Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Laseroterapia

Z  wykorzystaniem laseroterapii można usunąć: zbędne owłosienie ciałażylaki, przebarwienia, pozamykać naczynia krwionośne, wygładzić skórę, czy wybielić zęby. W medycynie estetycznej wykorzystuje się lasery, o mniejszej sile, które emitują słabszą wiązkę światła

Peeling laserowy

Jest to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Fotona Specto Sp Er:Yag, którego celem jest uszkodzenie i usunięcie wierzchniej warstwy skóry, czego efektem jest późniejsze złuszczanie. Jest to mocny peeling powodujący mikrouszkodzenia skóry.

Więcej informacji
Zabiegi dermatochirurgiczne

Podczas zabiegu wycinana jest zmiana skórna z zachowaniem niewielkiego marginesu zdrowej skóry. Wycięta zmiana skórna wysyłana jest do laboratorium w celu poddania badaniu histopatologicznemu.

Więcej informacji
Leczenie hemoroidów

W medycynie istnieje wiele sposobów leczenia hemoroidów. Wyróżniamy między innymi takie sposoby, jak: metoda Barrona (podwiązanie gumką), skleroterapia, metody kauteryzacyjne np. kriochirurgia, leczenie laserowe czy elektrokauteryzacja.

Więcej informacji
Leczenie nadpotliwości

Laserowe leczenie nadpotliwości pach jest bezpieczne, skuteczne i mało inwazyjne. Zabiegi laserowe są jednymi z najmniej inwazyjnych technik chirurgicznych.

Więcej informacji
Lipoliza laserowa

Laserowa lipoliza to procedura chirurgiczna wykorzystywana do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej ciała w celach estetycznych.

Więcej informacji
Tryb Piano – nowoczesne odmładzanie

Ujędrnianie skóry z zastosowaniem Piano: po wykonanych zabiegach ujędrniania skóry z zastosowaniem termoliftingu Piano u pacjentów odnotowano nadzwyczajną poprawę kolorytu skóry, jej barwy i jędrności oraz redukcję zmarszczek.

Więcej informacji
Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Jest to rewolucyjny, przyjazny dla pacjenta sposób leczenia grzybicy ( grzybów, drożdzycy paznokci). Do tego zabiegu jest wykorzystywany nieablacyjny laser Nd: YAG o długości 1064nm.

Więcej informacji
Laserowe usuwanie owłosienia

Głęboka penetracja i niska absorpcja pozwalają na efektywne usuwanie owłosienia we wszystkich typach skóry.

Więcej informacji
Frakcyjne odmładzanie z efektem SMOOTH

Zabieg jest polecany kobietom po ciąży, które straciły elastyczność i jędrność skóry. Tryb SMOOTH wykorzystywany jest do szybkiego wygładzenia, liftingu nieablacyjnego skóry. Najlepsze efekty zabiegowe uzyskujemy przy 3–4 zabiegach, które są wykonywane co miesiąc.

Więcej informacji
Leczenie zmian trądzikowych

Leczenie zmian trądzikowych i trądziku różowatego oraz pojawiających się aktywnych zmian ropnych, zaczerwienienia skóry i pogorszenia jakości skóry. Całkowite wygładzenie i poprawa skóry następuje na przestrzeni roku, po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Więcej informacji
Laserowe usuwanie blizn – Fotona

Długie impulsy Er:YAG VSP usuwają górne warstwy skóry i pośredniczą w kontrolowanym ogrzewaniu głębokich warstw. Głębokie ogrzanie wpływa na odmłodzenie poprzez stymulowanie wzrostu kolagenu.

Więcej informacji
Laserowe zamykanie naczynek

Decydując się na zabieg laserem Fotona Spectro SP, wybierasz innowacyjność technologiczną, perfekcję techniczną oraz niedoścignione rezultaty kliniczne. Laser likwiduje zmiany naczyniowe, naczyniaki rubinowe (hemangioma), rumień czy trądzik.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18