KOSMETOLOGIA

Infuzja tlenowa

1. Przywrócenie witalności, odmładzanie i nawilżanie skóry.

Pielęgnacja i nawilżenie skóry na poziomie komórkowym. Dzięki temu skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem oraz witalnością.

zdjęcie w trakcie ifuzji tlenowej
Infuzja tlenowa efekt natychmiastowy po zabiegu. Warszawa nowości w Revival Clinic

2. Natychmiastowa i długotrwała poprawa konturów twarzy.

3. Skuteczne, bezbolesne spłycenie drobnych zmarszczek.

Dobór odpowiednich substancji pozwala na widoczną redukcję zmarszczek, zwiększenie elastyczności skóry, wygładzenie okolic oczu oraz wypełnienie ust. W przypadku młodej skóry, infuzja ma działanie profilaktyczne – zapobiega przedwczesnemu starzeniu i utracie wody.

Warszawa Infuzja tlenowa opinie są pozytywne a efekty widoczne zaraz po zabiegu

Koszt zabiegu
Od 200 zł 

Czas zabiegu
Ok 45 – 60 min 

Znieczulenie
Nie

Rekomendowana liczba zabiegów
4-6

Sugerowane odstępy między zabiegami
1-2 tyg. 

Obszar
Twarz, szyja, dekolt

Zabieg na twarz,

zarezerwuj online.

Zabieg na twarz i szyję,

zarezerwuj online.

Zabieg na twarz szyję i dekolt,

zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych Klientów

Infuzja tlenowa wskazania

 • zmęczona i zniszczona skóra;
 • szary koloryt skóry;
 • dojrzałość skóry;
 • przebarwienia na skórze;
 • zwiotczenie skóry;
 • wrażliwość skóry;
 • trądzik różowaty.

Infuzji tlenowa przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie piersią;
 • stany zapalne skóry;
 • opryszczka;
 • alergie skórne.

Zabieg infuzji tlenowej przygotowanie

Nie ma szczególnych rekomendacji i wskazań przed zabiegiem infuzji tlenowej

Przed zabiegiem nie należy podrażniać skóry.

Opis zabiegu infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa jest zabiegiem skierowanym do wszystkich osób, które chcą widocznie poprawić wygląd swojej skóry, ale w sposób nieinwazyjny i bardzo bezpieczny. Sam zabieg jest bardzo prosty i polega na wprowadzaniu w warstwy skóry, za pomocą specjalnego aplikatora tlenu hiperbarycznego, czyli czystego tlenu pod ciśnieniem, z określonej odległości i pod pewnym kątem aktywnych składników dobranych do konkretnych potrzeb skóry pacjenta. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.

Dla wielu osób uczucie, które towarzyszy im podczas zabiegu, można porównać do bardzo delikatnego masażu. Dodatkowo, towarzyszy temu przyjemny chłód na twarzy, dzięki czemu, podczas każdego zabiegu w klinice można się w odprężyć i w pełni zrelaksować.

Wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy i spłycenie zmarszczek są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Taki efekt utrzymuje się przez około 1,5 tygodnia po pierwszym zabiegu, dlatego więc dla pełnego i trwałego efektu niezbędne jest powtarzanie zabiegów. Program kuracji powinien zawierać sześć zabiegów wykonywanych raz w tygodniu dwa razy w roku.

Zabieg infuzji tlenowej - zastosowana technologia

Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry. Początkowo była popularna przede wszystkim wśród gwiazd światowego formatu, takich jak Madonna, Jennifer Lopez czy Justin Timberlake. Jednak obecnie staje się coraz powszechniej znana i zyskuje nowych zwolenników również w Polsce.

Infuzja tlenowa swoją popularność zawdzięcza temu, że jest nieinwazyjna, przynosi szybko zauważalne efekty i nie wymaga rekonwalescencji. Metoda bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu, a także na rozprowadzeniu po skórze skoncentrowanych składników aktywnych. Jednym z najważniejszych elementów są dwie postaci kwasu hialuronowego, który łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty, dzięki czemu skóra zyskuje ładniejszy wygląd, jędrność, elastyczność i gładkość. Do cząsteczek kwasu przyłączają się również między innymi witaminy A, E i C, aloes i oleje roślinne z jojoby. docierając do głębszych warstw skóry

Infuzja tlenowa czy warto?

Przy systematycznych zabiegach dochodzi do wypełnienia i spłycenia zmarszczek, redukcji cienkich linii, wygładzenia okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Kwas hialuronowy zapewnia jędrną i napiętą skórę, a hiperbaryczny tlen i aktywne składniki serum rozjaśniają przebarwienia i poprawiają koloryt skóry. Infuzja tlenowa to nie tylko pielęgnacja skóry. Wskazana jest przede wszystkim dla osób mających problemy z trądzikiem, łuszczycą oraz egzemą. Jako że jest to zabieg w pełni bezpieczny, praktycznie nie ma przeciwwskazań, poza alergią na któryś ze składników stosowanych preparatów. Bardzo często zbiegi infuzji tlenowej stosowane są alternatywnie wobec mezoterapii czy zastrzyków z toksyny botulinowej.

Zalecenia po zabiegu infuzji tlenowej

Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, jednakże dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa, przez kilka dni zalecamy stosować kremy pielęgnacyjne na skórę.

Infuzja tlenowa jak często ?

Infuzję tlenowa można wykonywać nawet co tydzień. W ciągu roku zaleca się wykonanie co najmniej dwóch kuracji składających się z serii 4-6 zabiegów każda.

Infuzja tlenowa cena

INFUZJA TLENOWA

Obszar Cena
Twarz 200 PLN
Twarz + szyja 250 PLN
Twarz + szyja + dekolt 290 PLN

ZABIEG TLENOWY

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów polecamy kompleksowy zabieg przy użyciu czystego tlenu. Zabieg tlenowy polega na synergicznym działaniu tlenowego oczyszczania (peelingu) naskórka, zwanego oksybrazją, oraz infuzją tlenową polegającą na wtłaczaniu substancji aktywnych zawartych w danym koktajlu w głąb skóry za pomocą strumienia tlenu. Następnie aplikowana jest indywidualnie dobrana maska oraz serum i krem na koniec zabiegu.

Skład: demakijaż, oksybrazja, infuzja tlenowa, ampułka, maska. Czas trwania ok. 60 min.

Obszar Cena
Twarz 280 PLN
Twarz + szyja 330 PLN
Twarz + szyja + dekolt 380 PLN