Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Chirurgia

Dział chirurgii medycznej i chirurgii estetycznej.

Konsultacja chirurgiczna     

Zmiany w obrębie odbytu i odbytnicy

Metody leczenia w przypadku zmian w obrębie odbytu i odbytnicy to zarówno klasyczne metody chirurgiczne, jak i metody z użyciem lasera.

Więcej informacji
Kłykciny kończyste

Możliwe metody leczenia to laserowa waporyzacja laserem C02, laserowa koagulacja laserem Nd:Yag, wymrażanie zmian krioterapią lub kriochirurgią, zastosowanie elektrokoagulatora, łyżeczkowanie zmian oraz forma farmakologiczna.

Więcej informacji
Grudki perliste

Najbezpieczniejszą i najbardziej skuteczną metodą redukcji grudek perlistych jest użycie lasera C02 o długości 10600 nm. Laser bezpośrednio podczas jednego zabiegu odparowuje zmiany, a po zabiegu nie ma żadnego bliznowacenia czy innego uszkodzenia.

Więcej informacji
Rektoskopia

Rektoskopia jest badaniem pozwalającym lekarzowi na bezpośrednie oglądanie śluzówki odbytu i końcowego odcinka jelita grubego. Badanie przeprowadza się przy użyciu rektoskopu, instrumentu wyposażonego w układ optyczny przenoszący obraz z wnętrza ciała.

Więcej informacji
Proktologia

W medycynie istnieje wiele sposobów leczenia hemoroidów. Wyróżniamy między innymi takie sposoby, jak: metoda Barrona (podwiązanie gumką), skleroterapia, metody kauteryzacyjne np. kriochirurgia, leczenie laserowe czy elektrokauteryzacja.

Więcej informacji
Leczenie przerosłych blizn i keloidów

Leczenie przerosłych blizn i keloidów. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy na konsultacje.

Więcej informacji
Laserowe usuwanie zmian skórnych

Laserowe usuwanie zmian skórnych. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy na konsultacje.

Więcej informacji
Histopatologia

Histopatologia. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy na konsultacje.

Więcej informacji
Szycie ran

Szycie ran. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy na konsultacje.

Więcej informacji
Punkcja (krwiak, torbiel, staw)

Punkcja (krwiak, torbiel, staw). Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy na konsultacje.

Więcej informacji
Plastyka rozerwanego płatka ucha

Plastyka rozerwanego płatka ucha. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy na konsultacje.

Więcej informacji
Plastyka wrastających paznokci

Plastyka wrastających paznokci. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy na konsultacje.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18