Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Derma Oxy – Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa Derma Oxy

Co to jest infuzja tlenowa?
Infuzja tlenowa to opatentowana w Danii metoda odmładzania i nawilżania skóry na poziomie komórkowym, redukcji zmarszczek, a także poprawy konturów twarzy. Infuzja tlenowa, inaczej DermaOxy, to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Zabieg infuzji tlenowej jest bezinwazyjną alternatywą dla botoksu.

Na czym polega zabieg Derma Oxy?
Infuzja tlenowa polega na wprowadzeniu w skórę składników aktywnych o określonym działaniu za pomocą dwóch specjalnych głowic. Pierwsza głowica odpowiedzialna jest za prawidłowe rozpylenie serum na powierzchni skóry oraz za wtłaczanie preparatów aktywnych do jej głębokich warstw, natomiast druga głowica pozwala modelować owal twarzy, natleniając ją oraz dotłaczając składniki aktywne.

Jakich substancji aktywnych używa się do wykonania infuzji tlenowej?
Do zabiegu Derma Oxy wykorzystuje się takie substancje aktywne, jak kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (tzw. pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg. Rodzaj substancji, którą należy wtłoczyć w skórę, jest uzależniony od indywidualnych potrzeb klienta – są one oceniane podczas konsultacji kosmetycznej w naszej klinice. Na wybór substancji aktywnej wpływa kondycja skóry, poziom jej wypielęgnowania oraz oczekiwany efekt.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Infuzja tlenowa jest metodą intensywnie nawilżającą skórę na poziomie komórkowym, dzięki czemu po zabiegu skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Oprócz tego dochodzi do spłycenia drobnych zmarszczek, wygładzenia okolic oczu oraz wypełnienia ust. Poprawiają się struktura, napięcie i elastyczność skóry, a tym samym podnosi się owal twarzy. Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozjaśniona i nabiera zdrowego blasku.

Jak długo utrzymują się efekty?
Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii (4–6 zabiegów) nawet do pół roku.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?
Zabiegi Derma Oxy przeznaczone są dla każdego. W przypadku młodej skóry infuzja tlenowa działa prewencyjnie, zapobiegając tym samym procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadkowi napięcia. Natomiast w skórze dojrzałej zabieg redukuje i niweluje efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając jej strukturę i poprawiając kondycję.

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18