FLEBOLOGIA

Leczenie żylaków laserem

1. Lepiej nawilżona i zdrowsza skóra

Dzięki w pełni automatycznej metodzie nakłuwania skóry, DERMAPEN® jest znacznie skuteczniejszy niż starsze metody mezoterapii igłowej i w bardziej efektywny sposób pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny. Dodatkowo, wprowadzanie do głębszych warstw skóry substancji odżywczych powoduje, że jest ona zdrowsza i lepiej nawilżona.

2. Szybkie efekty zauważalne na całym ciele.

DERMAPEN® nie tylko powoduje widoczne spłycenie zmarszczek, ale także pomaga w redukcji blizn potrądzikowych, pourazowych i oparzeniowych czy przebarwień. Podobnie jak w przypadku użycia osocza bogatopłytkowego, Dermapen stymuluje fibroplasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. Innymi korzyściami są poprawa tekstury i elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności porów i rozstępów, redukcja cellulitu, wyrównanie kolorytu skóry czy w przypadku łysienia – pobudzenie wzrostu włosów.

3. Potwierdzona skuteczność działania na skalę międzynarodową.

Urządzenie DERMAPEN® zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Best Medical Device na targach Aesthetic Show w Las Vegas w USA w 2012 roku. Lekarze i Pacjenci na całym świecie doceniają niezwykly komfort, bezpieczeństwo, precyzję i efektywność wykonywania zabiegów. Bardzo duża prędkość wibracji zapobiega powstawaniu krwiaków i siniaków.

Koszt zabiegu
Od 100 zł 

Czas zabiegu
Ok 30 min 

Znieczulenie
Tak, miejscowo kremem 

Rekomendowana liczba zabiegów
3-6 

Sugerowane odstępy między zabiegami
4-6 tyg. 

Obszar
Całe ciało 

Cennik

Depilacja laserowa Light Sheer (PANIE)

Uszy
100zł
Górna Warga
200-250zł
Skronie
200zł
Broda
200-400zł
Policzki
300 zł
Baki
200-250zł
Owłosienie Wokół Brodawek Piersiowych
100-200zł
Pachy
250-320zł
Uda
450-600zł
Łydki
450-550zł
Bikini Podstawowe
220-300zł
Pośladki
220 - 400 zł

Zapisz się na zabieg, zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych klientów

Wskazania

• Skóra zwiotczała
• Skóra sucha
• Blizny potrądzikowe
• Blizny pourazowe
• Blizny oparzeniowe
• Przebarwienia
• Rozszerzone pory
• Rozstępy
• Cellulit
• Nierówny koloryt skóry

Przeciwwskazania

  • Nowotwory
  • Stany zapalne skóry
  • Trądzik różowaty oraz ropowiczy
  • Ciąża oraz okres karmienia piersią
  • Regularne przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
  • Zaawansowana i nieleczona cukrzyca

Przygotowanie do zabiegu

Brak szczególnych rekomendacji przed zabiegiem.

Opis zabiegu

Zabieg można rozpocząć od peelingu kawitacyjnego w celu usunięcia zrogowaciałych komórek skóry, następnie leczony obszar smaruje się kremem znieczulającym i dokładnie dezynfekuje. W zależności od oczekiwanego efektu nanosi się odpowiedni preparat i nakłuwa się skórę, dobierając głębokość wkłuć. W trakcie zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Na koniec nakładana jest maska rewitalizująca i krem IPLase Mask.

Zastosowana technologia

DERMAPEN® jest elektrycznym urządzeniem medycznym wykorzystującym 12 cienkich mikroigieł nakłuwających skórę w sposób automatyczny. Igły wykonane są z najwyższej klasy molibdenu – materiału, z którego wykonuje się precyzyjny sprzęt chirurgiczny. Jednorazowa głowica zawierająca igły jest w stanie wykonać ponad 20 nakłuć w ciągu sekundy. Głębokość wnikania igieł w skórę jest regulowana i może wynosić od 0,5 mm do 2,5 mm.

Zabieg oparty jest na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł, dzięki czemu zwiększa się efektywność przenikania substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji oraz wrodzoną zdolność komórek skóry do produkcji włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Kontrolowana precyzja urządzenia pozwala na pobudzenie komórek skóry do regeneracji i odbudowy jej struktury. Idealnie sprawdza się u Pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna, napięta, natomiast po serii kilku zabiegów zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne, a koloryt wyrównany. Zabieg można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach oraz skórze głowy, również w najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak okolice oczu czy usta. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę podczas wykonywania zabiegu w przeciwieństwie do dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage.

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu Pacjent odczuwać może gorąco i lekkie pieczenie. Wówczas nakładana jest maska rewitalizująca. W następnych dniach skóra może być zaróżowiona i napięta. Może wystąpić lekkie złuszczanie. Stąd Revival Clinic zaleca regularne nawilżanie skóry z zastosowaniem przeznaczonych do tego kosmetyków. Ma to na celu redukcję ewentualnego obrzęku oraz przyspieszenie procesu regeneracji. Nie zalecamy również wystawiania skóry na bezpośrednią ekspozycję słoneczną.

ul. Branickiego 10/118
WILANÓW/WARSZAWA

Telefon: +48 537 10 10 18
Nr. kom.: +48 (22) 241 48 29
Email: recepcja@revivalclinic.pl