KOSMETOLOGIA

Infuzja tlenowa

1. Przywrócenie witalności, odmładzanie i nawilżanie skóry.

Nawilżenie skóry na poziomie komórkowym. Dzięki temu skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem oraz witalnością.

zdjęcie w trakcie ifuzji tlenowej

2. Natychmiastowa i długotrwała poprawa konturów twarzy.

3. Skuteczne, bezbolesne spłycenie drobnych zmarszczek.

Dobór odpowiednich substancji pozwala na widoczną redukcję zmarszczek, zwiększenie elastyczności skóry, wygładzenie okolic oczu oraz wypełnienie ust. W przypadku młodej skóry, infuzja ma działanie profilaktyczne – zapobiega przedwczesnemu starzeniu i utracie wody.

Koszt zabiegu
Od 100 zł 

Czas zabiegu
Ok 45 – 60 min 

Znieczulenie
Nie

Rekomendowana liczba zabiegów
4-6

Sugerowane odstępy między zabiegami
1-2 tyg. 

Obszar
Twarz, szyja, dekolt

Zabieg na twarz,

zarezerwuj online.

Zabieg na twarz i szyję,

zarezerwuj online.

Zabieg na twarz szyję i dekolt,

zarezerwuj online.

Najczęstsze pytania naszych klientów

Wskazania

zmęczona i zniszczona skóra;

szary koloryt skóry;

dojrzałość skóry;

przebarwienia na skórze;

zwiotczenie skóry;

wrażliwość skóry;

trądzik różowaty.

Przeciwwskazania

ciąża i karmienie piersią;

stany zapalne skóry;

opryszczka;

alergie skórne.

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem nie należy podrażniać skóry.

Opis zabiegu

Sam zabieg jest bardzo prosty i polega na rozprowadzeniu po skórze składników pod ciśnieniem z określonej odległości i pod pewnym kątem za pomocą specjalnego aplikatora. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy i spłycenie zmarszczek są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Taki efekt utrzymuje się przez około 1,5 tygodnia, więc dla pełnego i trwałego efektu niezbędne jest powtarzanie zabiegów. Program kuracji powinien zawierać sześć zabiegów wykonywanych raz w tygodniu dwa razy w roku.

Zastosowana technologia

Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry. Początkowo była popularna przede wszystkim wśród gwiazd światowego formatu, takich jak Madonna, Jennifer Lopez czy Justin Timberlake. Jednak obecnie staje się coraz powszechniej znana i zyskuje nowych zwolenników również w Polsce.

Infuzja tlenowa swoją popularność zawdzięcza temu, że jest nieinwazyjna, przynosi szybko zauważalne efekty i nie wymaga rekonwalescencji. Metoda bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu, a także na rozprowadzeniu po skórze skoncentrowanych składników aktywnych. Jednym z najważniejszych elementów są dwie postaci kwasu hialuronowego, który łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność, elastyczność i gładkość. Do cząsteczek kwasu przyłączają się również między innymi witaminy A, E i C, aloes i oleje roślinne z jojoby.

 

Przy systematycznych zabiegach dochodzi do wypełnienia zmarszczek, redukcji cienkich linii, wygładzenia okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Kwas hialuronowy zapewnia jędrną i napiętą skórę, a hiperbaryczny tlen i aktywne składniki serum rozjaśniają przebarwienia i poprawiają koloryt skóry. Infuzja tlenowa jest wskazana przede wszystkim dla osób mających problemy z trądzikiem, łuszczycą oraz egzemą. Jako że jest to zabieg w pełni bezpieczny, praktycznie nie ma przeciwwskazań, poza alergią na któryś ze składników stosowanych preparatów.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, jednakże dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa, przez kilka dni zalecamy stosować kremy pielęgnacyjne na skórę.

Minimalny okres między zabiegami

1 tydzień. W ciągu roku zaleca się wykonanie co najmniej dwóch kuracji składających się z serii 4-6 zabiegów każda.

Cennik

INFUZJA TLENOWA

Obszar Cena
Twarz  175 PLN
Twarz – pakiet 4 zabiegów 640 PLN
Twarz + szyja 210 PLN
Twarz + szyja – pakiet 4 zabiegów 780 PLN
Twarz + szyja + dekolt 245 PLN
Twarz + szyja + dekolt – pakiet 4 zabiegów 920 PLN
Dodatkowy obszar 100 PLN

 

ZABIEG TLENOWY

Skład: demakijaż, oksybrazja, infuzja tlenowa, ampułka, maska. Czas trwania ok. 60 min.

ObszarCena
Twarz280 PLN
Twarz + szyja330 PLN
Twarz + szyja + dekolt360 PLN