Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz.

BTL HIPRO-V HIFU 2

Technologia HIFU 2 – alternatywa dla liftingu chirurgicznego TECHNOLOGIA HIFU to skrót od  High Intensity Focused Ultrasound. Jest to innowacyjna technologia, dzięki której możemy wykonać lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela. Ceniona jest właśnie ze względu na niesamowitą skuteczność, porównywalną ze znacznie bardziej inwazyjnymi zabiegami, a jednocześnie bezinwazyjność, bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowo uzyskujemy długotrwały […]

Więcej informacji
Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AquaSure H2 Dla Niej i dla Niego Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie […]

Więcej informacji
Exilis

Exilis sukcesywnie rozbija tkankę tłuszczową, dzięki czemu jest ona metabolizowana i wydalana z naszego organizmu. Skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit mniej widoczny. Klientki po zabiegu wychodzą nie tylko wyszczuplone, ale i odmłodzone.

Więcej informacji
Endermomasaż

Endermomasaż, czyli Body Health, to rewolucyjny system leczenia najbardziej zaawansowanych stadiów cellulitu i zapobiegający pojawianiu się nowych nierówności na skórze.

Więcej informacji
Peeling laserowy

Jest to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Fotona Specto Sp Er:Yag. Jego celem jest uszkodzenie i usunięcie wierzchniej warstwy skóry, czego efektem jest późniejsze złuszczanie. Jest to bardzo mocny peeling.

Więcej informacji
Lifting twarzy Jett Plasma Medical

Blefaroplastyka powiek bez skalpela – niechirurgiczny lifting twarzy Jett Plasma Medical. Jett Plasma Medical jest urządzeniem medycznym służącym do leczenia oraz usuwania wielu schorzeń za pomocą technologii odparowania, wypalania oraz zwęglania.

Więcej informacji
Soin D’Or – zabieg z 24K złotem

Złoto zawsze było uważane przez wyższe sfery za drogocenny metal – symbol bogactwa, siły i dobrego samopoczucia. Dzisiaj Selvert Thermal wprowadza złoto do kosmetyki po to, by stało się dostępne dla wszystkich, którzy pragną poprawić stan swojej skóry w spektakularny sposób, nadając jej dobre samopoczucie i wieczną młodość.

Więcej informacji
Elektroporacja

Skóra stanowi naturalną barierę uniemożliwiającą przenikanie obcych substancji do organizmu. Aby substancje lecznicze naniesione na skórę mogły zostać przetransportowane do jej wnętrza, muszą pokonać warstwę rogową naskórka. Właśnie ten cel osiąga się przy pomocy urządzenia do elektroporacji.

Więcej informacji
Exilis odmładzanie twarzy

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany – poprawiają się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i niemal nieinwazyjna.

Więcej informacji
Terapia Radiance DNA

Kuracja na twarz i szyję o właściwościach odmładzających, odwraca zmiany w DNA komórek, zawiera unikalny [meso] recovery complex®. Radiance DNA to zabieg zawierający wysoko skoncentrowane serum odbudowujące i zagęszczające skórę.

Więcej informacji
Terapia Stem Cell

Kuracja na twarz i szyję o właściwościach regenerujących, zawiera wyciąg z roślinnych komórek macierzystych. Stem Cell to zabieg zawierający wysoko skoncentrowane serum regenerujące.

Więcej informacji
Terapia Collagen 360˚

Kuracja na twarz i szyję o działaniu napinającym i ujędrniającym, zawiera wzbogacony kolagen morski. Collagen 360 to zabieg zawierający wysoko skoncentrowane serum intensywnie ujędrniające.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18