Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Redukcja tkanki tłuszczowej VANQUISH™

Redukcja tkanki tłuszczowej VANQUISH™

Najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej: Vanquish™, czyli wielkoobszarowe pole wysokiej o częstotliwości.

W trakcie zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełni zautomatyzowany. Głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem. Skoncentrowane wielkoobszarowe pole o wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.
Vanquish to nowa era w odchudzaniu oraz modelowaniu sylwetki. Zabieg jest przeznaczony dla osób z nadmiarem lokalnej otyłości.

Dla kogo jest ten zabieg?
Zabieg Vanquish można zastosować zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeśli tylko Twój stan zdrowia jest ogólnie dobry i potrzebujesz wsparcia w dbaniu o figurę lub chcesz zredukować lokalną otyłość, to ten zabieg jest dla Ciebie.

Ile zabiegów potrzeba do uzyskania zadowalających efektów?
Już po pierwszym zabiegu zauważysz zmniejszenie warstwy tkanki tłuszczowej i zaskakujące rezultaty – nawet do 2–3 cm mniej w obwodzie. Jeśli zdecydujesz się na pakiet 4–6 zabiegów, to efekt będzie jeszcze lepszy. Bezpośrednio po zabiegu Vanquish w celu przyspieszenia efektów zabiegowych dobrze jest wspomóc się piciem dużej ilości wody oraz zabiegiem endermologii lub Eatem Skinchockiem.

Jak wygląda zabieg redukcji tkanki tłuszczowej Vanquish™?
Podczas zabiegu głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem, a w czasie jej działania skóra jest bezpiecznie chłodzona i podgrzewana. Skoncentrowane pole o wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głębiej położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w temperaturze ok 45°C.
Podczas zabiegu kosmetolog nadzoruje pracę systemu, sprawdzając temperaturę tkanki skóry. W trakcie zabiegu jedynie odczuwalne jest przyjemne ciepło, a zabieg jest bezbolesny.

Jakich efektów zabiegowych możesz się spodziewać po zabiegu Vanquish™?

Po upływie 1,5 do 2 tygodni od pierwszego zabiegu już można zauważyć pierwsze rezultaty. Najlepsze rezultaty uzyskamy przy serii 4–6 zabiegów.

Czy zabieg Vanquish™ jest bezpieczny?
System Vanquish pozwala na redukcję komórek tłuszczowych bez bólu, praktycznie bez skutków ubocznych (możliwy jest lekki rumień). Co ważne, przy zabiegu nie ma potrzeby stosowania żadnego znieczulenia i bezpośrednio po nim można wrócić do normalnej aktywności ruchowej. Urządzenie zapewnia bezpieczeństwo dla pacjenta i selektywną redukcję tkanki tłuszczowej – bezkontaktowo, nieinwazyjnie i szybko. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste.

Jak długo trwa zabieg redukcji tkanki tłuszczowej ?
Cały zabieg trwa około 30–45 minut, a po jego zakończeniu można od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Czy zabiegi Vanquish można łączyć z innymi urządzeniami?
Oczywiście, zabieg można łączyć z innym apartem, jak np. Eat Skinschock, terapia elektroakustyczna, endermologia lub z drenaż limfatyczny. Przy łączonej kombinacji zabiegów efekty są znacznie lepsze.

Jakie są wskazania po zabiegu?
Jedynym wskazaniem jest picie dużej ilości wody, aby pobudzić organizm do samooczyszczenia się.

Jakie są odczucia podczas zabiegu ?

Vanquish redukuje tkankę tłuszczową poprzez zwiększenie w komórkach temperatury do 45°C. Jest to możliwe poprzez wywołanie drgania cząsteczek polarnych. Metabolizm komórek jest przyspieszany i następuje ich rozpad. Zabieg jest bezpieczny dla mięśni czy narządów wewnętrznych, ponieważ komórki tłuszczowe mają specyficzną budowę, a Vanquish działa wyłącznie na nie.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Vanquish™?
Przeciwwskazania to epilepsja, ostre i przewlekłe stany zapalne, ostra neuralgia i radikulopatia, zaburzenia psychiczne, stosowanie na nerwy obwodowe (umieszczone na kości, blisko powierzchni skóry), stany gorączkowe, choroby nerek i wątroby, metalowe implanty oraz ciąża.


Selektywne wyszczuplanie
Vanquish oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii hF. Jej częstotliwości różnią się w zależności od tego, do jakiej warstwy mają dotrzeć, i zostały dobrane tak, aby jak najlepiej oddziaływać na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18