Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Likwidacja zmarszczek

Masz problem ze zmarszczkami? Zobacz jak to poprawić?

Exilis odmładzanie twarzy

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany – poprawiają się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i niemal nieinwazyjna.

Więcej informacji
Derma Pen

Derma Pen® to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Niezwykły komfort, precyzję i efektywność wykonywania zabiegu docenili lekarze i pacjenci na całym świecie.

Więcej informacji
Frakcyjne odmładzanie z efektem SMOOTH

Zabieg jest polecany kobietom po ciąży, które straciły elastyczność i jędrność skóry. Tryb SMOOTH wykorzystywany jest do szybkiego wygładzenia, liftingu nieablacyjnego skóry. Najlepsze efekty zabiegowe uzyskujemy przy 3–4 zabiegach, które są wykonywane co miesiąc.

Więcej informacji
COSMELAN – redukcja przebarwień

Cosmelan to najskuteczniejsza na rynku kuracja wybielająca służąca do terapii depigmentacyjnych. Posiada formułę złożoną z wielu substancji o rozjaśniającym natychmiastowym działaniu takich jak: kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu czy też kas askorbowy

Więcej informacji
Peeling TCA

TCA Peel soft i TCA Peel to preparaty wykazujące wysoką skuteczność w przypadku redukcji zmian zachodzących w skórze w wyniku fotostarzenia. Wysokie stężenie TCA w preparacie TCA Peel (35%) zapewnia głębszy efekt złuszczający, wyjątkowo skuteczny w redukcji głębokich zmarszczek i przebarwień.

Więcej informacji
Osocze bogatopłytkowe – REGENERIS

Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma na celu silne pobudzenie skóry do regeneracji i odbudowy. Pierwsze efekty zabiegowe widoczne są po około 2 tygodniach, jednak przebudowa komórek skóry rozpoczyna się już po 48 godzinach od wykonania pierwszego zabiegu.

Więcej informacji
Mezoterapia iniekcyjna

Jest to niechirurgiczny zabieg wykorzystywany od lat w medycynie estetycznej służący do poprawy wyglądu skóry. Jego głównym celem jest odżywienie skóry za pomocą małych dawek substancji leczniczych (dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta) aplikowanych przy pomocy licznych iniekcji.

Więcej informacji
Toksyna botulinowa (Azzalure/Botox)

Toksyna botulinowa to preparat stosowany od wielu lat do usuwania zmarszczek mimicznych oraz lini.

Więcej informacji
Botox – redukcja zmarszczek

W Revival Clinic używany jest wysoce specjalistyczny preparat Azzalure.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18