Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Exilis

Przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy

Co to jest EXILIS?
Exilis to rewolucyjne urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. Pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez ryzyka przedawkowania energii. Redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy.

Jak działa urządzenie Exilis?
Urządzenie pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej dzięki wykorzystaniu technologii RID: Rozpoznanie, Izolacja, Deaktywacja. Są to trzy etapy, które prowadzą do pozbycia się tkanki tłuszczowej. Ultradźwięki wraz z energią o wysokiej częstotliwości rozpoznają tkankę tłuszczową i pozwalają do niej dotrzeć. Następnie fale ultradźwiękowe przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, co sprawia, że komórki tłuszczowe są bardziej dostępne i podatne na terapię. Energia o wysokiej częstotliwości nagrzewa tkankę do temperatury ok. 42°—45°C, dzięki czemu dochodzi do lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Objętość komórek tłuszczowych zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Czy aparat Exilis do redukcji tkanki tłuszczowej jest bezpieczny?
Exilis posiada system kontroli temperatury skóry RID, dzięki czemu rozkład energii jest jednolity — eliminuje to możliwość powstawania blizn czy oparzeń. Ponadto wbudowany system kontroli przepływu energii wyklucza ryzyko przedawkowania energii. Terapia Exilis to minimalnie inwazyjny zabieg dający najlepsze efekty, zauważalne już po pierwszym jego wykonaniu.

Jak wygląda zabieg redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry?
W pierwszej kolejności przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna, podczas której kosmetolog ocenia stan skóry oraz ustala liczbę zabiegów, które powinny być wykonane, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Następnie na ciało pacjenta zostaje przyklejona elektroda bierna, a na obszar zabiegowy nakładana jest specjalna oliwka, która pomaga osiągnąć jak najlepszy przepływ energii. Głowicą Exilis podgrzewamy ciało do temperatury ok. 40—42°C, co pozwala na głębokie nagrzanie tkanki i dzięki czemu dochodzi do lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Czas zabiegu to ok. 30 minut, a sam zabieg jest niebolesny, odczuwalne jest uczucie ciepła w obrębie obszaru zabiegowego. Może pojawić się zaczerwienienie spowodowane nagrzaniem tkanki, które znika po około 30 minutach.

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać jak najlepsze efekty?
Zalecane jest wykonanie 4—6 zabiegów w odstępie tygodniowym. Dodatkowo zaleca się picie dużej ilości płynów w celu szybszego wydalenia komórek tłuszczowych przez układ limfatyczny.

Jakich efektów zabiegowych możemy się spodziewać?
Exilis sukcesywnie rozbija tkankę tłuszczową, dzięki czemu jest ona metabolizowana i wydalana z naszego organizmu. Po serii zabiegów zauważamy spadek tkanki tłuszczowej. Ponadto rozgrzewanie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit jest mniej widoczny. Klientki po zabiegu wychodzą nie tylko wyszczuplone, ale i odmłodzone.

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18