Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Dermaheal

Mezoterapia jest doskonałą metodą profilaktyki hamującą proces starzenia się skóry. Dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej PEPTYDY, stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników.

Więcej informacji
NCTF / NCTF HA

NCTF® i NCTF HA® stanowi doskonałą profilaktykę w starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra głowy, pośladki, uda i brzuch.

Więcej informacji
Stylage hydro / Hydro Max

Skóra odzyskuje optymalny stopień nawilżenia, jest gładsza i jędrniejsza w dotyku. Standardowy protokół dla terapii StylAge Hydro to cztery zabiegi w odstępach jednego tygodnia.

Więcej informacji
Jalupro, Jalupro HMW

Preparat JALUPRO® jest wynikiem wieloletnich badań włoskiej firmy biotechnologicznej Professional Dietetics. Skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona dzięki czemu staje się bardziej elastyczna i napięta a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Więcej informacji
Restylane Hydrobalans – Soft Feeling

Preparaty Restylane są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie miejsc mających opinię “trudnych do poprawy”, takich jak: skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu, oraz grzbietów dłoni.

Więcej informacji
Alidya – Cellulit

ALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu.

Więcej informacji
Mezoterapia iniekcyjna

Jest to niechirurgiczny zabieg wykorzystywany od lat w medycynie estetycznej służący do poprawy wyglądu skóry. Jego głównym celem jest odżywienie skóry za pomocą małych dawek substancji leczniczych (dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta) aplikowanych przy pomocy licznych iniekcji.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18