Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Dermatologia

Dermatologia kliniczna i estetyczna to dziedzina zajmująca się problemami chorób skóry, schorzeniami skóry, zajmuje się również poprawą wyglądu zewnętrznego oraz zabiegami AntiAging.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt pozwalający na pełną diagnostykę schorzeń oraz dobieramy odpowiednie metody leczenia dla naszych pacjentów. Choroby jakie są leczone mają podłoże alergologiczne, wirusowe, nowotworowe, bakteryjne.

Przeprowadzamy badania dermatoskopowe: znamion skórnych ( pieprzyków, zmian barwnikowych, czerniaka, brodawek, naczyniaków) i innych.

konsultacja dermatologiczna   

Peeling laserowy

Jest to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Fotona Specto Sp Er:Yag. Jego celem jest uszkodzenie i usunięcie wierzchniej warstwy skóry, czego efektem jest późniejsze złuszczanie. Jest to bardzo mocny peeling.

Więcej informacji
Exilis odmładzanie twarzy

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany – poprawiają się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i niemal nieinwazyjna.

Więcej informacji
Terapia Radiance DNA

Kuracja na twarz i szyję o właściwościach odmładzających, odwraca zmiany w DNA komórek, zawiera unikalny [meso] recovery complex®. Radiance DNA to zabieg zawierający wysoko skoncentrowane serum odbudowujące i zagęszczające skórę.

Więcej informacji
Terapia Stem Cell

Kuracja na twarz i szyję o właściwościach regenerujących, zawiera wyciąg z roślinnych komórek macierzystych. Stem Cell to zabieg zawierający wysoko skoncentrowane serum regenerujące.

Więcej informacji
Terapia Collagen 360˚

Kuracja na twarz i szyję o działaniu napinającym i ujędrniającym, zawiera wzbogacony kolagen morski. Collagen 360 to zabieg zawierający wysoko skoncentrowane serum intensywnie ujędrniające.

Więcej informacji
Terapia Energy C

Energy C to zabieg zawierający wysoko skoncentrowane serum ze stabilną formą witaminy C (10% glukozyd askorbylu) i nagietkiem, maskę z nanowłókien 3D na twarz i szyję oraz intensywnie rozświetlający krem do twarzy.

Więcej informacji
Peeling kawitacyjny

W efekcie kawitacji zostają usunięte zanieczyszczenia znajdujące się w porach, nadmiar sebum i resztki kosmetyków. Peeling kawitacyjny stosuje się do oczyszczenia skóry twarzy i przygotowania jej do dalszych etapów zabiegu.

Więcej informacji
Retix.C

Retix.C 4% to zabieg intensywnie odmładzający na twarz, szyję i dekolt. Kuracja Retix.C stymuluje odnowę tkankową i usuwa martwy naskórek, odświeżając i intensywnie wygładzając skórę. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Więcej informacji
Ogień i lód – CLINICAL “RED CARPET FACIAL”

Dotychczas znany w Hollywood, teraz dostępny w Polsce! Wyjątkowy, ekskluzywny zabieg redukuje zmarszczki, przebarwienia, oczyszcza skórę i zamyka pory. Przyczyniają się do tego aktywne składniki zawarte w preparatach stosowanych do zabiegu.

Więcej informacji
Lifting Protégé

Protégé oferuje nową metodę ogrzewania tkanek przy użyciu zsynchronizowanej emisji monopolarnego prądu o wysokiej częstotliwości oraz ultradźwięków.

Więcej informacji
Peelingi złożone

W naszej ofercie mamy wiele zabiegów z zastosowaniem peelingów złożonych, takich jak MELANOSTOP PEEL, MESOPEEL AZELAN, PIRUVEX PEEL. Pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd.

Więcej informacji
Peelingi proste

Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry. W naszej ofercie znajdziesz wiele peelingów prostych, między innymi: MANDELIC PEEL, LACTIC PEEL, SALICYLIC PEEL czy GlykoPeel.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18