Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Trądzik pospolity

Jak jak poradzić sobie z trądzikiem pospolitym.

Peeling laserowy

Jest to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Fotona Specto Sp Er:Yag. Jego celem jest uszkodzenie i usunięcie wierzchniej warstwy skóry, czego efektem jest późniejsze złuszczanie. Jest to bardzo mocny peeling.

Więcej informacji
Peeling kawitacyjny

W efekcie kawitacji zostają usunięte zanieczyszczenia znajdujące się w porach, nadmiar sebum i resztki kosmetyków. Peeling kawitacyjny stosuje się do oczyszczenia skóry twarzy i przygotowania jej do dalszych etapów zabiegu.

Więcej informacji
Peelingi złożone

W naszej ofercie mamy wiele zabiegów z zastosowaniem peelingów złożonych, takich jak MELANOSTOP PEEL, MESOPEEL AZELAN, PIRUVEX PEEL. Pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd.

Więcej informacji
Peelingi proste

Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry. W naszej ofercie znajdziesz wiele peelingów prostych, między innymi: MANDELIC PEEL, LACTIC PEEL, SALICYLIC PEEL czy GlykoPeel.

Więcej informacji
Peelingi dermatologiczne

Peelingi dermatologiczne przeznaczone są do zabiegów silnie regenerujących skórę. Pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd. Rodzaj peelingu dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry.

Więcej informacji
Peeling laserowy

Jest to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Fotona Specto Sp Er:Yag, którego celem jest uszkodzenie i usunięcie wierzchniej warstwy skóry, czego efektem jest późniejsze złuszczanie. Jest to mocny peeling powodujący mikrouszkodzenia skóry.

Więcej informacji
Leczenie zmian trądzikowych

Leczenie zmian trądzikowych i trądziku różowatego oraz pojawiających się aktywnych zmian ropnych, zaczerwienienia skóry i pogorszenia jakości skóry. Całkowite wygładzenie i poprawa skóry następuje na przestrzeni roku, po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Więcej informacji
COSMELAN – redukcja przebarwień

Cosmelan to najskuteczniejsza na rynku kuracja wybielająca służąca do terapii depigmentacyjnych. Posiada formułę złożoną z wielu substancji o rozjaśniającym natychmiastowym działaniu takich jak: kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu czy też kas askorbowy

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18