Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Nasze usługi

Medycyna Estetyczna

Bądź naturalnie piękna.

BTL HIPRO-V HIFU 2

Technologia HIFU 2 – alternatywa dla liftingu chirurgicznego TECHNOLOGIA HIFU to skrót od  High Intensity Focused Ultrasound. Jest to innowacyjna technologia, dzięki której możemy wykonać lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela. Ceniona jest właśnie ze względu na niesamowitą skuteczność, porównywalną ze znacznie bardziej inwazyjnymi zabiegami, a jednocześnie bezinwazyjność, bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowo uzyskujemy długotrwały […]

Więcej informacji
Sculptra – kwas polimlekowy

Sculptra działa subtelnie, ale skutecznie. Pierwsze rezultaty działania preparatu są widoczne po około 6 tygodniach od pierwszego z trzech zalecanych zabiegów i utrzymują się nawet przez dwa lata. Sculptra jest preparatem bezpiecznym, bo całkowicie biokompatybilnym z ciałem ludzkim.

Więcej informacji
Lifting twarzy Jett Plasma Medical

Blefaroplastyka – inaczej plastyka powiek górnych lub dolnych. Jest to zabieg polegający na liftingu skóry powiek, czego efektem jest podniesienie powiek górnych i napięcie skóry powiek dolnych. Zabieg ten sprawia, iż twarz wygląda dużo młodziej, promienniej, pogodniej.

Więcej informacji
Kwas hialuronowy

Nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego łączy w sobie techniki wypełniania i mezoterapii. TEOSYAL® Usta znajduje zastosowanie przy: zmianie kształtu i zwiększeniu objętości ust, korekcji zmarszczek wokół ust, wzmocnieniu ich kącików i nawilżeniu.

Więcej informacji
Lifting RF

Protégé oferuje nową metodę ogrzewania tkanek przy użyciu zsynchronizowanej emisji monopolarnego prądu o wysokiej częstotliwości oraz ultradźwięków. Protégé to nowy produkt z rodziny Exilis będący kontynuacją sukcesu Exilisa w estetyce.

Więcej informacji
Lipoliza

Wciąż widzisz te oporne fałdy tłuszczu, a dieta i ćwiczenia nie pomagają? Szukasz rozwiązania jak najszybciej pozbyć się tłuszczu z brzucha i bioder bez żadnych nacięć i rekonwalescencji? Jedyna alternatywa chirurgicznego odsysania tłuszczu.

Więcej informacji
Dermamelan

Najskuteczniejsza terapia usuwająca przebarwienia w mniej niż 20 dni. Sprawdź dlaczego Dermamelan jest tak skuteczny w usuwaniu przebarwień?

Więcej informacji
COSMELAN – redukcja przebarwień

Cosmelan to najskuteczniejsza na rynku kuracja wybielająca służąca do terapii depigmentacyjnych. Posiada formułę złożoną z wielu substancji o rozjaśniającym natychmiastowym działaniu takich jak: kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu czy też kas askorbowy

Więcej informacji
Peeling TCA

TCA Peel soft i TCA Peel to preparaty wykazujące wysoką skuteczność w przypadku redukcji zmian zachodzących w skórze w wyniku fotostarzenia. Wysokie stężenie TCA w preparacie TCA Peel (35%) zapewnia głębszy efekt złuszczający, wyjątkowo skuteczny w redukcji głębokich zmarszczek i przebarwień.

Więcej informacji
Osocze bogatopłytkowe – REGENERIS

Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma na celu silne pobudzenie skóry do regeneracji i odbudowy. Pierwsze efekty zabiegowe widoczne są po około 2 tygodniach, jednak przebudowa komórek skóry rozpoczyna się już po 48 godzinach od wykonania pierwszego zabiegu.

Więcej informacji
Dermaheal

Mezoterapia jest doskonałą metodą profilaktyki hamującą proces starzenia się skóry. Dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej PEPTYDY, stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników.

Więcej informacji
NCTF / NCTF HA

NCTF® i NCTF HA® stanowi doskonałą profilaktykę w starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra głowy, pośladki, uda i brzuch.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18