Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Wypełniacze zmarszczek

Wypełniacze zmarszczek

Mezoterapia iniekcyjna

Jest to niechirurgiczny zabieg wykorzystywany od lat w medycynie estetycznej służący do poprawy wyglądu skóry. Jego głównym celem jest odżywienie skóry za pomocą małych dawek substancji leczniczych (dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta) aplikowanych przy pomocy licznych iniekcji.

Więcej informacji
TEOSYAL

Teosyal, Teoxane Laboratories zaprojektował i stworzył ekskluzywna, całkowicie nowa gamę produktów anti-ageing, które umożliwiają skuteczne wypełnienie zmarszczek, poprawę konturu twarzy czy korektę ust.

Więcej informacji
Co Restylane może zrobić dla Twojego wyglądu?

WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK I BRUZD Restylane dodaje objętości poprzez poprawę struktury skóry. Uzyskane dzięki zabiegom efekty, widoczne są natychmiast i utrzymują się przez długi czas, ale nie mają charakteru permanentnego. Restylane nie tylko unosi i wygładza zmarszczki, ale również przywraca prawidłową strukturę Twojej skóry. PRZYWRÓCENIE USTOM OBJĘTOŚCI Restylane został tak opracowany, aby modelować i uwydatniać również […]

Więcej informacji
Restylane dla mężczyzn

Restylane dostosowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb, gwarantując natychmiastowe rezultaty podczas zabiegów wygładzania zmarszczek oraz bruzd, uwydatnia konturów twarzy oraz rewitalizacji skóry.

Więcej informacji
Restylane – Przebieg zabiegu

Przyjdź na konsultację przygotowana. Bądź szczera co do swoich oczekiwań i pytań. Dowiesz się, jakie produkty Restylane mogą być wykorzystane do spełnienia Twoich życzeń. Będziesz pytana o Twoją historię medyczną.

Więcej informacji
Restylane – Zrozumieć swoją skórę

Produkty Restylane nie mogą cofnąć upływu czasu. Mogą jednak przywrócić HYDROBALANS, poprawić strukturę i elastyczność skóry, jak również umożliwić wypełnienie zmarszczek i fałd oraz przywrócić twarzy objętości.

Więcej informacji
Restylane Rewitalizacja skóry całego ciała

Restylane Vital™ to zabieg oferujący niezliczone możliwości. Delikatnie i naturalnie wygładzając skórę od wewnątrz, zapewnia jej jedwabisty wygląd.

Więcej informacji
Restylane Wolumetra

Jeśli zabieg chirurgiczny jest dla Ciebie zbyt inwazyjną procedurą, Restylane może pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób.

Więcej informacji
Restylane Usta

Restylane stanowi naturalny sposób podkreślenia Twoich ust, dodając im pożądanej objętości i kształtu. Twoje usta przyciągają wzrok i stanowią centrum uwagi. Restylane może stworzyć pełniejsze usta, podkreślić kontur ust, podkreślić naturalnie wyglądający łuk Kupidyna. PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY LISTĘ MOŻLIWOŚCI, JAKIE OFERUJE TOBIE RESTYLANE: – Nadanie pełnej objętości ustom – Zaznaczenie konturu ust – Unoszenie kącików ust […]

Więcej informacji
Restylane Zmarszczki

W pewnych przypadkach zmarszczki nie dodają Twojej twarzy uroku, ale stanowią dla Ciebie zmartwienie. Za pomocą Restylane, Twój wygląd może zostać szybko poprawiony. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, poczynając od wygładzenia kurzych łapek, zmarszczek palacza do korygowania głębokich fałd i lwiej zmarszczki, zapewniamy rozwiązanie, które daje spektakularne efekty estetyczne. PRODUKTY RESTYLANE MOGĄ […]

Więcej informacji
Restylane

Restylane był pierwszym produktem w swoim rodzaju i jest obecnie uznawany za złoty standard wśród produktów do wygładzania zmarszczek, takich ja zmarszczki gładzizny między brwiami, na czole oraz bilateralnych między nosem a ustami.

Więcej informacji
Radiesse – hydroksyapatyt wapnia

Idealna redukcja zmarszczek jest osiągana poprzez uzupełnienie objętości skóry. RADIESSE™ wypełniacz natychmiast nadaje skórze objętości i redukuje oznaki starzenia się skóry, ponieważ składa się z mikrocząsteczek wapnia i specjalnej matrycy żelowej.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18