanym w Niemczech, BTL HIPRO-V w technologii HIFU2 to przełom w walce o jędrność nawet przy nasilonym procesie wiotczenia tkanek. Ultradźwiękowy lifting stosuje się do ujędrniania wiotczejącej skóry szyi, podbródka, policzków, okolic oka, brwi i czoła, dekoltu, ramion, wnętrza ud, a także pośladków, kolan i brzucha.

BTL HIPRO-V

BTL HIPRO-V to najnowszy, nieinwazyjny bezkartridżowy system do liftingu twarzy i ciała za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o dużej intensywności. Dzięki głowicy najnowszej generacji, w zależności od specyfiki skóry Pacjenta, można precyzyjnie dopasować głębokość aplikacji na twarzy: od 1,5mm do 4,5mm (co 0,5mm) oraz głębokość aplikacji na ciele: od 8mm do 13mm (co 1mm)

Dzięki przełomowej technologii BTL HIPRO-V zapewnić można efekty liftingu, dostępne dotychczas tylko poprzez zabiegi chirurgiczne.

 

JAK DZIAŁA BTL HIPRO-V?

W przeciwieństwie do laserów, częstotliwości radiowej oraz innych technologii, HIFU2 omija naskórek,  aby dostarczyć energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość.  Fale przechodzą bezinwazyjnie przez wierzchnie warstwy i ogniskują się (skupiają) punktowo dopiero wewnątrz skóry właściwej lub na poziomie SMAS. Dochodzi tam do podgrzania tkanek do temperatury 65-75 ℃ i punktowej koagulacji włókien kolagenowych, które skracając się, dając pierwszy, natychmiastowy efekt lekkiego liftingu na poziomie, stanowiącym fundament skóry. W kolejnych tygodniach, po zabiegu następuje odmłodzenie rysów i intensywna regeneracja skóry. Zwiększona aktywność komórek skóry – fibroblastów, powoduje wzmożoną produkcję włókien kolagenowych i elastyny, w wyniku czego staje się ona znacznie bardziej gęsta, elastyczna i napięta. Coraz lepsze efekty widoczne są po około 2 – 3 miesiącach od wykonania ostatniego zabiegu a utrzymują się one nawet do 24 miesięcy.

Ponieważ zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny, wykonywać można go przez cały rok – bez względu na porę roku.

Sam zabieg jest w zasadzie  bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Miejsca określane przez pacjentów jako najbardziej newralgiczne, to te, gdzie ilość tkanki tłuszczowej jest mniejsza, a więc: okolica żuchwy, skroni i czoła.  Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu może pojawić się zaczerwienienie skóry, które powinno zniknąć po kilku godzinach. W nielicznych przypadkach obszar pozabiegowy może być nieco bolesny lub drażliwy, ale objawy te ustępują po kilkunastu godzinach.

Zabiegi z zastosowaniem technologii HIFU II są idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują widocznego i spektakularnego efektu w postaci liftingu skóry, a jednocześnie szukają bezpiecznej, mało inwazyjnej metody, która nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją i pozwala powrócić do codziennych obowiązków w kilka godzin po zabiegu. Rozwój tej technologii daje również coraz szersze spektrum zastosowania: w tym w zabiegach redukujących tkankę tłuszczową i poprawiających wygląd skóry nie tylko twarzy, ale całego ciała.

Zastosowanie BTL HIPRO-V

 • Lifting i odmłodzenie skóry
 • Likwidacja wiotczenia podbródka
 • Poprawa owalu, likwidacja opadających policzków („chomików”)
 • Zarysowanie linii żuchwy
 • Lifting opadających brwi
 • Lifting czoła, wygładzenie zmarszczek na czole
 • Wygładzenie zmarszczek wokół ust („zmarszczek palacza”)
 • Niwelowanie bruzd nosowo-wargowych
 • Odmłodzenie wiotczejącej skóry szyi i dekoltu
 • Poprawa napięcia skóry ramion, brzucha, pośladków, ud, kolan
 • Zagęszczenie i ujędrnienie skóry po utracie dużej masy ciała, także po ciąży
 • Profilaktyka utraty wiotkości skóry po 35 roku życia
 • Redukcja tkani tłuszczowej
 • Usuwanie lokalnej otyłości
 • Ujędrnianie wiotkiej skóry po odchudzaniu

 

Przeciwwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
 • Choroba nowotworowa
 • Opryszczka w miejscu zabiegu

 

W związku z zakupem urządzenia najnowszej generacji HIFU 2  do Revival Clinic zapraszamy na zabiegi w promocyjnych cenach:

Promocyjny cennik zabiegów HIFU 2 BTL HIPRO-V:

Czoło                                                                                                   500 zł    900 zł

Okolice oczu – opracowanie kurzych łapek oraz brwi              850 zł   1500 zł

Policzki oraz bruzdy nosowo- wargowe                                     1500 zł  3000 zł

Podbródek                                                                                          700 zł  1400 zł

Podbródek, policzki oraz bruzdy nosowo- wargowe               2000 zł  4000 zł

Cała twarz z podbródkiem                                                            2650 zł  5500 zł

Szyja i podbródek                                                                          1600 zł  3000 zł

Dekolt                                                                                              1600 zł  3000 zł

Ramiona (pelikany)                                                                     2000 zł  3800 zł

Brzuch                                                                                             2200 zł  3800 zł

Zarezerwuj ONLINE

CO TO JEST HIFU?

HIFU, czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową o dużym natężeniu, stosuje się w medycynie od lat dziewięćdziesiątych XX. wieku, zwłaszcza w leczeniu niezłośliwych i złośliwych nowotworów prostaty, pęcherza moczowego i nerek. Technologia jest dobrze znana i sprawdzona – podobnie jak USG wykorzystuje ona bezpieczną falę akustyczną. O ile w USG ultradźwięki odbijają się od badanego organu, a następnie tworzą na ekranie obraz diagnostyczny, o tyle w technologii HIFU2 fali ultradźwiękowej nadano inną częstotliwość, powodującą podgrzanie tkanek. Efekt termiczny występuje punktowo, praktyczni tylko na końcu stożka skupionej fali.

 

 

 

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18