Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Ginekologia estetyczna

Dział ginekologii medycznej i ginekologii estetycznej.

konsultacja ginekologiczna    

Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych

Zabieg wybielania warg sromowych obywa się przy użyciu lasera Fotona Er-YAG. Procedura zabiegowa polega na naświetlaniu przez lekarza okolicy zabiegowej wiązką laserową.

Więcej informacji
Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G ma na celu jest powiększenie, uwydatnienie oraz ujędrnienie punktu G, a tym samym poprawę i wzmocnienie doznań intymnych.

Więcej informacji
Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg kosmetyczny poprawiający wygląd warg sromowych. Może dotyczyć warg sromowych mniejszych i większych. W przypadku tych pierwszych polega na ich zmniejszeniu i nadaniu odpowiedniego kształtu. Korekcja warg większych polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu i sprężystości.

Więcej informacji
Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – IncontiLase

IncontiLase to nowatorska, unikalna, nieinwazyjna i opatentowana terapia wysiłkowego nietrzymania moczu laserem Er:YAG. Metoda bazuje na fototermicznym napięciu i obkurczeniu okolic przedniej ściany pęcherza i cewki moczowej.

Więcej informacji
Obkurczanie warg sromowych przy użyciu niechirurgicznego Protege Intima

Protégé Intima to przełomowy, nieinwazyjny system przewidziany do przeprowadzania niechirurgicznego obkurczania warg sromowych oraz do zwiększenia satysfakcji seksualnej.

Więcej informacji
Ujędrnianie warg sromowych IntimaLase

IntimaLase to nowatorska, unikalna, nieinwazyjna i opatentowana terapia ujędrniania pochwy laserem Er:YAG. Metoda bazuje na fototermicznym napięciu i obkurczeniu kanału pochwy.

Więcej informacji
Rewitalizacja pochwy

Zespół rozluźnienia pochwy to dolegliwość, która w szczególności dotyka panie po porodach, zwłaszcza wielokrotnych. Dla wielu kobiet zespół rozluźnienia pochwy stanowi poważny problem w kontaktach intymnych, co zazwyczaj powoduje spadek lub całkowitą utratę satysfakcji seksualnej.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18