Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Olśnij wszystkich swoją urodą

Ginekologia estetyczna

Ginekologia Estetyczna

Realizujemy wiele zabiegów z obszaru ginekologii estetycznej, między innymi: rewitalizację pochwy, ujędrnianie warg sromowych, obkurczanie warg sromowych, leczenie nietrzymania moczu, labioplastyka, powiększenie punktu G, czy wybielanie warg sromowych i okolic intymnych.

Lista przykładowych zabiegów:

  • Rewitalizacja pochwy
  • Ujędrnianie warg sromowych
  • Obkurczanie warg sromowych
  • Leczenie nietrzymania moczu
  • Powiększenie punktu G
  • Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych

konsultacja ginekologiczna  

 

Więcej informacji

Olśnij wszystkich swoją urodą

Karboksyterapia

Działanie CO2 stymuluje poprawę mikrokrążenia oraz odnowę komórek. Dzięki temu mechanizmowi dochodzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych, a tym samym do wymodelowania sylwetki.

Więcej informacji
Derma Pen

Derma Pen® to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Niezwykły komfort, precyzję i efektywność wykonywania zabiegu docenili lekarze i pacjenci na całym świecie.

Więcej informacji
Laserowe usuwanie blizn – Fotona

Długie impulsy Er:YAG VSP usuwają górne warstwy skóry i pośredniczą w kontrolowanym ogrzewaniu głębokich warstw. Głębokie ogrzanie wpływa na odmłodzenie poprzez stymulowanie wzrostu kolagenu.

Więcej informacji
Osocze bogatopłytkowe – REGENERIS

Zabieg osoczem bogatopłytkowym ma na celu silne pobudzenie skóry do regeneracji i odbudowy. Pierwsze efekty zabiegowe widoczne są po około 2 tygodniach, jednak przebudowa komórek skóry rozpoczyna się już po 48 godzinach od wykonania pierwszego zabiegu.

Więcej informacji

Umów wizytę

Badź naturalnie piękna

Zadzwoń 537 10 10 18