Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Ramiona - utrata jędrności

Ramiona – utrata jędrności

Exilis

Exilis sukcesywnie rozbija tkankę tłuszczową, dzięki czemu jest ona metabolizowana i wydalana z naszego organizmu. Skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit mniej widoczny. Klientki po zabiegu wychodzą nie tylko wyszczuplone, ale i odmłodzone.

Więcej informacji
System EAT™ SkinShock

System EAT™ SkinShock jest rewolucyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym do nieinwazyjnego ujędrniania skóry. To przełomowy system usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz poprawy napięcia skóry.

Więcej informacji
Endermomasaż

Endermomasaż, czyli Body Health, to rewolucyjny system leczenia najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu i zapobiegający pojawianiu się nowych nierówności na skórze.

Więcej informacji
Lipoliza laserowa

Laserowa lipoliza to procedura chirurgiczna wykorzystywana do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej ciała w celach estetycznych.

Więcej informacji
Frakcyjne odmładzanie z efektem SMOOTH

Zabieg jest polecany kobietom po ciąży, które straciły elastyczność i jędrność skóry. Tryb SMOOTH wykorzystywany jest do szybkiego wygładzenia, liftingu nieablacyjnego skóry. Najlepsze efekty zabiegowe uzyskujemy przy 3–4 zabiegach, które są wykonywane co miesiąc.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18