Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Whoopi i sekret odchudzania

Whoopi Goldberg poleca rewelacyjną metodę odchudzania, jaką jest VANQUISH. Posłuchajcie jej opinii na ten temat.

Whoopi Goldberg o VANQUISH™

To najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Vanquish to wielkoobszarowe pole wysokiej o częstotliwości. W trakcie zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełny zautomatyzowany. Podczas zabiegu głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem. Skoncentrowane wielkoobszarowe pole o wysokiej częstotliwości precyzyjne oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.
Dzięki technologii LAHF redukcja tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana.

Zabieg trwa 30 minut, wykonujemy go w serii 4 zabiegów – raz na tydzień. Pacjent odczuwa przyjemne, relaksujące ciepło. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wygładzona, ujędrniona.

Rewolucyjny sposób dostarczania energii Vanquish LAHF umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki.
Vanquish, przy użyciu technologii Lahf (Large area high-frequency fieLd), umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej.
Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta.

Poznaj VANQUISH

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18